Kde sehnat Nobby Nic 2,25 Snake Skin?

48 nepřečtených
  • Kde se daj rychle, bez čekání (skladem)sehnat 2 ks Schwalbe Nobby Nic 2,25 Snake Skin. Díky

    0 0
    • bagr  

      Jestli v Praze,tak U Tyrše.

      0 0
      • mdk  

        Poslys romane a co vlastne znamena ta uprava „snake skin“?

        0 0
        • McBlacky  

          zesílený boky proti říznutí. Schwalbe tím dost trpí. Ikdyž s nárustem váhu

          0 0
          • marapara  

            Nobby Nic 2.25" jsem koupil loni a byl jsem docela překvapený tím, jak je stěna tenká. Popravdě jsem měl aj trochu strach. Ale po roce a půl ježdění, cca 3000 km na fullu převážně v terénu, můžu říct, že jsem se možná bál zbytečně. Zatím jsem na něm neměl defekt. Navíc jsem loni byl týden v Jeseníkách, kde dostal docela pokouřil na kamenitých cestách a nic, ani říz.

            0 0
            • scret  

              stesti:)

              0 0
              • marapara  

                no nevim jestli bych to nazval štěstím :)

                0 0
                • scret  

                  v tom pripade jezdime oba asi uplne jinym stylem a uplne v jinem terenu:)

                  0 0
                  • marapara  

                    Nevím, v jakém terénu jezdíš ty, ale moje okolí – Chřiby a Bílé Karpaty, občas Vizovické vrchy jsou převážně hliněné, občas kamenité vesty. Třeba Beskydy a Jeseníky jsou daleko kamenitější. I když po týdenní dovolené, docela technických jízdách, Rychlebské stezky, Kraličák, Šerák … po cca 450 km jsem nikde přední neprořízl ani nepíchl :).

                    0 0
                    • Burizon  

                      Já mám sice 2,4ky (čert vem ty 3 mm) NN a taky nějak nedefektuji. Občas skřípnu, ale to není vada pláště…;-)

                      0 0
            • Dan.45  

              si kouzelník !, po mé zkušenosti nemožné..

              0 0
            • Smazaný účet  

              Stesti…tyden jezdeni v terenu na 2.4" a sest defektu:D Pravda, pichnul jsem jenom 2×, 4× prorazil dusi o nejaky sutr:DD

              0 0
    • jIrI___  

      Nemáte někdo zvážené, o kolik je ve skutečnosti NN 2,25" Snake Skin těžší než bez Snake Skinu a jestli se vyplatí si za Snake Skin připlatit? Schwalbe jsem nikdy neměl v ruce, ale povídky o papírových bocích mi tady na kamenitém okraji Beskyd nahánějí husí kůži :). Díky za reakce

      0 0
      • martinpav  

        Mozem ti zvážiť 2,25 evo normal a 2,4 snake skin. V rovnakej veľkosti ich žiaľ nemám.

        Ale ak sa dobre pamätám tak 2,4 snake mal 670.

        0 0
        • jIrI___  

          Co říkáš na ten Snake Skin, je to citelný rozdíl oproti klasice?

          0 0
          • martinpav  

            Je to už na omak pevnejšie, s tmelom (NoTube) sa to utesnilo v podstate okamžite. Je to aj väčší balón ako 2,25 takže som to s kľudom vozil na nejakých 27 psi.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Tu vahu 2.4" muzu potvrdit.

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Obyč evo verze má fakt boky super-tenké. To bych do jakéhokoliv většího terénu nedoporučoval. Taky právě přecházím na snake-skin. Na kupkole mají váhu NN 2,25" ve snakeskin 585g, docela tomu věřím.

        0 0
      • Nimrod  

        ony boky mají význam jen když nějak často jezdíš mezi šutrama, popřípadě jako prevence. pokud to chceš jako prevenci, tak se mi zdá snake skin jako dobrý vynález, protože nárůst váhy není velký (je to asi jen ta síťka, že jo..) a něco to uřčitě zvládne.

        ale na druhou stranu na trialu mám 2,4 rr evo a nemám problém s bokama… a to jezdím na kamenech víc než často. takže ještě musíš mít „štěstí“, abys proříznul bok, aspoň dle mých zkušeností

        0 0
      • ememem  

        asi 50g a rozhodne sa to oplati. boky su rozrezanie imho este odolnejsie jak ust.

        0 0
      • scret  

        tady to mas NN 2,25 ss

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Jestli to může být přes eshop, tak nejspíš na kupkole

      Je to sice ročník 2010 (není kategorizována jako tubeless ready), ale cena je velice příjemná :-)

      Edit: Aha, teď jsem si všimnul data dotazu. Tak nic, no :-)

      0 0
      • jIrI___  

        Hmm, díky za tip, cena dokonce nižší než u evo verze. Jen RaR tam mají zas celkem za draho :-(

        0 0
        • ememem  

          iba bych si dovolil upozornit ze je to minulorocny model(coz asi nebude nijak zasadna chyba obzvlast nie za 500czk).

          0 0
    • romachain  

      Co si myslíte o nasazení NN 2,25 na HT? Vhodné?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Vozil jsem ho tak 2 roky, pak prodal a koupil NN UST

        0 0
        • romachain  

          Já plánuju na UST nasadit NN TR 2011 bez duší…

          0 0
          • Smazaný účet  

            To možná udělám až tyhle ojezdím, protože jsou dost těžký. Ale zase je to neprůstřelná kombinace (UST guma + tmel). Pokud je tedy necvakneš.

            0 0
          • scret  

            docela by me zajimalo jak to bude fungovat s UST patkama, taky zvazuju nahodit na Cmaxy

            0 0
            • kubad  

              mam klasický NN 2,4" SS 2010 a s UST patkama naprosto v pohodě, těsní i bez tmelu, a drží jak UST

              0 0
      • Smazaný účet  

        Proc by to nemelo byt vhodne. DO terenu bych dal klidne i 2.4" at prinese trochu pohodli.

        0 0
        • romachain  

          Šířku mám rozhodlou (aspoň prozatím, chci těch 2,25 vyzkoušet). Váhám ale, jestli dát NN/NN, nebo NN/RaR.

          0 0
        • marapara  

          NN 2.25" je celkem balon

          0 0
          • Smazaný účet  

            No to tedy není, čekal jsem víc než 53,8mm :0(

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jako NN 2.4" mne nejak sirkou neohromil, stara ku*va Tioga 2.3" byla o dost sirsi..

              0 0
              • kubad  

                2,4" je cca 61mm, můj NN2,4" SS má 60–61mm takže je přesně tam kde má být, tak nevím čím má ohromovat.

                měřeno samo přes boky, špunty jsou ještě navíc

                0 0
                • Burizon  

                  Zvláštní, já mám na 19 mm ráfkách 2,4 NN SS 57 mm.

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    To má díky těm ráfkům co vozí. Já mám třeba 2010 UST 2,4 NN na 21mm ráfkách 58–59mm dle nahuštění.

                    A taky se to liší jak ročník od ročníku, tak verze od verze, tak i někdy kus od kusu.

                    0 0
                    • Burizon  

                      Musím se opravit, mám taky 21 mm ráfky :-) Ale hodnota rozměru pláště platí. Asi holt nějaký umíráček – taky byl se slevou :-)

                      0 0
          • MlokCZ  

            Ani ne, je pořád dost podvyživený. Pouze některé ročníky RaR UST 2,25 jsem měl 56mm široké (ale zdaleka ne všechny), těm už chybí jen 1mm šířky do toho co by měly mít.

            U NN UST 2,25 byl širší kus už spíše vyjímkou.

            A ten zbytek ročníků UST a skoro všechny dušové verze mají tak 52–54mm, jak který kus na jak kterém ráfku.

            Pořád by ten plášť měl mít poctivých 57mm, což nemá ani náhodou.

            A i ty 2,4 NN UST na 21mm ráfkách mají jen 59mm, což je zase podvyživené na 2,4, měly by mít 61mm.

            0 0
            • marapara  

              Tak 57 mm nemá, včera jsem měřil a 54 mm. No když jsem ho nasadil, možná to udělal i ten vzorek, ale zdál se mi celkem balon :).

              0 0
    • karliner  

      Obyčejný pláště koupit neumíš, ale jakmile se někde objeví zmínka o Čembě, tak jsi chytrej jako rádio.

      0 0
    • JMT  

      Je rozumny pouzit tyhle gumy jako gramarskou variantu pro dh ? Bez duse v kombinaci s nakym slizem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.