• elite1989

  Dobrý den všem,

  prosím Vás, na silničce mám tacháč Blackburn Delphi asi 5.0, je na něm přepínání pro 2. kolo. 2. kolo mam asi týden a tak přemýšlím, jaký tacháč na něj dát tedy asi takhle:

  1, není lepší mít na dvou kolech 2 tacháče? (zvlášť když ten blackburn je drátovej?)

  2, dá se vůbec sehnat zbytek k tomu blackburnu? Co jsem googlil, tak ani moc ne, ale proč by tam přepínání na 2. kolo dělali…

  Díky za rady. Aleš

  • KoudakT  

   Nevím, jak je to s Blackburnem, ale Cateye prodává náhradní sadu a nebyla ani nějak hrozně drahá, stála tuším kolem 300 (a to byla se zesílenou kabeláží).

  • ˘Ö˘ Krab  

   http://www.bikestore.cz/…ec-27609.htm

   (Podle všeho je 5.0 bezdrátový, budeš mít 2.0 nebo 3.0.) Druhé kolo se jinak hodí třeba při střídání různě obutých zápletů – je rozdíl v obvodu mezi pláštěm 23 mm a 28 mm.

  • elite1989  

   Možná jsem měl napsat, že to 2. kolo je horák. Každopádně díky, za odkaz, v tom shopu mají i kompletní kabeláž za 300. Zítra tam zavolám, zda to opravdu mají. Nicméně otázka pro mě pořád je, zda je dobré mít jeden tachometr pro silnici i bike? Když to tak budu mít, tak nemusim kupovat nový tacháč za tisíce, ale zase mít na horáku drátový tachometr…nevim co s tim ta odpružená vidlice udělá. Zdá se mi, že buď to cvaknu nebo mi to trhne větev.

  • elite1989  

   Teď jsem koukal a mam opravdu 5.0 a je drátový. A to příslušenství k tomu maj snad jen na tom odkazu od tebe.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.