• -Alan-

    Je vůbec možný, ale někdo prodával kazetu SRAM 970 za 580,–Kč a nebyl v tom zakopaný pes? Když to srovnám s tím, za kolik je běžně, tak mi něco říká bacha. Co by tam mohlo být za problém? Je tam upozornění, že budou až od x.tého března, tak možná velká objednávka, nevím. Nejmíň, co jsem ji jinak viděl bylo za 750.

    0 0
    • Gorgov  

      na kolokramu ji meli dlouho za 590.

      0 0
      • -Alan-  

        Takže myslíš, že to je OK? Že to např. není nějaká série pro OEM s horší kvalitou?

        0 0
    • Trojci  

      hele.. dneska je to už běžná cena.. koupil jsem dvě, ale nezdají se mi být moc kvalitní..

      MINULÝ TÝDEN JSEM NA JEDNÉ Z NICH ROZLOMIL 3. NEJVĚTŠÍ PASTOREK

      takže ani za tuhle cenu už je nechci ani vidět.. nehledě na to, že ta matná povrchová úparava se děsně blbě meje (jde z ní špína špatně pryč) a je i jinak celkem hnusná..

      jo, a taky se hned místama odře od řetězu a je to prostě celkově takovej santus..

      0 0
      • -Alan-  

        To myslíš, že by bylo lepčí jit do Shimana? Tam taky kdekdo není spokojenej. Teď jsem měl zřejmě 950, tak jsem myslel, že to bude lepčí.

        0 0
        • Luka  

          970tku mam uz drahnou dobu, a nijaky problem (ani esteticky) s ni nemam. Dyk je to spotrebak… casem ji vymenis. Jinak kup celkem dobrej, ja ted koupila 950 za 600,– ..

          0 0
          • -Alan-  

            že je to spotřebák dnes už vím moc dobře. Spíš si počítám, jestli se mi nevyplatí za pár takových spotřebáků koupit pak rovnou všechno nový. S řazením vytahanýho řetězu a vymačkaný kazety no problem. A měnit to kdy se má, tak už mám dneska slušný útraty. Snad jen ty kliky by to hodily do červených čísel.

            0 0
    • vysmátej bajker  

      Kde?

      0 0
    • Jirik123  

      na bikesportu je maj za tuhle cenu uz dost dlouho.

      0 0
    • mosquito  

      fakt je to asi ve dvou obchodech skoro „bezna“ cena ikdyz se da koupit i skoro 2× draz, urcite ji za tu cenu vemu az bude potreba – na osmickovy SRAM kazety nemuzu rict jediny krivy slovo tak snad i devitka bude dobra

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.