Kemp Technického ježdění, Maštale. 19.-21.4. 013

371 nepřečtených
  • JFtryall

    Ahoj vsem, rad bych vas pozval na pohodovy vikend plny technickeho jezdeni na skvelych lokalitach v Toulovcovych Mastalich.

    Kemp je bezplatny a je urceny hlavne pro AM-EN jezdce, ale i pokrocile XC nebo vsem, co maji radi technicke hrani v terenu. Soucasti bude spolecne jezdeni, foceni a vyuka. Veskere dotazy muzete psat bud sem, FB event nebo muj mail: jiri.fikejz@seznam.cz

    http://www.facebook.com/…39099724662/?…

    0 0
    • JakeF  

      Paráda, už to mám v kalendáři :)

      0 0
      • Lister  

        Je nějaká hrubá představa o tom kolik lidí se asi bude účastnit. Právě dávám dokupy služby na duben a přemyšlím jestli mam rezervovat termín.

        Stále platí ježdění v sobotu a neděli? Tedy pátek jen na přesun a tím pádem možnost být v práci.

        0 0
      • JFtryall  

        Dalsi hot news na FB!! http://www.facebook.com/…39099724662/?…

        Pardon, ze reaguji na prispevek. Chci aby to bylo nahore. :-)

        0 0
    • Kublaj  

      Rád se zúčastním :) technika sice bídná ale potrénovat potřebuje jako sůl :)

      0 0
      • Orfi  

        At si zas nevyhodis rameno Ty techniko :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Naposled to bylo na stěně :D a na kole blbá náhoda :D Makám na tom aby se to maximálně eliminovalo :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Mimochodem, zítra jdu na stěnu zase… co Ty? :-) V lednu mně to zatím nevycházelo, takže v novém roce prvně.

            0 0
            • Kublaj  

              Nebudu to pokoušet zatím :) mám v plánu buď běhat nebo silnici . Rameno sice neboli ale uplně ideál to ještě není, našel sjem si na to cviky tak cvičím ale člověk nikdy neví :/ snad to časem dám kapku od kupy a zase si tu stěnu zkusím ;)

              0 0
    • maajkee  

      Touhle dobou tam bývá ještě solidní bahýnko bych řekl :)

      0 0
      • JFtryall  

        Myslim ze to bude v pohode, budem hodne na jehlici. Zadny bahenni koupele urcite nebudou. To nemam rad. :-)

        0 0
      • jirkas  

        záleží jak kdy, i když loňský jaro bylo dlouho mokrý, to jo…o to větší zábava:)

        0 0
      • roud  

        Kdyby jen bahynko to tam mistama bude i anizek xD

        0 0
    • Pedro404  

      Jóóó. Bude to na víc dní?

      0 0
    • MichaelSimek  

      Pokud me to vyjde, tak bych se taky pridal, sice nejsem zrovna AM/EN ale technika me bavi, i kdyz nejsem strelec jako Jake

      0 0
      • kankrlicek  

        Střelců jako je Jake je tady sakra málo :)

        0 0
      • JFtryall  

        To urcite neni problem, naopak. Budu rad, kdyz se nas sejde hodne. Nebudou se jezdit zadny DH pekla, ale traily, kde je na vyber spousta stop i pro HT. Ja osobne asi zvolim 29 HT aby bylo videt ze na HT se taky da hodne uzit. :-)

        0 0
      • JakeF  

        Pro mě to bude asi zvykačka na novej stroj, rozježdění se před sezónou v terénu a hlavně se nezranit, takže se budu spíš krotit ;-).

        0 0
        • JFtryall  

          Vezmi si nejaky normalni plaste ale…:-)

          0 0
          • JakeF  

            Co to je normální pláště? Měl jsem v plánu nejspíš Rocket Rony na NoTubes… Ono na 29ce sice i jemnější vzorek drží líp, ale ty Fast Traky, co dostanu s kolem, moc do terénu asi nebudou…

            0 0
            • JFtryall  

              Nevim ja budu mit Nevegala a obyc WTB asi na zadek, ve 29. S dusema. Ale jestli ti to drzi spolehlive tak tubeless pohoda.

              0 0
              • Smazaný účet  

                koukam ze to bude akce, kdyz vsem poradne rozkopes babovicky:DDD

                rad bych se pridal, ale nebudu mit cas:(

                0 0
                • JakeF  

                  S tím myslím všichni už počítaj předem, tak nikdo nebude zklamanej :D.

                  0 0
                • JFtryall  

                  To urcite nemam v planu, jde mi o to aby kazdy mel moznost videt jak se da celkem jednoduse zlepsit.

                  0 0
          • MichaelSimek  

            co jsou tam normalni plaste? at se pripravim :)

            0 0
            • JFtryall  

              Neco kolem NN. Ja samozrejme budu mit dostatek dusi i lepeni, spis jde o to aby to trosku drzelo. Zadny rekordy se trhat nebudou, zvolil bych lepsi grip a jistotu.

              0 0
          • Atilla  

            Bude se hodně šlapat? bych vzal taky ht, ale má 4× geo takže se na tom nedají jezdit moc štreky

            0 0
            • JFtryall  

              Hodne slapat urcite ne, je to vsechno kousek od sebe. Myslim, ze se muze najet max 15–20km za den, ale spis ne.

              0 0
    • logoman  

      Hm to muze byt fajn :-)

      A jak moc se toho za den najezdi?

      0 0
      • JFtryall  

        Pocitam jezdeni sobota a nedele. Kolem 5–6h v lese. Vsechny zajimave lokality opravdu nedaleko sebe, navic se budeme presouvat ve skupine takze to bude uplna pohoda. Samozrejme kazdy si muze naplanovat delku jezdeni dle svych schopnosti.

        0 0
    • logoman  

      .

      0 0
    • Pedro404  

      Hele, bude lepší AMko (hehe) 200/200 nebo mam spíš zprovoznit pevňáka na 140?

      0 0
      • JFtryall  

        Spis bych volil neco obratnejsiho. Na DH to uplne neni…myslim ze idealni kolo je full 120–160 s rozumnym obutim. Ale HT je v pohode.

        0 0
    • jirkas  

      rád bych se přidal, jestli mi do toho nic nevleze

      0 0
    • Kubiczech  

      Předběžně jo! (: Dobrý nápad.

      0 0
    • Jituschka  

      Velmi lákavá akce, hodila by se velmi, snad by ale zároveň nebyla akcí toho roku poslední :)

      0 0
      • Elwing  

        Takhle k tomu nemůžeš přistupovat, to by pak člověk nikam nevyjel ;)

        0 0
        • Jituschka  

          Jenom taková úvaha :) Abych to, co se tam naučim, pak měla kdy použít ;)

          0 0
    • gargamel  

      pokud mi to vyjde časově, tak bych se taky rád přidal. Je nějaká daná kapacita účastníků?

      0 0
      • JFtryall  

        Kapacita neni omezena, muze se prijet pouze na den nebo jakkoliv prizpusobit program podle sebe. Sraz bude vzdy na namesti v Proseci kolem10–11h.

        0 0
    • logoman  

      Hm kdyz to tak ctu pojede to vubec nekdo na AM/EN kole? Se mi zda ze kazdej planuje xc HT. Precijen kazdy ma svoje silny specifika. Ht se bude pekne poskakovat na miste, ale neprejede toho tolik co full s velkou vidli, ale ten zase neni moc na nejaky poskakovani.

      0 0
      • jirkas  

        to vůbec neřeš, v maštalích jsou terény pro všechny a na všechno :)

        0 0
        • MichaelSimek  

          Ja kdybych mel AM/EN tak bych bral to (casem bude snad!) ale holt bude muset stacit muj HT, aspon se budu mit na co vymlouvat az budu chodit pesky :)

          0 0
      • Jituschka  

        Já kdybych jela, tak beru AM full 140mm :)

        0 0
      • JFtryall  

        Hlavni ucel kempu bude zlepsit technicke dovednosti a jistotu. Je jedno na jakem kole, nepujde o to sjet neco rychleji nez ostatni, ale jakou vybrat spravnou stopu, jak zlepsit rovnovahu, jak co nejvic srust s bikem. To se pak da aplikovat na jakykoliv druh kola i zamereni jezdeni. Osobne mi prijde idealni full 120–160mm a nejake univerzalni plaste typu NN, HD. Ale jak jsem uz psal vyse, HT bude urcite v pohode.

        0 0
        • logoman  

          Zni to fajn, i podle videii na youtube je oblast atraktivni. Pisu si do kalendare :-)

          0 0
          • JFtryall  

            Zklamany nebudes, hned jak trosku opadne snih tak nafotim nejzajimavejsi casti a postnu je na FB i sem. Je toho hodne.

            0 0
      • Atilla  

        HT přejede všechno co full

        0 0
        • JakeF  

          Nevysvětlovals mi nedávno opak? :)

          0 0
          • Atilla  

            Ne, říkal jsem ti, že jsou místa kde s při stejné rychlosti pojedeš na fullu relativně pohodu a na HT vypleteš kola. O tom že to nejde sjet nepadlo ani slovo.

            Ale no flame o tom tohle vlákno není

            0 0
        • logoman  

          No znam par lidi co by s tebou nesouhlasilo :-) po strejchnutim zadnim kolem napr. na dopadu a naslednem frontflipu :-)

          0 0
      • Breakpain  

        Já i kámoš jedeme na AM :) viz můj profil ;) …

        0 0
    • biker333  

      Toulcovy maštale kde to vlastně je?

      0 0
    • jeniiiik  

      Zní to zajímavě, možná se ukážu…

      0 0
    • tonik666  

      Já se přidám, doufám, že mi do toho nic nevleze, vezmu si Santu.

      0 0
    • Atilla  

      Tak to přijede 300lidí a v lese to bude jak po traktoriádě.

      0 0
    • black.horse  

      Píšu si do kalendáře a pokud bude čas, tak rád přijedu.

      0 0
    • Azmir  

      Škoda že to je tak daleko, jinak bych se rád přidal, ale kdyby jel třeba někdo z Ovy a byl by ochoten mě přibrat proč ne :)

      0 0
      • hctr  

        Muzem se klidne domluvit, rad se podivam jak to nekterym mistnim uzivatelum jde :D

        0 0
        • Jauda  

          To nezní špatně – pokud mi to rodinka dovolí…

          0 0
          • hctr  

            Tak to uz chce sehnat dodavku takhle by uz jsme z Ostravy byli 4.

            0 0
            • Treeper  

              velkou dodavku :-) mozna bych se pridal

              0 0
            • Azmir  

              No kdybych se zmínil kámošům, klidně by nás bylo mnohem víc, ale upřímně jak vidím ty kořeny a pak se podívám na svoje HT, tak mám obavy, ale klidně bych to hecnul a jel, horší jak s tou dopravou no, o žádné dodávce nevím.

              0 0
              • hctr  

                Spis uz neni ubytovani co jsem tak slysel:) korenu se neboj, cim vyssi rychlost tim mene je vnimas :D

                0 0
                • JakeF  

                  Až pak je najednou začneš vnímat zubama :D.

                  0 0
                  • hctr  

                    Muze se stat, zatim se mi to ale nestalo:)

                    0 0
                    • Jauda  

                      Tak co – jak to s ostravákama vypadá? Pokud nebude celý víkend pršet, tak tam mám v plánu jed autem v sobotu ráno do neděle odpoledne.

                      3 místa v autě volné, ale ubýtko každý na své triko – já plánuju spát v autě :-D

                      0 0
                      • JFtryall  

                        Nakonec asi v penzionu zbyde misto, pokud bys mel zajem kdyztak. :-)

                        0 0
                        • Atilla  

                          už máš odhad kolik cca dorazí lidí? Dík

                          0 0
                          • logoman  

                            Na FB je napsano skoro 80 lidi,i pokud prijede polovina, si to moc nedokazu predstavit :-D

                            0 0
                            • deekay  

                              Mohl by se tomu dat kryci nazev „Kolo o zivot“ :))

                              0 0
                            • Atilla  

                              Toho se právě bojím, máme rozlohu a reliéf destinace hodně podobné a 40 lidí si tam nedokážu moc představit. + k FB přičti BF …

                              0 0
                            • romachain  

                              Já jsem napsanej na FB a jedu, navíc vím o min. 2 lidech, co na FB napsaní nejsou a jedou se mnou. Když bude na technických pasážích narváno, tak pořád bude jistě prostor pro „normální“ projetí oblasti…

                              0 0
                              • tonik666  

                                Takže to aby JF opatřil dalších 7 instruktorů a rozdělili jsme se do skupin po 10–15 a po lokalitě rotovali

                                0 0
                                • romachain  

                                  To je docela dobrej nápad! Pevně věřím, že bude tomu počtu JF přizpůsobenej…

                                  0 0
                                  • logoman  

                                    Jo, do galerie daval fotku 4 kol, az ted jsem pochopil proc, umi se rozctvrtit.

                                    0 0
                            • jeniiiik  

                              Z Opavy nás jede asi tak 4–6, na FB jsme taky neklikali.

                              0 0
                          • JFtryall  

                            Hehe, tak to nas bude asi docela dost. Se mnou budou tri kluci co by meli organizovat skupinky. Ale nechci aby to bylo tak, ze se vsichni postavi do fronty a budou cekat co maji delat, nebude problem se rozdelit nebo zustat chvili dele na lokalite a tam blbnout napr. ve vlastni skupince kamosu. Nebojim se toho. :-)

                            0 0
                            • Atilla  

                              A ochranáři? Třeba u nás by tě normálně zastřelili:)

                              0 0
                              • JFtryall  

                                Bude to na tur. cestach hlavne..takze pohoda. Staci nedelat moc hluk..

                                0 0
    • svářeč  

      když vyjde čas,ukážu se.jestli nebudete moc ujíždět dědkovi jako já.

      0 0
    • nitraq  

      A může se přidat i ouplnej amatér co se techniky týče s bajkem v profilu?:D

      0 0
      • kaktusjack  

        Jsem na tom podobně, navíc mám 29er :D Pokukuju už po nějakém EN/FR, ale je na to málo peněz a do té doby asi nebude.

        0 0
        • Janes  

          A můžou tam vůbec 29ky? Já jen jestli o tom mám vůbec přemýšlet :-)

          0 0
      • JFtryall  

        Prijet se da na vsem, zalezi pouze na odvaze. :-)

        0 0
      • rajkoc  

        Možná amatéři dva..

        0 0
    • japotek  

      Mam to kousek, jen si nejsem jistej jestli bych s celopevnakem stacil:(

      0 0
    • jim1f  

      Co to tu řešíte???Jestli si chceš zlepšit techniku,tak si vem toho bika na kterém si ji chceš zlepšit.Za druhé,co tu melete o tom že by ste nestíhali?JF píše že se najezdí max 20km.To s nima ujdete i pěšky:).S takovou za chvilku přijdou dotazy typu:krátké ponožky nebo dlouhé?a nebo kompresní?bidon nebo batoh s vakem?přece jenom pojede se „20km“!!!:).Jirka vás zve na zlepšování techniky ne na chrtí wycieczku…:)

      0 0
      • JFtryall  

        Jednoznacne vysoke ponozky. Cim kratsi tim horsi jezdec. :-D

        0 0
      • Medunka  

        No prostě je to tak, že kdo chce, má jasno, kdo nechce, hledá výmluvy. Nebo chce být přesvědčován :-)

        O kole to není, to je staré známé pravidlo

        0 0
    • kaktusjack  

      A TestFest Chrustenice je 20. 4. 2013 – zase dvě akce, kde bych chtěl být v jeden termín :(

      0 0
    • marapara  

      Poježdění je tam vážně suprové, naposledy jsem tam byl cca 4,5 roku zpět. Těžko říct, jestli se tam letos dostanu, protože mě čeká rekonstrukce bytu na jaře a zřejmě to díky tomu nebude možné.

      0 0
    • JFtryall  

      UPDATE! Galerie a info ohledne ubytovani zde:

      http://www.facebook.com/media/set/…

      0 0
    • mr.antik  

      na to focení se hlásím :-)

      0 0
    • Radunak  

      Dnes jsem si byl zkusit některý pasáže a zjistil jsem, že mám v technice značný nedostatky:) možná že tomu snad nebudu říkat ani technika.Dvakrát jsem hopsnul přes řidítka, a jednou jsem se odkutálel až do studánky na žberce..z toho co jsem zkusil asi nejhorší tohle:

      http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/…603983_n.jpg

      a tady kotrmelec k ty studánce

      http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/…235894_o.jpg

      no přijedu se podivat.kdyžtak budu chodit pěšky.Idealní asi neni ani moje kolo(viz profil:)) ale nejvetší problém je hlava:)

      0 0
      • svářeč  

        no nediv se na mrnině s pepikonem:-D

        na HT jsem ke studánce válel sudy dvakrát při jednom sjezdu:-(,zbytek jsem radši sešel .

        na celopéru to nebylo o mnoho lepší bohužel.

        0 0
        • Kubiczech  

          Kudy to jezdíte?

          0 0
          • svářeč  

            mezi dvěma stromy vpravo,ptáš-li se na totok.jak to zrovna sedne

            0 0
          • Radunak  

            je to po turistický zelený z boru,a pak když skončí zelená,tak pokračování po červený kolem Džberky

            0 0
        • Radunak  

          když u tý studánky si myslím, že je to způsobený jen rukama a hlavou.

          0 0
      • jirkas  

        je ve sjezdu z první fotky asi v půlce pořád spadlej strom?

        0 0
      • nitraq  

        Založíme sekci mrdkabiků s pepiconem:D Taky mám techniku zoufalou, tak věřím, že aspoň něco se tam naučím.

        0 0
        • Radunak  

          to by šlo a ještě by se to mohlo dělit na mrdkabiky s Véčkama:)

          0 0
          • nitraq  

            Pokud pojede kámoš (rajkoc, psal tady už taky), tak ten má podobnej mrdkabike jak já, akorát s Véčkama;)

            0 0
        • Kublaj  

          Spíš klub antitechniků :D Páč o bajku je to jen z části a navíc minoritní :D Ale hlásil bych se do něho též :) Už teď myslím že některé úseky prostě nedám :D ale aspoň se snad naučím zase něco nového :)

          0 0
          • nitraq  

            No vida, hned nás je pět:D S tím mrdkabikem jsem to myslel tak, že když člověk jezdí víc, tak si obvykle na to pořídí lepší kolo. Teda kromě LV slečinek, těm moc jezdit nejde, anžto jim pořád něco vrže, skřípá a jezdí bokem:)))

            0 0
      • Breakpain  

        Hele, já tam chtěl jet, ale to jsem nevěděl, že to je taková vřažda tohle sakra :D

        0 0
      • mr.antik  

        no, vyjet to nahoru asi kromě JF nedokáže nikdo

        0 0
      • Atilla  

        Myslím, že vyndat se tam nebude mít kdokoliv na čemkoliv:)

        0 0
    • Draw in soul  

      Jel bych,ale mám pocit,že všechno bych se strachem v očích musel projít s kolem po boku :)

      0 0
    • TJK  

      zeptam se spis orientacne… jak moc to bude technicky narocne.. rad bych trosku poladil formu..nejsem zadny extra technik, ale rekl bych ze neco lehce zvladam… mam ale jen celopevny titan HT… je to nejak schudne?

      0 0
      • Atilla  

        se koukni na foto v odkazu

        0 0
        • TJK  

          to sem koukal..ale pise ze XC je schudne ptroto se ptam.. navic vsechno uplne jezdit nemusim a treba by to slo

          0 0
          • Smazaný účet  

            neboj, je to schudne…;):)))

            0 0
          • tonik666  

            Záleží jak se hecneš. AM bajk ti to jen ulehčí, ale se slušnou technikou dáš většinu na HT.

            0 0
          • Atilla  

            Tak něco už jsi jezdil, tak asi máš trochu odhad jestli to dáš. Na fotkách to samo vždy vypadá o dost jednodušeji.

            0 0
            • TJK  

              no prave… fotky dost ulehcej.. ale zase si rikam ze neco najeto mam a techniky neni nikdy dost :-D

              0 0
      • jirkas  

        ničeho se neboj, já to taky občas jezdim na celopevňáku:)

        0 0
        • TJK  

          ja se nebojim :-) me primarne slo spis o to abych tam pak nebyl jak 5ty kolo u vozu a nemusel pul dne sedet a cumet jak se sjizdej a skacou veci na ktery se proste s XC HT rozume neda…

          0 0
          • Atilla  

            Je vidět, že kult kola tady zaslepuje.

            0 0
          • tonik666  

            Většina lidí s fully bude čumět jak někdo na XC dává něco, co se nedá. Stačí se podívat na to video od JF

            0 0
            • Breakpain  

              Ano, to máš pravdu … to je tak, když většinu času jsem v mládí trávil na bikrose a zbytek ježděním na čas po stezkách a upravených cestách ;). Nějaká technika na kořeny a hnusný zákruty nebyla potřeba ;o) … takže jsem vlastně naprostý amatér :).

              Po zadním se s SPD bojím, skákat už se taky bojím jak jsem starej :p …, ale na AM se fajnově blbne ;) a je to pohodlné, když máš přetrhané vazy na obou nohou :D.

              0 0
      • JFtryall  

        Cau cau, no celopevnak je uz docela solidni hardcore. Najezdil jsem se s nim v Mastalich hodne a sjel jsem skoro vsechno, ale bylo to vic utrpeni nez jizda. S hodne velkyma balonama by to nemuselo byt tak hrozny, ale korenovy pasaze si moc v rychlosti nezajezdis. Kazdopadne budes vitany. :-)

        0 0
        • TJK  

          popremyslim uvidime, kdyz sem mel jeste 26er tak sem balony vozil… ted na 650b mam trochu uzovky :) popremyslim a kdyz to vyjde tak bych prijel neco se naucit :)

          0 0
    • JFtryall  

      Novinky na FB! Moznost testovani Radarlocku od Oakley!

      0 0
    • jeniiiik  

      Na FB jsem se dočetl o obsazení penzionu, máš tip na nějaké další ubytování?

      0 0
      • JFtryall  

        Bud ubytovna Prosec nebo neco v okolnich vesnickach- Budislav, Nove Hrady atd. jestli budes autem tak muzes zvolit nejake mesto: Vysoke Myto, Litomysl, Policka atd. vsechno je to do 25km.

        0 0
        • svářeč  

          v Litomyšli toho za rozumné peníze asi moc nenajde.

          Na Desné v hospodě u Sýkorů(jediná v obci)by mělo být ubytko.kdysi jsme tam cosi slavili a přespali tam.

          kámoš je spolumajitel,mohu zjistit, jak se vrátí z hor.

          napadá mě ještě ranč na poříčí,ale tam jsem o bydlení nic neslyšel.

          oboje je od maštale opravdu kousek.

          ještě na dolnáku,hospa na rovince.

          0 0
      • jirkas  

        zkus pohledat tady

        0 0
        • jeniiiik  

          Všem díky. Zítra něco vyberu a obvolám.

          0 0
          • Jauda  

            je tam možnost někde poblíž zaparkovat auto s obytným přívěsem? Zvažuju variantu, že bych vyvezl i rodinku.

            A na zkoušku si půjčil obytňák.

            0 0
            • svářeč  

              ano je možnost.

              0 0
              • Jauda  

                a kde? :-)

                0 0
                • svářeč  

                  jejda.znám to tam,ale nevím zda to dobře popíšu:-D

                  projedeš Jarošov směrem na Morašice a hned za vsí to šlehneš do leva,mírně pod kopeček až dojedeš k lesu.tam je parkoviště.vyložíž hajtru a sjedeš kousek k hospodě U Toulovce.v pod­statě se budeš nacházet ve Vranicích.

                  zakladatel ale určitě ví o mnoha dalších flecích.

                  0 0
    • JFtryall  

      Uvolnilo se mi jedno misto na ubytovani v penzionu, dve noci za 500. Pokud by nekdo mel zajem ozvete se mi. Brzy dalsi novinky.!

      0 0
    • kaktusjack  

      Jedete někdo z Prahy? Mám pár volných míst v autě, nebo kdybyste někdo měl volné místo a byl ochotný mě s bikem vzít, abych nejel v prázdném autě :)

      0 0
    • JFtryall  

      Pocasi vypada vyhledove docela dobre. Pokazit se ma az po vikendu. Slunce by svitit melo! :-)

      0 0
      • Breakpain  

        Já fásnul antibiotika, takže nakonec nic :-( … shíííít

        0 0
      • logoman  

        Ja teda, cetl ze se ma pokazit uz v patek :-/

        0 0
      • logoman  

        Ja teda, cetl ze se ma pokazit uz v patek :-/

        0 0
        • JFtryall  

          Norska hlasi zatim vikend bez deste a slunce..teploty kolem 10. Melo by to byt ok, budu sledovat. Bude stacit kdyz nebude nejaky vytrvaly dest, jinak se da jezdit v pohode.

          0 0
      • mr.antik  

        tak to bude lidí jak psů… mám z toho trošku obamy

        0 0
        • JFtryall  

          Bude sranda…cast urcite pojede nekam na jidlo. :-D

          0 0
        • JakeF  

          Já bych udělal ostrej start, ono se to v prvním kopci rozdělí :D.

          0 0
          • JFtryall  

            Muzem dat maratonsky kolo 50km na rozjeti. :-D

            0 0
            • JakeF  

              Ideál :). Jezdit techniku odpočinutej umí každej, dát to pěkně vyšťavenej, to je potřeba natrénovat :).

              0 0
              • McBlacky  

                na tom ale něco je

                0 0
                • JakeF  

                  No vždyť já to taky nemyslel úplně jako vtip, bojuju s tím každý těžší XCčko, že dát to v tréninku a nebo v závodě po kopci na max, když sotva dejchám, je něco úplně jinýho…

                  0 0
                  • JFtryall  

                    To budem muset ale trenovat jindy bohuzel. :-) jinak ja to taky potrebuju. Na zavodech v tom stavu budu asi dost casto. Arytmie a do toho sjezd jak svina. :-D

                    0 0
                    • McBlacky  

                      30 rychlejch angličáků před každým sjezdem a uvidíš ty tepy :)

                      0 0
      • nitraq  

        Yr.no hlásí 5°C a 15 mm srážek na sobotu, asi poklesne účast:D

        0 0
        • JakeF  

          No co, budem sedět v hospodě a teoretizovat od piva, kdo by sjel větší kruťárnu… Takový BF naživo :D.

          0 0
        • JFtryall  

          Maji to nejaky pomotany, koukal jsem odpoledne a bylo tam 2,6 mm.:-) uvidime. Dulezite je jaka bude predpoved ctvrtek-patek.

          0 0
          • JakeF  

            Btw, jak to je s ubytováním? Odkdy dokdy a kde se tam máme hlásit?

            0 0
            • JFtryall  

              Dam na FB svoje cislo a budem domlouvat telefonem. Idealni prijezd je patek odpoledne kolem 17h cca. Ted je uz jen 6mm na sobotu. :-) to bude ok!

              0 0
          • nitraq  

            Ono to vypadá, že ten velkej déšť neustále přesouvají na dřívější dny, teď má být šangaj v pátek. No uvidíme:)

            0 0
    • MichaelSimek  

      Ja bohuzel nejedu, tak se vam aspon uvolni jedno misto. Skoda tesil jsem se celkem. Priste.

      0 0
    • JakeF  

      Tak už se na kemp připravuje komplet novej bajk… Vidím to jako zkoušku ohněm, buď si zvyknu anebo mi doufám zavoláte záchranku :).

      0 0
      • JFtryall  

        Hehe…dotahni si riditka.

        0 0
      • McBlacky  

        no to dostane chudák zakouřit, ale zase pak už se mu nic horšího asi nestane. Ale ne že to přerazíš a přijdeš že se to samo polámalo :)

        0 0
        • JakeF  

          Tak ono to nebude o tolik náročnější, než co jezdím normálně… Respektive co bude za hranou, tak toho asi stejně většinu nepojedu, potřebuju si na kolo zvyknout, ne se zrušit na zbytek sezóny.

          0 0
    • kankrlicek  

      Naštěstí začlo lejt jak z konve, třeba tam takový nával nebude :)

      0 0
      • RomanH  

        alespon se vam to nebude sypat :-)

        0 0
        • nitraq  

          A neodřeme se tolik, spíš se budeme klouzat:)

          0 0
          • Jauda  

            tak co domácí? Mám se balit nebo bude „lejt“ jak z konve celý víkend?

            Nemám to zrovna za barákem, tak ať vím.

            0 0
            • logoman  

              My jedeme i kdyz je hnusne …

              0 0
            • JFtryall  

              Ted je klid, mokro trosku je, ale na trailech uplna pohodicka. Melo by jeste lehce prset v noci, ale rano uz hodne mirne a na jezdeni uz vubec. Na nedeli to ma byt bez deste komplet. Myti je zajistene.

              0 0
    • romachain  

      Sobota parádní, těším se na neděli!!!

      0 0
    • Johny5 OSHA  

      Poděkování od naší skupinky kybiců. Moc inspirativní!

      Krásně technické ježdění.

      Příště? …

      Doufám, že by bude příště a bude čas.

      8)

      1*

      0 0
    • JFtryall  

      Diky moc vsem za ucast a pomoc. Troufnu si tvrdit, ze dnesni den byl fakt super. Fotky a dalsi informace budu pridavat.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Super! Také děkujeme za pořádání akce a zážitky z ní! Fakt jsme si to užili a parádně pojezdili :-)

        0 0
      • romachain  

        Děkuji za celou naši skupinu, dnešek byl stejně jako sobota skvělej, těším se na fotky a taky na případné další akce… Kdo nejel kvůlivá zlé předpovědi počasí, chybu udělal!

        0 0
      • Atilla  

        Díky, pěkný ježdění. Příště snad v menším počtu:)

        Ps.: Jsi pán

        0 0
      • logoman  

        Bylo to mega, doufam, ze se tam vydam zase co nejdriv.

        0 0
      • Tomínos  

        Pěkný, už dlouho jsem si tak pěkně…nezalítal :-)

        0 0
      • Pedro404  

        Kolik nakonec bylo lidí?

        0 0
      • JakeF  

        Lehce vražedný, ale fakt paráda :).

        Doufám, že napíše dojmy týpek se stříbrným Spešlem :D.

        0 0
        • nitraq  

          Já jsem fakt zíral, když si v sobotu dal kořenovej padák u Džberky, vždyť na HT to dávali jen trialisti:D

          0 0
          • Medunka  

            Spousta věcí není o kole, kolo pomůže jen některý věci míň řešit. Na HT jde hodně věcí :-)

            0 0
            • JakeF  

              Ale nesmí to být 29er, protože ty jsou strašně neobratný :).

              0 0
              • nitraq  

                Však taky hned po dojezdu dva chlapi vedle mě začali řešit jestli ta 29 pomohla nebo naopak uškodila v tomhle případě:)

                0 0
                • JakeF  

                  :) a k jakýmu závěru došli?

                  0 0
                  • nitraq  

                    Jeden začal něco mudrovat a ten druhej to vcelku utnul slovy „vždyť to je jedno, tohle vůbec není o kole, ale o jezdci, takže umí“ :D

                    0 0
            • mr.antik  

              tohle nebylo moc o zdvihu ale spíš jaký na tom měl šlupičky gumy, to jsem nechápal.

              0 0
              • Medunka  

                žlutý v koko dám nejvíc na celopevňáku, jen proto, že to má pořádný balóny

                0 0
                • JakeF  

                  Já tam mám 2,0" Fast Trak, no :D. Ale držej překvapivě dobře, původně jsem je chtěl měnit za Rocket Rony, ale dám jim šanci. Akorát mi teda dvakrát podfoukly, ale obojí to bylo v situaci, kdy jsem byl prakticky celou vahou na předním kole a dost jsem si zavřel řidítka a už bych to asi stejně neustál…

                  0 0
                • ZuzicK  

                  Tak taky jsem to jezdila na HT kdysi, ale vzduch pod zadkem je lepší :-D

                  0 0
        • JFtryall  

          Jj docela si Dzberku zabil. Ty mokry koreny byly ideal tak na Miniony. :-)

          0 0
          • Atilla  

            Já tam byl v sobotu ráno a i ten vršek před tím největším kořenem byl hodně kluzký, takže respekt na těch šlupkách. Škoda, že jsem to neviděl.

            0 0
      • jeniiiik  

        Opaváci taky děkují za super akci. Lokalita nádherná, určitě se k vám budeme vracet.

        0 0
      • nitraq  

        Díky, byl jsem teda jen v sobotu, ale i ta byla skvělá. Pochopil jsem správně, že v neděli proběhlo rozdělení do skupin podle obtížnosti a pak se víc trénovalo na jednotlivých lokacích? Protože v sobotu odpoledne to bylo už slušný peklo co se terénů týče, takže jsme s kámošem v neděli vyrazili na individuální projížďku maštalema. Asi jsme udělali chybu:)

        0 0
        • JakeF  

          Neděle byla proti sobotě ještě větší peklo i když bylo sucho ;). Co tam dával JFtryall místama fakt mimo chápání… Zajímavý je, že i když jsem pár těch míst viděl ve videích, tak nevypadaly až tak hrozně, ale když si tam člověk stoupne nad ty šutry a kořeny a prostě tam žádnou stopu nevidí a teď do toho přilítne JFtryall, otočí se na předním a v šíleným tempu to přeskáče přes ty největší šutry s jistotou nedělní jízdy po cyklostezce, tak jsem teprve pochopil, co to je za šílenej skill…

          0 0
      • ZuzicK  

        Ohlasy dobré, tak doufám, že se tam taky někdy podívám.

        0 0
      • tonik666  

        Díky za organizaci akce! Moc pěkný terén tam máte!

        0 0
        • Johny5 OSHA  

          Děkuji za pomoc s pláštěm! Škoda, že jsem ti to nějak neoplatil potom na pivě nebo tak nějak…

          Díky!

          0 0
    • žuri  

      strasne rad by som nieco takeho skusil, nemam totis kde a s kym techniku trenovat

      mam 26" karbonovy HT s 80mm FOXkou, asi to nestaci ale chcel by som sa aj extremy naucit jazdit na XCcku

      teraz uz nic, ale keby ste mi mohli poradit cosi podobne

      0 0
    • romachain  

      Chtělo by to nějak uceleně posbírat fotky z akce, máš to v plánu? Stačilo by třeba na jednom místě na všemožný galerie co kdo vystaví…

      0 0
    • JFtryall  

      Galerie z kempu, prubezne budu doplnovat. Oznacujte, sdilejte a nasavejte atmo. :-) diky!

      http://www.facebook.com/media/set/…

      0 0
      • black.horse  

        Obsah je momentálně nedostupný

        Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.

        :-(

        0 0
      • Atilla  

        Koukám, že se hodně padalo:) Mohla to být dobrá show. Kámoš teda spadnul ošklivě a prst do pravého úhlu.

        0 0
      • Azmir  

        Nevím jestli to je jenom u mě, ale místo hodně fotek vidím jenom černou fotku.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já vidím vše normálně.

          0 0
          • Azmir  

            U mě prostě tan každou 15. fotku nemůžu vůbec rozkliknout a fotku tam nemám a je nahrazena jenom černou, divné že zbytek jede.

            0 0
      • JFtryall  

        Udelam pak jeste balicek jinde. Na FB by to melo bezet, normalne mi to funguje.

        0 0
      • JakeF  

        Koukám bych měl možná trochu přifouknout vidli :D.

        0 0
        • Smazaný účet  

          A sebe taky :D

          0 0
          • JakeF  

            Letos už mám 70kg, sportovní doktor mi řek, že by to na závody chtělo tak 1–2kg shodit :D.

            0 0
            • deekay  

              Covece, cernej nejsi, takze s Kenanem si te asi nesplet, tak pak nechapu :D

              Ale je fakt, ze dost sportu ma naky svoje idealni proporce, ktery leckdy vypadaji smesne a kdyz se tomu chce clovek venovat vic, tak jde pak design stranou :)

              0 0
            • Smazaný účet  

              70? Ale s postelí, ne? :D

              0 0
              • JakeF  

                Nene, těch 69–71 se normálně pohybuju… Ale celkem málo tuků, svaly zaberou míň místa při stejný váze :).

                0 0
        • Frostty  

          Si kruťák, já bych asi do toho na HT jen tak nešel :D.

          0 0
        • Rubi  

          si docela prisny na tom kole… nejlepsi ta fotka jak je vidle na dorazu a plast na rafku :D jinak jak je tam takova ta rozvetvena pasaz korenu tak to si dal bez problemu a kdyztak kterou stopou? to mi prislo asi tak nejdrsnejsi z tech fotek

          0 0
          • mr.antik  

            jestli to dal někdo „bez problému“ tak smekám. Já se klidně přiznám, že se mi pokaždý dole klepaly kolena jaxvině

            0 0
            • JakeF  

              A tys mi zrovna vždycky přišel tak nějak smířenej s osudem :D. Jakože „sice tam není stopa, ale všichni jednou umřem“ :).

              0 0
              • Atilla  

                Co jsem viděl Antika, tak jezdil moc pěkně.

                0 0
                • JakeF  

                  Vždyť jo, tak jsem to myslel… Posílal to tam hodně pěkně a pořád vypadal naprosto v klidu.

                  0 0
              • mr.antik  

                tak to uplně nevim, jak tomu mám rozumět :-) jakože jsem jezdil mimo stopu?

                0 0
                • JakeF  

                  Stopu jo, ale ne takovou, co bych já chápal :D. Třeba jak jsme koukali v tom úplně spodním esíčku toho sjezdu jak začínal v tý těsný průrvě a kempilo se nahoře nad ní. Tam jsem prostě žádnou stopu neviděl a tys to tam pořád posílal, že to půjde :D. Anebo ten poslední těžkej sjezd, tam jsem taky moc nechápal, ale tam vás to posílalo víc, tak to asi jetelný bylo :).

                  0 0
                  • Atilla  

                    Pod tou průrvou to byla pěkná pasáž. A jak U Kostelíčka? My tam v sobotu měli zajímavé kreace v té nejvrchnější pasáži:)

                    0 0
                    • JakeF  

                      To je kterej? Já ty místní názvy nějak nepochytil…

                      0 0
                      • Atilla  

                        Pod Kostelíčkem na červená stezce, de fakto na proti přes kopec od maštalí. Takové prudké kaskády, kořeny, písek atd

                        0 0
                    • JakeF  

                      Tak podle fotky to byl ten, co jsem myslel v poslední větě tím „poslední těžkej sjezd“. To jsem akorát zkusil a zhodnotil to, že už jsem měl štěstí dost že ještě žiju, tak by byla škoda to zkazit :). Ale kluci to tam posílali hodně pěkně, pádů teda taky hromada… A ještě pak dole trialovej bonus na šutrech nad potokem :).

                      0 0
                      • mr.antik  

                        subjektivně hodnotím jako o dost lehčí než studánku, hlavně asi kvůli suchu. Ale zas to bylo delší a víc problémových míst

                        0 0
                        • Atilla  

                          V sobotu to bylo mokré a ač jsem nesjel poslední úsek na studánce( nechtěl jsem zkoušet, která stopa je ta správná), tak si myslím, že to bylo těžší. Vršek se hrozně rozjel a pak už to byla vůle boží. Po tom nejvrchnějším schodu z kořenů už to ale šlo docela v klidu.

                          Tomínos se v neděli stavil pod tou průrvou jak tam předváděl eskapády a druhý den za sucha to dal na poprvé až dolu. Příště tam jedu za sucha a natrénuju vše.

                          0 0
                  • mr.antik  

                    tam by to takyže šlo, ale už byla únava, hlavně to furt tlačit nahoru. Ta spodní (vnitřní) stopa mi přišla moc jednoduchá :-)

                    0 0
          • JakeF  

            Ty kořeny jsem jel jako většina… Když to vezmu z pohledu zespodu jak jsou fotky (takže obráceně, než z pohledu jezdce), tak hořejší půlku víc vpravo, pak přesun na levej kraj a nad tím spodkem se srovnat, pustit brzdy a nechat kolo, ať si to přeskáče :). Mám pocit, že jinou stopou to nedal nikdo kromě JFtryall (jak jinak :D). Ono se tam ani moc vymejšlet nedalo, ty kořeny nebyly zrovna suchý :).

            0 0
      • romachain  

        Označovat nejde, ale to samo neva, fotky super!

        0 0
      • mr.antik  

        Mám asi pět kousků fotek, třeba by někomu udělaly radost. Dokážu to tam nějak přidat?

        0 0
      • JakeF  

        A jen ještě k tomu kolu, teď jsem ještě na jaře jezdil 26" a 29ky jel jen pár hodin testovačky, u tohohle jsem teprve v pátek večer v Proseči na náměstí ladil posed a nastavoval vidli a v sobotu dopoledne rovnou traily :D. Každopádně paráda, Spešl má tu geometrii fakt zvládlou a s 680 řídítkama se točivostí může rovnat 26", rozhodně nejhravější 29er hardtail, co jsem zatím jel (SingleBe jsem nezkoušel :)), i na zadní jde prakticky stejně, jak 26ka Scott. Zatím velká spokojenost.

        0 0
        • Rubi  

          co tam mas za brzdy, ze to tak jecelo?

          0 0
          • JakeF  

            Nový Hope Race X2 Stealth s XT kotoučema, na druhý kola dám XTR ICE, jak jsem vozil loni a moc to neřvalo… Tyhle za sucha v pohodě, ale jak se namočily, tak to jsem plašil zvěř v okruhu 5km :D. Ale možná to bylo tím, že ještě nejsou pořádně zajetý.

            0 0
      • JFtryall  

        Pekne video z kempu od Vlada aka BMX Odyssey. Diky moc!

        http://vimeo.com/64669745

        0 0
        • Pedro404  

          To je fakt mazec jak se v tý jedný pasáži všichni div nezabijou a šudlaj jedinou možnou lajnu, pak nastoupíš ty a ladně to přehopkáš na tři různý způsoby s tim že půlku času seš jenom na přednim kole:)

          0 0
          • tonik666  

            Na tom videu vypadají všechny ty sjezdy desně snadně…míst co jsem nedával tam bylo fakt hodně.

            0 0
            • Pedro404  

              Jj, to je mi jasný že to bude hardcore, i když to na videu vypadá trapácky. Musim se tam mrknout naživo:)

              0 0
              • McBlacky  

                daj se tam najít i jetelný a přitom zábavný kousky

                0 0
                • jirkas  

                  tak tak

                  0 0
                • mr.antik  

                  no tak ono když si člověk ten těžkej úsek dá třeba po desátý, tak může začít uvažovat i o zrychlení a větším flow. Ale ona je docela dřina to tolikrát vytlačit…

                  0 0
                  • deekay  

                    Pominu li JFa, kterej je jinej lvl tim ze je trialista, tak se mi fakt libi jak to jezdis, bez krece, plynule, parada :)

                    0 0
                • Las  

                  zábavných kousků tam bylo dost a i přizdisráč jako já se tam lecos přiučil, ale ta lehkost s jakou si to dával JF mě dostávala…prostě na pohůdku:)

                  0 0
    • Pedro404  

      JakeF se sedlem proklatě vysoko mě fakt dostává.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.