• kafac

    Jel někdo loni Jundrovský Kopeček ?

    Údajně je to celkem pěkná akce, nemá někdo nějaký postřehy?

    http://www.horokolo.wz.cz/zavod_index.htm

    0 0
    • Howgh  

      Byl to první ročník, tak nás jelo jen 80. Bezva závod. Bylo i dost blata, protože noc předtím i pak dopol- pršelo. Fajn trať – hodně terénu, kromě toho na 50 km nastoupáno 1700 metrů ! Mám dojem, že v propozicích mystifikovali, že převýšení dělá jen 900metrů.

      Bezva atmosféra, ale to je normálka.

      0 0
      • kafac  

        To prevyseni 1700m to je nejak moc ne? To by bylo celkem dost narocny…

        0 0
        • Howgh  

          no jo, když to po sobě čtu, taky mně to připadá moc, ale takhle to mám ve svým deníčku. Letos to přeměříme.

          0 0
      • jarak  

        Zdar,zdravím Honzu Vlasáka,a všechny ostatní.

        Převýšení na 45km je 1200m,a dá se to celkem v pohodě.Škopek potom chutná…

        Ahoj v Jundrově.

        0 0
      • grafik  

        hodně terénu? vždyť podle mapy se to jede v ulicích … možná bych si tento hnojáček letos dal,  už mám raději menší závody …

        0 0
        • Howgh  

          nenech se mystifikoval mapou. Z valné většiny se valí lesem – sjezdy jsou dost výživný.

          K tomu převýšení : Včera na Beskydtour jsme měli na 43. km nastoupáno 2000 metrů, tak proč by nešlo na Jundrovským popečku nastoupat 1700…

          0 0
          • brantec  

            Protoze Beskydy a Brno je trochu rozdil:) Tim ovsem nerikam, ze by v Brne nesla vymyslet trat, kde bys to nastoupal, ale koho by bavilo jezdit (chodit) 10× po sobe od Svitavy k Obranskymu hradu, ze? :)

            0 0
    • Bubis  

      Zeptej se santusa !

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jo, ten objíždí kdeco.-)

        0 0
        • Santus  

          zato ty nam to nejak sidis :-) chystas ze na neco, nebo uz zazimujes. 

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já letos chodím jen do „větších akcí“, který jsem ještě nejel.-) Zkusil jsem si Drásala, tam jsi byl taky, jenže „jen“ hoďku v cíli přede mnou. No a teď mi zbývají jen ty „potroublý“ Sudety.

            0 0
      • kafac  

        Jenze buhvi kdy ja ho zas uvidim… nejak ted nestiham a pristi tyden valim na dovcu

        0 0
        • Santus  

          proc se ptas, chces to jet? Mohl bys , Buba jede taky. Zavod de, ale nesmi zaprset, pak to je dost korculare. Dobry byly fandici poradatelky s velkyma cervenyma praporame s kteryma to tam dirigovaly, dobrej napad.

          0 0
    • jarak  

      Ahoj Grafiku.

      Zveme tě na ten HNOJÁČEK,a když ho zvládneš pod 2:20 tak seš borec a rádi Ti vrátíme startovné.

      Délka je jen 45km

      0 0
      • Bubis  

        Nebude nějáká projíždka trati před závodem ?

        0 0
        • jarak  

          Trasu projedeme v pondělí odpoledne.Máme v plánu na některých místech dát upozornění na akci.Múžeš se přidat.

          0 0
          • Howgh  

            Byl jsem tam včera. Cedule s upozorněním na závod ještě vísí, ale jedinec, kterej tu trať nestavěl, nemá šanci se v té spleti stezek vysomárit. O to to bude v sobotu zajímavější – jet tu trať bez nacvičování, neboli „on sight“, jak říkají horolezci. Ale už teď je jasný, že komu jsou nepolámané hnáty milé, bude ty sjezdy slézat pěšky i za sucha.

            0 0
            • Santus  

              taky sme to vcera projeli, byl sem otestovat co na to budou rikat narazeny zebra, bohuzel silne protestovaly, a­si pojede nahradnik..0:( Sjet se to da v pohode vsechno, ale je fakt ze to je az moc presuseny,  

              0 0
              • jarak  

                Zdravím všechny,kteří se zítra chystají do Brna-Jundrova.Trasa je naznačená a právě zapršelo,tekže se prášit nebude.Ahoj na startu.

                0 0
    • Howgh  

      …byl to naozaj vydařený podnik. Ač včera dost pršelo, blato se vůbec nekonalo. Během těch 3 kol jsem se docela naučil slíždět ty strminy aniž bych šel potupně pěšky.

      0 0
    • Howgh  

      …to převýšení je 1232 m na 41 km.....

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.