• jarak

    Dobrý den.

    Chci upozornit účastníky dalšího závodu brněnského poháru horských kol Jundrovský kopeček na změnu zázemí závodu.

    Prezentace proběhne 9.8 a 10.8 v základní škole Jasanová 2

    Brno -Jundrov.

    Zde bude i cíl závodu a veškeré další zázemí vč.občerstvení.

    0 0
    • novcze  

      a ty úpravy cest co tam teď na Holedné probíhají do trasy nezasáhnou?

      0 0
    • skvedo  

      Chtěl jsem kouknout na propozice, ale na stránkách pouze informace, že doména je zaregistrovaná. Nezapomněli jste zaplatit hosting?

      0 0
      • vysnapetr  

        Stránky www.horokolo.cz jsou 100% funkční…

        0 0
        • skvedo  

          Z Brna (na bytě Netbox, v práci síť MU) mi to vrací jen stránku ve screenshotu. Z domu mi stránky fungovaly (místní provider připojený přes 02).

          Na všech 3 počítačích dostanu z DNS stejnou adresu a od NIXu je traceroute stejný:

          8 nix-sitel.kaora.cz (91.210.16.41) 7.189 ms 7.963 ms 8.732 ms

          9 wedos-sitel.kaora.cz (94.124.104.78) 6.309 ms 6.334 ms 6.336 ms

          10 r11-b.wedos.net (46.28.104.37) 6.365 ms 6.321 ms 6.349 ms

          11 37.157.196.193 (37.157.196.193) 6.626 ms 6.570 ms 6.673 ms

          0 0
          • vysnapetr  

            tak to opravdu nechápu, protože stránky opravdu fungují, nikdo jiný nám problém nehlásí…

            0 0
            • pihhan  

              Prosím pěkně já to hlásím a problém trvá. Dokonce vím přesně, v čem to vězí. IPv4 web je naprosto v pořádku. Hosting ale má nějak špatně nastavené IPv6. Hosting se k němu nezná a strká tam výchozí stránku domény. Přitom doména odkazuje jak na IPv4 adresu, tak na IPv6 adresu.

              Pokud máte na počítači podporu IPv6 a zapnutou v prohlížeči, web horokolo.cz neuvidíte správně.

              0 0
    • badluck  

      chtel jsem se podivat na novou trasu pres sport tracker, ale vyhodi to chybu. je problem jen u me, nebo i ostatni zaznamenali takove chovani?

      0 0
      • vysnapetr  

        Sportstracker je bohužel momentálně mimo provoz, ale do 48 hodin by měl opět fungovat, alespoň mi to tvrdí…

        0 0
    • Roach  

      nemá někdo prosím trasu závodu pro vložení do navigace?

      předem dík

      0 0
    • vysnapetr  

      Pro bajkery, kteří mají zájem si projet trasu Jundrovského kopečku pořádáme v úterý 6.8.2013 vyjíž­ďku!!! Projedeme jeden okruh trasy. Začátek vyjížďky je u Kina Svratka (zde bude i start závodu) v 18:00!!

      Takže pokud máte chuť si projet v pohodovém tempu trasu závodu buďte zde včas!!! Všichni jste srdečně zváni!!!

      0 0
      • vysnapetr  

        Tak dnes se na projížďku trati sešla zhruba padesátka bajkerů… Takový zájem jsme ani nečekali. Zkuste nám napsat své dojmy z trati…

        0 0
    • Roach  

      Ahoj bikeři, trať se mi moc líbí.

      Zde je odkaz na stažení trasy do navigace v GPX:

      http://ulozto.cz/…3–190345-gpx

      0 0
    • bagr84  

      Povedena akce, trat celkem narocna :)

      0 0
    • badluck  

      Vyborna trat, skvele (a pohledne :]) dobrovolnice.

      Mohli byste svoje vedomosti predavat i ostatnim organizatorum.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.