• Felipe22

    Rad bych se zaptal,jestli nekdo nevi,kde bych mohl jeste sehnat vidlici Manitou Black Super.

    0 0
    • steel is real  

      zkus nejaky e-shop neni to nic specialniho…ted sem kouknul na bikestore a maji ji tam za 11.990

      0 0
    • Felipe22  

      Tak jsem rozeslal par meilu a uz je k dispozici jen Manitou Black Platinum Air.Nemate nahodou s touhle vidlou nejaky zkusenosti a jeste bych potreboval poradit jestli s Lockoutem nebo beznej.

      0 0
      • 100kg  

        Mám bez lockoutu a je super. ALE mám ji s Infinit Travel – a tam zas saoudruzi indiáni udělali někde chybu. IT se obládá bovdenem z řídítek a dírou od bovdenu prší do vidlice, která pak přestane fungovat a to tak, že spadne na dno. Bezva funkce, zvláš? když jsi před sjezdem.

        0 0
        • CZiko  

          cože? tak takový error bych od indiána nečekal… ale proč spadne na dno, když je v ní jenom trochu vody?

          0 0
          • 100kg  

            Protože voda způsobí zreznutí železné pružiny, ta oddrolí bordel a ten spadne do ventilu přepouštění vzduchu, který pak nezavře vidlici v požadované poloze. A jako u všech bowdenů, kde proleze voda proleze i bahno.

            0 0
    • scret  

      Mam Blacka Super 100mm s lockem,klidne bych ji strelil,kdybys chtel…Jezdena uplne v klidu,100%stav,­pravidel udrzba… Kdybys mel zajem napis scret@seznam.cz

      0 0
    • johny.h  

      Taky jsem ji sháněl snad po všech shopech a už je to beznadějně vyprodané (BLACK SUPER AIR). Už mají pouze platinum air na x-bikes.cz se stavitelným zdvihem 50–120mm. V pondělí mi snad příjde a doufám, že s tou vodou to je jen náhodná chyba:-(

      0 0
    • Pebe  

      A vůbec Blacka za 11000, to si snad to 500 připlatit na Rebu nebo 2000 na Fox Vanilla, ne?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.