• george65

    Co říkáte na Kelly's Hacker? Chtěl bych s ním jezdit maratony a tak. je to dobrej rám? je asi rok starej a za slusnou cenu (4000KC) tak nevimmm… img264.imageshac­k.us/my.php?i­mage=200706292­04022sq4.jpg

    Anketa: Koupit?

    Ano
    3x
    25%
    Ne
    9x
    75%
    0 0
    • Biker jak Pes  

      No, osobně bych si Kellyse nekoupil.

      1. Moc se mi nelíbí, design je fakt nic moc.
      2. Prý hodně praskají. Někde v místě u krku.

      P.S. Na vlastní oči jsem prasklý Kelly's neviděl, ale fotek jsem viděl dost a od známých to vím taky …

      0 0
    • roud  

      hmm nerad to říkal ale za tu cenu mam ten ram kterej je na mym bajku tak to zvaž a prohrab net najdeš určo něco lepšího a hlavně novýho…

      0 0
      • george65  

        Bohuzel sem si myslel presne to samy ale novy ramy nejsou. Aspon ne ve velikosti pro me. Nemyslim jen na internetu ale vsude musim pry mit stesti kdyz ho budou mit treba nekde primo na prodejne a to se mi jaksi nedari…Zatim sem koukal na novej Superior a pak GT a ani jedno neni sehnani a to ani primo u dovozce…

        0 0
        • roud  

          jakou velikost scháníš ?

          0 0
          • george65  

            Okolo 21" podle geometrie…

            0 0
            • roud  

              počkal bych bejt tebou do konce prazdnin pak už to sand bude o něco lepší…a kdybych někde něco hezkyho zahlid napíšu ti :o)

              0 0
    • Vilém  

      Mel ho muj soused a prask mu za stredem.Design musis zhodnotit sam.

      0 0
    • james11  

      Kellys mne zatím nezklamal

      0 0
      • dutchman  

        Mna takisto, neviem co tu stale vsetci maju proti Kellys a Author. Aj tak je to vsetko viac o jazdcovi ako o znacke bicykla… Minule na maratone vsetkych obiehal chalanisko na 100-rocnom ocelovom Authore Kinetic s pevnou vidlou a fesaci na Konach, Trekoch a neviem com vsetkom len fucali za nim…

        0 0
    • jonti  

      I kdyz ta cena neni na rok stary ram nic moc. Ram je to dobry, lehky a dobra geometrie, na maratony bych pri svych 186cm bral ale spis 21,5 palce, vozil jsem 19,5, slo to, ale bylo to vic na XC a sviznou jizdu. Taky jde o to, kto a jak to tom jezdil.

      0 0
      • Zdeněk-k1  

        Mohl by mě někdo napsat který rám nepraská? žeby merida :-) Osobně bych se prasknutí nebál.

        0 0
        • george65  

          jo to je fakt, moji mame prasknul ram od Authora a to ona jezdi max 20 a vyhradne po silnicich :-D

          0 0
        • Vilém  

          To bylo mozna na me.Praska skoro vsechno,ale techto kellysu,jsem videl takto prasklejch vic.To kolo bylo jezdeny max 2000 km a majitel neni zadnej rizek ani tomu nedava extra zabrat.Proste jsem chtel rict,ze bych v nej nemel duveru,obzvlast za ty penize,co mu je nabizen.Kdyby mi ho nekdo nabidl za 1500,– tak ho vemu,prestrikam a neresim to.Ale za 4000,–, jetej,ani nahodou.

          0 0
    • kubad  

      Rám to neni špatný. Ta cena ale nic moc :-(. za podobnou cenu dává kámoš rok jetou Sabotage 21" když tak se mě ozvi na e-mail.

      0 0
    • dancing dog  

      Kellys nebrat! Ani nevím proč, ale nebrat. Cítím to, intuice, pud, instinkt nebo tak něco…

      0 0
      • george65  

        no ridit se jen podle intuice mi neprijde zrovna jako to pravy…

        0 0
        • dancing dog  

          Já si to uvědomuju,ale prostě já bych si ho nepořídil,ačkoliv je to možná iracionálně podvedomě vypěstovaná antipatie…naštestí na mě nikdo nedá,tak to tu můžu napsat :-)

          0 0
    • maxtor  

      Znám borce (P. Hynčica), který na přesně takovém rámu vyhrává maratony. Má na něm Rebu, výbava nic moc, ale jezdí jak dáběl a rozhodně jej nešetří.

      0 0
      • tachmude  

        Jasná věc.Není to v kolu,ale v něčem jiném.Přesto Kelly's bych taky nebral.

        0 0
    • Lad  

      Já mám sice nižší řadu KELLY'Su ale sem spokojenej.Klidně by si toho Hackera koupil.Všichni tvrdí jak praskaj, ale neviděl bych to tak černě…Praská všechno!!!

      0 0
    • Motyll  

      Ta cena je prilis. Ale jinak proti Kellysum nic nemam, ba naopak. Par let jsem ho jezdil a na „chrtarny“ byl super. Ted uz ovsem par mesicu odpociva v kolarne. Uvazuju o prodeji :)

      0 0
    • Martinkaa  

      Ja mam ted doma jeden Kellys Sabotage 19,5". Novy, nejety. Dostala jsem ho ted na Beskydu. Nechces?

      0 0
      • george65  

        ozvu se ti na mail ;-)

        0 0
      • heretik  

        Pokud se nepletu, tak rám je to prakticky stejnej – materiálem a váhou určitě, u geometrie si nejsem stopro jistej, ale dalo by se to najít, ty kola (Hacker, Sabotage) se lišej výbavou.

        0 0
    • JirkaT  

      To mne fakt baví :-) Kellys nebrat – ani nevím proč…, nějak se mi nelíbí…, něco mi říká že… a pod. Prý hodně praskají – chybí snad ještě dodat: „A paní, jedna paní povídala, že prej je to pravda“. Sám mám Kellys Magic, manželka Imagine a rozhodně nelitujeme.

      0 0
      • maxtor  

        To je jednoduché. Když někdo nemá ponětí o čem psát a chce se na tomto fóru nějak zvěčnit, nezbývá mu, než psát podobné sračky.

        0 0
    • heretik  

      Mám Kellys Hacker 05 od loňska, za ten rok a kousek mám najeto přes 7k km a všechno v pohodě. Jezdím s tím i maratony, zatím bez problémů. A co víc, mě se to kolo líbí :-P

      Není to žádná garážovka, občas se mi na maratonu stane, že cestou potkám dva další, ale to mi teda žíly nerve.

      0 0
      • heretik  

        Ještě bych dodal, že tenhle rám novej prodávali za 10k kč, takže ty 4k za rok starej závisí asi hodně na tom, jak to bylo ježděný, ale vysloveně přemrštěný mi to nepřipadá.

        0 0
        • Volf  

          píšou, že je z toho to materiálu:KINESIUM Premium Aluminum Superlite a dělají z něj i tu svoji nejvyšší řadu Sabotage. Jde o lehký rámy, který jsou stavěný na váhu a je otázkou, jestli má cenu rám kolem 1,5 kila kupovat za 10 000,– Kč. Do jetýho nevidíš a už jsem to tady kdysi psal, mně se prostě nelíbí takovej cirkusovej design Kellysu. Jinak ty jejich kola jsou ve svý třídě na dolním váhovém limitu.

          0 0
          • george65  

            „Do jetýho nevidíš“ … to je presne to z ceho mam strach jenomze mam pocit ze po cely CR se neda sehnet kvalitni novej ram kterej by mi sedel (s ohledem na moji cenovou skupinu), ja pokud do konce prazdnin nic nesezenu tak normalne pudu do ramu z bazaru pac pak uz nebude dost casu na objizdeni cely republiky… ;-)

            0 0
            • Volf  

              No není to jednoduchý, ale zase bych to neviděl tak moc černě. Poměrně dost jezdím po republice a třeba v Praze u Štěrby jsem kdysi kupoval rám svý ženě / ještě Author Traction /, v Brně u Pellse nají slušnej výběr nebo u Hanáka. Vím / pokud už ho neprodal / o stejným KHS co mám já a v 21 „. Teď jsem viděl týmovýho Supa myslím předloňskýho za dobrý peníze, ale má návarky na spodní tahy. No a ještě pokud sháníš 21“. tak se ve výprodejích bude tato velikost hledat možná i líp než 19".

              0 0
              • Jakub92  

                Já mám zkušenosti jiný. Scháněl sem celý kolo (meridu) v 21" a všude mi řikali „jednadvacítku už nemáme jen devatenáctky“. Nakonec sem jí sehnal ale byl to problém.

                0 0
                • george65  

                  No tak jsem konecne neco nasel: Meida Matts HSF sice lonskej model ale za dost slusny penize. Ale bylo to dílo… jednou a nikdy vic… :-D

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.