• george.n

    Nevite nedko kde se daj sehnat konusy na predni Deore naboj? Obesel sem asi 4 shopy. V jednom nemaj, ale maj je pry uz dlouho objednany a v ostatnich vubec nevedou. Mam vydreny konus a opravdu se mi nechce kupovat cele kolo. :-/ Diky moc za kazdy tip

    0 0
    • Vojtas  

      Ja je normalne koupil v kamenaku, typek rozdelal nabu co tam mel ze si objedna jiny.

      0 0
    • RomanH  

      V shopech, ktere jsou vedeny jako Shimano Servis Center

      0 0
      • george.n  

        A nevis o nejakem takovem obchodu v Praze. Na netu sem nasel jen mimoprazske. :-/

        0 0
    • kemo  

      Nedávnou jsem to taky řešil. Na internetu jsem to našel jedině tady: www.kckcyklosport.cz/index.php?… Problém je, že za poštovné dáš asi víc, než když koupíš kónusy včetně osy v nějakém normálním bikeshopu.

      0 0
    • Pebe  

      Na náměstí Jiřího z Poděbrad, na rohu ulic Vinohradská a Řipská www.cykloprag.cz/shimano.htm

      0 0
      • george.n  

        Super, diky vsem za snahu…Snad budu rychle pojizdny. :-)

        0 0
      • PS  

        U tohodle kramu (cyklo prag na jiraku) dejte bacha na prodavacku, vetsinou nevi co ma hledat (kupoval sem tam stahovak klik a shanel misku na osu a moc nevedela co ze to chci).

        0 0
        • Pebe  

          Se slečnou jsem se chvilku bavil a povídala, že je nová, chudinka ani nevěděla jaké duše že to chci. Nakonec otevřela šuplík a já si vybral:-) Servis je ale o patro níž.

          0 0
        • george.n  

          Tak sem se tam dostal dneska po zkousce 2 minuty pred zavirackou. Zeptal sem se slecny na konusy a vubec nevedela a hned se ptala kolegy.:-) Ale mam ho a kulicky taky, takze uz se krasne toci…

          0 0
    • Dani  

      Včera jsem to taky řešil, někdo nemá a vypráví ykčadívop, někdo zase má a je velmi ochotný. Takže pro (nejen) kónusy do Velointest.

      0 0
      • george.n  

        Hehe, zrovna před Lostem jsem je sháněl a měnil na zadní nábě. Sehnal jsem zase v CykloPrag, ale to je taky jediný pro co tam chodím.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.