KELLYS MYSTERY 30 vs SUPERIOR XP 909

9 nepřečtených
  • IELEXH

    Dobrý den, vybírám nové horské kolo spíše pro rekreační cyklistiku především na polní, lesní cesty a občas silnice. Cenově jsem vybírala tak do 30 tis. Mám výšku 160 cm a váha cca 63kg.

    Prozatím mám tyto dva favority ale jsem amatérka takže netuším které je výbavou lepší, proto velmi ocením váš názor. Popřípadě budu ráda i za jiné návrhy v této cenové relaci. Děkuji.

    https://www.newbike.cz/…-2023/d14673

    https://obchod.veus.cz/…e-pink-2021/

    0 1
    • Charlie_R  

      Za mě Kellys. Lepší vidlice a 1×12.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 099 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -14% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • rimuln  

      Manželka v roce 2019 volila Kellys vs Superior a vyhral tenkrat Desire 90 == předchudce Mystery. Dle ni vyhrál hlavně posed. Superior byl víc sportovní, Desire/Mystery je víc rekreační. Ale na druhou stranu do kopce si ji lip šlapalo na mem Supovi 979, když si ho zkoušela. Jinak souhlas, vybavou Kellys asi lepší z těch dvou.

      0 0
    • Doyle  

      Z těch dvou jasně Kellys, ale vzhledem k tvojí výšce podle geometrie rámu si myslím, že velikost M ti bude dlouhá a menší nedělají.

      0 0
      • ToMášMarný  

        Dělají, Mystery je i v Sku na 27,5 kolech. Nebo zkusit Gate S 29". Každopádně zkusit a projet se na tom.

        0 0
        • enjoy  

          Skový rámy na 29", to mi vždycky připadá, že se s tím může rovnou třeba do cirkusu.

          Ale když je to prostě trend, přes který nejede vlak, tak ať se s tím ty holčiny vytrápí no.

          0 0
    • XNeo  

      Kellys Mystery 70 jsem teď koupit ženě. Ve slevě byl pod 35. Docela slušně vybavenej. XT řazení, 10–51 SLX kazeta, Recon Gold vidle. Pevný boost osy. Modrýho – v reálu je ta barva fakt super.

      0 0
    • enjoy  

      Ženě 170cm jsme zkoušeli Mystery 30 v M a byla na to jak bába s nůší. Což někomu může vyhovovat, my ale radši trošku sportovnější posed. Takže jsme po vyzkoušení vzali Gate 30 v M. Jinak, tabulky velikostí byly jasně pro Mystery. Gate měl být velký.

      Pro 160cm bych to Mystery 30 aspoň zkusil, mohlo by to při preferencí sportovnějšího posedu dobré. Pokud spíš pohodlný, tak to bude velké, v Mku.

      Jinak, trochu offtopic, ale koukal jsem teď na svěťák v Leogangu a překvapilo mě, jak se dnes jezdí vrcholový XC. Všichni posed, jak když jedou pro rohlíky, skoro rovný záda.

      0 0
    • pocestny  

      raději KELLYS Gate 30 vel.S, jak tady už padlo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.