• jirkaRS

    Ahoj, chtěl bych dát tchánovi zaplacený závod MTB na vánoce, ale nějak moc nemůžu najít závody, které by se konaly na Moravě, nejlépe Vysočina. Máte nějaké stránky na kalendář závodů 2021? Díky.

    0 0
    • mrazik01  

      Něco ze seriálu KPŽ? Nejsem z Vysočiny, tak třeba tu někdo doporučí nějaký lokální super závod.

      0 0
    • mikub  

      Ono u menších závodů je takové složitější, že ještě nejsou termíny, ani možnost placení. (Tohle by nahrávalo velkým seriálům, kde s tím počítají a už teď můžeš koupit voucher).

      Jinak se jezdí pohár Českomoravské Vrchoviny (z toho jsem jel Mikuláš Cup u Vysokého Mýta (a líbil se mi), případně jsou pěkné ohlasy na Sádeckou pilu).

      Z delších maratonů mimo seriály by mohl stát za návštěvu Hlinecký hřebec.

      Cyklomaštale – samozřejmě skálama se projíždí jen po velkých cestách, ale pěkný to je.

      Jestli chceš tchána opravdu potěšit, tak se v Jihlavě jede mistrovství Evropy ve 24h. To myslím, že by na tebe myslel opravdu intenzivně.

      0 0
      • jirkaRS  

        Díky za tipy, mrknu na to. Nechci ho hnát někam 150km na závod a po závodě zase 150km zpět, to by mu asi pěkně poděkoval :-) ta 24H v Jihlavě by byla kousek, ale to by pak veselo s ním :-D

        0 0
    • bednee  

      Já na https://mtbs.cz/sekce/kalendar nějaké závody vidím. Fakt tam není nic na Moravě?

      0 0
      • jirkaRS  

        Zatím tam není nic poblíž, určitě se to ještě náplní, ale nevím jestli do vánoc.

        0 0
        • bednee  

          Tak pak mě napadá projít loňský kalendář na MTBS (letošek bych vynechal, úplně) a najít nějaký vhodný a napsat pořadatelům jestli se bude konat a jestli by mohli vystavit už teď voucher.

          0 0
    • Edwin  

      Kdybys mu radši pořídil pořádnej kalendář s nahejma babama.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.