Kde sehnat ráfek na American Classic 350 disc 26"

30 nepřečtených
  • marekvnoucek

    Lidi, poraďte.. stala se mi nehoda na kole a ráfek to nepřežil, potřebuju sehnat novej, jenže ti zmetci z cykloprofi chtěj při koupi novýho ráfku ten starej. Samozřejmě to jsem nevěděl a ráfek zahodil, páč co taky s ním že..?? Navíc mi řekli, že pokud jsem kola nekoupil od nich, tak ráfek stojí 2400,– …nevíte někdo, kde bych mohl novej nebo jetej (ale ve slušnym stavu) ráfek American Classic disc 350 koupit???? Je to fakt megaproblém…jsou to super kola a já nechci kupovat jiný ráfky a celý kola přeplétat… díky za každou připomínku

    Jo, kdybyste někdo měl ráfek na prodej, sem s ním…můžeme se domluvit..

     

    díkes lidi

    0 0
    • roud  

      Co to je za kravinu ? pokud chceš koupit novej nvm k čemu by jim byl ten starej . Zkus napsat na nakej e-shop co prodava AC myslim že ti je ochotně někde seženou…

      0 0
    • xxxman  

      Čau,.....přecházím právě na ZTR olympic a dva AC ráfky mám k dispozici. Přední v perfektním stavu,.....zadní lehce bouchnutej – na gumě to není vidět. Myslím, že bychom se mohli domluvit. Napiš mi prosím na petr.otiepka@yahoo.com

      Budu se těšit na obchod.

       
      0 0
    • xxxman  

      Čau,.....přecházím právě na ZTR olympic a dva AC ráfky mám k dispozici. Přední v perfektním stavu,.....zadní lehce bouchnutej – na gumě to není vidět. Myslím, že bychom se mohli domluvit. Napiš mi prosím na petr.otiepka@yahoo.com

      0 0
    • tomxxx  

      Ahoj, využiju toto vláknu:

      Prdnul mi ráfek na loňskejch AC Tubeless race. Za prvé přemýšlím, jestli má vůbec cenu reklamovat. Kdybych ho bouchnul normálně, tak je to jasné, můžu za to sám, ale prasknul ve sváru, což by mohlo být tím, že je prostě blbě spojenej.

      Kdybych se na mě kupkolo vybodlo a neuznalo reklamaci, tak stejně nevím kde sehnat stejnej ráfek. Jedině asi to cykloprofi, ale ti mi napařej nesmyslenou cenu.

      0 0
      • kubad  

        to sis měl rozmyslet než ty kola koupils , teď jinou možnost než Cykloprofi nemáš

        0 0
        • tomxxx  

          Tak furt je ještě možnost sehnat stejně vysokej ráfek od jiný značky.

          0 0
          • šlapatko  

            Stejně vysoký budeš shánět blbě. Možná tak grandhammer, ale to je jiná kategorie :-) Sežeň origo, nebo dej nové dráty a ráfek.

            Při koupi je dobré uvažovat dopředu.Mám rád dostupnost náhradních dilů.Třeba DT.

            0 0
            • tomxxx  

              No mě nějak nenapadlo, že by mohlo pod mejma 53 kg něco prasknout. Teď už vim, že mohlo :D

              A počítal sem, že mi odejdou náby, na který náhradní díly jsou. Kupodivu náby jsou na těch kolech to nejlepší.

              0 0
      • jecnak  

        Pokud ma AC Tubelles race stejne IRDA jako AC 350, tak se da nahradit za pouziti stejnych dratu rafkem Notubes Alha 340 ci 400. Tyhle rafky ale budou stat podobne jako ten AC.

        0 0
        • tomxxx  

          Já vždy myslel, že alpha je silniční ;)

          0 0
          • jecnak  

            Myslel jsem ze se ptas na silnicni. Oni totiz AC vyrabi tubelles i silnicni.

            0 0
            • tomxxx  

              Jo tak to pardón, silniční sem nezkoumal. Tohle je 26 MTB

              0 0
              • jecnak  

                Pokud nepochodis s reklamaci a nebo se ti nebude libit cena u Cykloprofi, tak si zjisti IRDA rafku (AC ma na webu v manualech) a podle toho dohledas nejakou nahradu (±1mm) u ktere budes moct pouzit stejne draty. Otazka je jen, zda to pujde, protoze hlinikove niple muzou byt v takove stavu, ze budes muset draty vystipat. Mimochodem AC niple maji moznost povolovani zevnitr ctyrhranem, kdybys zvnejsku nipl strhnul.

                0 0
                • tomxxx  

                  díky, uvidím, podle mě s niplem s drátem nebude problém, to kolo je celkem v pohodě, až na to že prosklo ve sváru. Osma na něm neni tak brutální, takže niple a dráty zaprat nedostaly.

                  0 0
      • Motyll  

        Kupkolo je nebere z cykloprofi?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.