Je tu někdo kdo ma fyzicky Kellys Gate 90 (2017)

48 nepřečtených
  • koldas

    Ahoj je tu někdo kdo ma kellys gate 90 2017 fyzicky doma? Potrebuju se na něco zeptat.

    Ve specifikaci všude uvádí recon gold TK, ale podle fotek borců, co to kolo mají tak to vypadá na recon golg RL.

    Může mi to někdo ověřit?

    Díky

    0 0
    • koldas  

      Fotky naživo a fotkx v popisu. V těch vidlich je zásadní rozdíl minimálně v designu. A já mám tu RL a vypadá úplně stejně jak na těch 90 kach naživo…

      Tak nevím…

      0 0
    • koldas  

      Woe to už mám doma, tak dej pokoj ;)

      0 0
      • Al Stra  

        přestaň už prodávat a kupovat další kola, dej si čaj z meduňky a všecho bude dobrý-)

        0 0
        • koldas  

          Děkuji za odpověď k tématu. Nevšiml jsem si, že něco prodávám. Zajímá mě jedna zásadní věc. Nevíš odpověď, tak nepruď. Ftipe

          0 0
          • Al Stra  

            vždyť jsi tady rozhlašoval, že prodáš gate 70 a koupíš gate90, není to snad pravda?

            0 0
            • koldas  

              Pravda to je, ale tady nic neprodávám. Mám v krabici ve skladu 90 a chci zjistit, jaká je na ní vidle. Jedna věc jsou popisy a propagační fotky, druhá realita.

              Když krabici neotevřu, můžu ji v klidu poslat zpět…

              Tak se schválně na ty fotky podívej a řekni, jak to vidíš ty…

              Dík

              0 0
              • Al Stra  

                podle těchto fotek je to k nepoznání-)

                0 0
              • plzakj  

                Poslat zpatky to muzes, i kdyz to otevres ne?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Samozřejmě, že může. Kdykoli do 14 dnů od koupi bez udání důvodu, samozřejmě nepoškozené. Pokud se ovšem bavíme o koupi v internetovém obchodě. Z koldasových příspěvků totiž vůbec nejsem moudrý, jak a kde kolo vlastně objednal.

                  0 0
                  • koldas  

                    Ano máš pravdu. Je objednané z netu…

                    Už jsem se dopátral, jak to je…zbytek rozhodnutí je na mě a na tom jestli prodám tu 70 ku :)

                    0 0
    • koldas  

      Se podívej na ty fotky a řekni, jestli je to stejná vidle…

      Tím mi pomůžeš…

      0 0
      • novas752  

        Podle mě je to jen novější grafika – v době focení katalogovek jim asi nové vidlice ještě nedodali. Ovládací prvky dole a nahoře, tvar spodních nohou i povrchovka vnitřních vypadají stejně.

        A taky to asi je TurnKey, akorát ve verzi s lockem ze řídítek. Motion Control se do Reconů myslím nedává, to až do těch nejnovějších přepracovaných, které na kolech budou až příští rok.

        0 0
        • koldas  

          No právě že na nových gate je recon RL. Proto se ptám. A navíc ta vidle vypadá úplně stejně jako ta, co mám na novém gate (2018).

          0 0
      • Vilém  

        Aha, takze ty resis rozdily v designu.

        0 0
        • koldas  

          Neřeším design. Řeším že vidlice s TK vypadá jinak než s RL. A ty fotky z reálných kol vypadají jako RL a to by bylo super.

          0 0
          • novas752  

            Jenže vidlice RL je v tomhle případě také vidlice s TurnKey tlumenim, akorát s verzí pro zamykání z řídítek a ne pouze z korunky.

            0 0
          • Vilém  

            Nejak furt nechapu oc ti jde. RL = rebould + lock. Coz tam evidentne podle fotek je. TK je druh kompresniho tlumice.

            0 0
            • satch  

              RL bude spíš remote lockout, ne?

              Edit: tak asi kecám :)

              0 0
              • Vilém  

                No nevim, byvalo to

                RL – rebould + lock

                RLT – reboul + lock + threshold

                RCT 3 – rebould + lock + threshold tripolohovy

                0 0
    • Vilém  

      Ja nevim, nemam v tom az taky prehled, ale turnkey vs motion control byl rozdil ve funkci tlumice.

      Tzn, proc by nemohla byt vidle s TK tlumicem a zaviranim z riditek?

      0 0
    • novas752  

      Ti to tady shrnu: Neres hovadiny a otevri tu krabici. Vidlice jsou technicky stejny, lisi se to jen nalepkama, ktere jdou kdyztak vymenit. Navic otevrenou krabici muzes taky vratit.

      0 0
    • koldas  

      Tady je malé vysvětlení,oč mi jde. Zkratka TK=Turnkey tlumeni a verze RL= Rebound lockout pouziva Motion Control tlumici patronu, jako vsechny vyssi modely. Rozdil je patrny.

      Tudíž novas752 myslím,že se mýlíš (bez urážky)

      Proto to řeším.

      0 0
      • Vilém  

        Proc by RL melo znamenat MC tlumic?

        0 0
        • MatS  

          Protoze to pise vyrobce SRAM/Rock Shox. Co se radeji podivat do popisu vyrobce nez se jen domnivat a mast lidi? Nic ve zlem.

          https://www.sram.com/…s/recon-rl-0

          U verze TK neni Motion Control:

          https://www.sram.com/…-silver-tk-1

          0 0
          • koldas  

            to jsem taky našel a ty jsi mi to psal. Proto jsem to řešil. Ale poznat z fotek to asi nepůjde co?

            0 0
            • MatS  

              Z venku to neni moc poznat. Hned pod futrem je jen mala nalepka na prave noze.

              0 0
              • koldas  

                Už jsem zo nasel na videu. Je to bohužel TK. Má víc zapuštěnou tu regulaci tlumení…

                Naděje žila :D

                0 0
          • Vilém  

            A cim je matu?

            0 0
          • Vilém  

            Jaky je teda prakticky rozdil,pokud je tam pouzit MC? Je tam tedy plynule pridavani komprese packou na riditkach? Dalsi vec je ta, ze existuji Oem vidlice,kde to muze byt jinak nez uvado ofiko specifikace vyrobce.

            Jak je to v tomto pripade, to netusim. Predevsim mi nebylo jasny oc mu vubec jde.

            0 0
              • Vilém  

                Diky,ale toto vim.Zajimalo by me jak je to i tohoto kola,pokud by tam byla ta RL verze,ktera ma tedy MC tlumic,zda jde ta komprese plynule pridavat packou na riditkach.

                Protoze jiny prinos rozdilu MC x TK nevidim.

                0 0
                • MatS  

                  Bude tam asi one lock. Ono se to tezko popisuje ale rozdil tam citelny je. Zalezi jestli to nekdo oceni.

                  BTW packa se da kdykoliv vymenit za lepsi, pokud by chtel u MC vyuzit plynule zmeny.

                  0 0
    • koldas  

      Hele když by to byly stejný vidle, tak proč je RL asi o 3K dražší?

      To je situace :D

      0 0
      • novas752  

        Protože Recon Gold má narozdíl od Reconu (Silver) vnitřní nohy a sloupek z hliníku a ne z oceli.

        0 0
        • koldas  

          Obě jsou gold

          0 0
          • astra  

            Mám kellys gate 90 2017 a vidle je gold rl. Kupováno ve výprodeji v únoru 2018.

            0 0
            • koldas  

              Tak to je super správa. Hned se na to zítra pojedu podívat… Že bych to trefil (y)

              Dík za info

              0 0
              • MatS  

                Kdyby to nebylo k poznani, tak potoc regulaci odskoku(rebound). U RL vidle jde z tuha, cvaha jak hodinky a ma vic otacek od zajice k zelve. U TK jde plynule a ma asi jen 3/4 otacky.

                0 0
        • MatS  

          U toho Kellyse jsou oba Recony v gold provedeni, lisi se asi jen v tlumici patrone.

          0 0
    • koldas  

      Tak dnes mi došla ta 90ka a potvrzju, že je na tom vidle recon gold RL a ne jak uvádí TK.

      Takže výborná zpráva…

      0 0
      • stasaj  

        Zdravím tě, mám vybraný Gate 50, model 2017, podle specifikací je tam stejná vidle jako u Gate 90, model 2017, takže jaká je to tedy vidle? ROCK SHOX Recon Gold TK nebo ROCK SHOX Recon Gold RL? Děkuji ti :-)

        0 0
    • koldas  

      Na gate 90 2017 je vidle RL ale původně měli psanou TK

      Řešil jsem to podle fotek na netu… reálný kola…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.