Karbonová sedlovka 31,6 x 400 mm

60 nepřečtených
  • ove

    Poraďte mi prosím při výběru karbonové sedlovky o průměru 31,6 a délce 400 mm – je to podmínkou.Vozím rovný zámek,ale budu měnit rám,tak možná půjdu i do zahnuté.Záleží mi na poměru cena/kvalita a musí taky dobře vypadat,abych nebyl za trotla…8-)

    0 0
    • kubad  

      s ohledem na zadání :-) s touhle určitě za trotla nebudeš, vypadá perfektně a kvalita je bezkonkurenční.

      Délka by měla být dostatečná až 290mm vysunutí z rámu.

      0 0
    • Hnoj  

      Třeba EASTON nebo novej TRIGON.

      0 0
      • kubad  

        s tou druhou značkou bych byl opatrnější:-(

        Easton samozřejmě souhlas

        0 0
    • McBlacky  

      mám WCS /31,6 400/ a přijde mi fajn, delší srovnání mám jen s bontrager X lite /350mm/. Což je ± stejná váhová kategorie. Rozhodně mi wcs nepřijde jako šutr, proti Al pořád znatelný rozdíl.

      klidně bych si koupil WCS znova, pokud bych nedostal dobrou nabídku na EA90

      0 0
    • jecnak  

      Jeste treba nezmineny USE.

      0 0
    • Rolei  

      Sice nepises na co to pujde, ale ja bych volil treba RF Next.

       
      0 0
      • Evilcleaner  

        co vím tak s tímhle zámkem není moc lidí spokojeno… třeba Vegan by se mohl ozvat…

        0 0
        • Rolei  

          Aha, ja jsem prave myslel ze ten zamek je prima, vlastne ji mam uz predpripravenou v kosiku…

          0 0
        • scret  

          easyrider si ji dost chvalil tusim…

          0 0
          • KAPLIS  

            RF Next je v pohodě. Mám ji na třech kolech a žádný problém.

            0 0
    • scret  

      Easton, Woodman, FSA, se Syncrosem se bohuzel do ceny nejspis nevlezes…

      0 0
      • ove  

        FSA se dělá jem 350mm,kdyby byla 400,tak ji beru hned a tohle vlákno tu vůbec není.Než sem ho psal,byl můj favorit PZ-racing,ale nikdo z vás ji nevzpoměl-čím to?Sedlovka se bude dávat na XC Hardtail.Easton c90 zatím vypadá jako mírný favorit.Za kolik se dá sehnat???

        0 0
        • roud  

          napiš hnojoj…

          0 0
          • ove  

            …hnojoj…8-)

            0 0
            • kubad  

              Cesky www.bikez.cz

              0 0
              • roud  

                To mám dobrej překladač :o)

                0 0
                • ove  

                  A že zrovna on má teď v akci tu sedlovku PZ-Racing.A docela výhodně…8-) Škoda že s ní nikdo nejezdíte-tahle by mě zajímala…ale ani ten Easton není špatný…

                  0 0
                  • Hnoj  

                    To je omotanej hlník, ale je docela lehká a má dobrej zámek…

                    0 0
                  • roud  

                    nerad ti to říkám ale krom toho že sem od hnoje koupil brzdový desky s nim nemam nic společnýho xD xD xD

                    0 0
                  • kuba  

                    Já ji jezdím 2 nebo 3 sezóny. Je to hliníková sedlovka obalená tenkou vrstvou karbonu. Pohodlí od ni nečekej, ale je to držák. Zámek je jemně stavitelnej a ještě mi nikdy nepovolil. Jen jsem musel zkrátit šrouby aby pružilo aspoň sedlo :-)

                    0 0
    • scret  

      skoda ze rdcycles uz nejspis pustilo dovoz Woodman komponentu do CR:( prtze na strankach Woodmanu maj hoodne zajimavy sedlovky, udelali par novych typu a pokud jsem v prekladu neudelal nejakou chybku, maj i zajimavy hmotnosti…

      a mam doma 2 woodmany – s rovnym zamkem a hokejku a obe maj lehce pres 200g pri 400 mm delce

      0 0
      • zdenek  

        Mám Woodmana na silničním kole. Dobrá sedlovka až na tragický zámek. Kolíbka má vroubkování, takže nejde jemně nastavit sklon. Doufám, že už je tenhle nápad přešel. :-(

        0 0
        • scret  

          tak to mas hokejku s jednim sroubem ne? ale to je pokud vim u vsech sedlovek takhle resenych… pokud mas dva srouby tak je nastaveni spis radost…

          0 0
          • zdenek  

            Přesně tak. S jedním šroubem. Smůla je, že to drážkování je docela hrubé, takže na jemné nastavení nepoužitelné.

            0 0
            • scret  

              no pokud jsem mel sedlovku s jednim sroubem, tak vzdycky mela takove vroubkovani, takze s tim se bohuzel neda nic delat:)

              0 0
              • zdenek  

                Všechno zlý je k něčemu dobrý. Takže to vlastně má výhodu v jednoduchém nastavení: posunu o jednu drážku vpřed = sjíždím dopředu, posunu o jednu vzad = sjíždím dozadu. Na jiném kole nastavuju optimální polohu týden, tady je to hned. :-) Ale víckrát ji nechci…

                0 0
    • pepko  

      a mate niekto skusenosti so znackou KORE a tym ich specialnym patentom na spojenie sedlovky a sedla ?

      http://www.kore-usa.com/…alog2008.pdf

       
      0 0
    • petrun  

      Nemá někdo z BF na svém kole sedlovku Trigon sedlovka SP 138?

      Viz: http://www.bikesport.cz/…-sp-138_1552

      Zajímala by mně spolehlivost (jestli už jí někdo zlomil), maximální délka vysunutí sedlovky (potřebuju 28,5 cm) a jestli aspoň trochu pobere nějaké vibrace.

      0 0
      • petrun  

        Opravdu nikdo nezná?

        0 0
        • TJK  

          bohuzel ale pokud chces jistotu a shanis 31,6, mam na prodej Easton EC70 31,6×400mm v top stavu, a vymenou horniho dilu zamku za 2ks Ti sroubu a motylky bys mel byt pod 200g…

          0 0
          • vikicek  

            Jen tak orientačně, kolik bys za ní chtěl? možná budu 400mm potřebovat, ale ještě nevím ..

            0 0
            • TJK  

              1000 vcetne posty, jeste musim doplnit ze je to verze Zero, tedy bez offsetu, predchozi verze te co je ted v komponentech.

              0 0
              • vikicek  

                čekni mail

                0 0
              • petrun  

                To je super cena, škoda že nemá offset, potřebuji 20mm.

                Objednám ten Trigon a dám vědět jak se osvědčil;-)

                0 0
                • Lukster  

                  Ahoj,

                  koupil sis nakonec toho Trigona? A jak jsi s ním spokojený?

                  Díky!

                  Lukáš

                  0 0
        • pačes  

          Synovi jsem ji dával v 31,6×400 OEM verze minulej rok na kolo, bez problému funguje a vypadá na kole dost dobře. Hnoj ji umí sehnat i v OEM verzi (bez nápisu) za pěknou cenu.

          0 0
    • vt  

      Potrebuju sedlovku 31.6 * 350 (400 by nevadilo), offset aspon 2cm.

      Bude vysunuta 24cm – ma smysl investovat do karbonu ? nebo bude pohodly na Al (WCS a pod) stejny ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.