Jaké trekové kolo do 25.000,- ?

34 nepřečtených
  • csw

    Jaké trekové/crossové kolo pořídit na naše cesty pro průměrného bikera do 25.000,– Kč. Tato cena je strop, raději bych, kdyby cena kulminovala kolem 20.000,– Kč.

    Uvažuji o Leader Fox Paradox, ale může být i jiná značka.

    Prefefuji přesné řazení a dobré brzdy.

    Děkuji předem moc za rady.

    0 0
    • csw  

      Ještě jsem zapomněl na detaily:

      • pánské
      • 80kg
      • 178 cm výška postavy
      0 0
      • Smazaný účet  
        0 0
        • csw  

          Ok, může být i méně…ale rozhodnutí trek/cross kvůli využití 95% cesty žel zůstává:/

          0 0
          • t29  

            Pokud 95% asfalt, pak bych volil něco s pevnou vidlí. Napadá mě Pells Demon Lite (možná budou někde na netu starší modely za lepší cenu)

            0 0
            • csw  

              Myslíte, že pevná vidlice je na naše rozbité cesty ok? Vím, nenapsal jsem to do požadavků, jinak se mi Pells líbí!

              0 0
              • Uruwashii  

                pevná vidle je na zpevněné cesty k nezaplacení – vozím karbonovou vidlo i na svém MTBcku a sjedu s tím skoro vše, co s pružením. Je to jen o technice :)

                Na zpevněných cestách je pevná vidle ideální, protože je lehká, bezúdržbová, a při výšlapech do kopce nestrácíš žádnou energii přužením.

                Pokud jezdíš 90% asfalt – určitě pevnou vidli.. já jezdím poměr 50/50 (pevné/terén) a svou pevnou vidli už nikdy nedám z kola :D

                0 0
        • Bjerndi  

          Ja ted koupil novej bike, jezdi se na nem super, ale teda jsem prekvapenej, ze lehky prevody vubec nepotrebuju a i do kopce tocim vesmes tak stred. Jasne mluvim o jizde po pevnym povrchu, ale na to, ze jsem nejezdil takvou dobu jsem cekal trochu vetsi problemy u tolika rychlosti.

          U krosovyho bych cekal asi trosku vetsi narust rychlosti a treba mu o to jde, ale nechcu radit, protoze tomu nerozumim, spis to je jen muj postreh

          Jestli to ma jen na asfalt nebo pevnou cestu, tak proc ne ?

          0 0
        • borda  

          ze nekdo prijde s timto „inteligentnim“ nazorem jsem cekal, ale ze to bude hned prvni prispevek, to me az pobavilo…

          0 0
    • LukiS6  

      Co tohle: http://www.sportmen.cz/…SIGMA/d7109/

      Na 95% silnice myslím ideální.A ještě zbyde třeba na lepší kliky.

      0 0
      • Sitic  

        dark face má táta a je velmi spokojenej ;)

        0 0
        • Hejdik  

          ..no slyšel jsem ,že menšiny to v naší společnosti nemají lehké,ale jestli je spokojenej ,tak je to určitě posun k lepšímu… :-DDD

          0 0
    • maajkee  

      A nelíbilo by se ti takovýhle kolo? :)

      Pláště vhodnější na silnici nejsou problém, nějaký i mám. Klidně jsem ochotný ti něco takovýho postavit, nebo eventuelně i prodat přímo tohle, je na něm najeto jen 500km.

      0 0
      • hs74  

        A je to tady :)))

        0 0
      • scalar  

        Ty ho ještě máš?

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        :-D čekal jsem, kdy to přijde. Ale že tak brzy…? :-)

        0 0
        • maajkee  

          Jste brzdy, už jsem ho tu jednou nabízel a je to už asi tejden :)

          Už konečně pochopte, že mě prostě mrtě baví ten proces stavby, jak je kolo postavený, už je to prostě jen kolo a je to nuda :D

          Nicméně chápejte, že když já to kolo takhle nabídnu, neznamená to, že ho musím prodat, to vůbec, kolo jezdí dobře a když se neprodá, tak na něm vesele budu jezdit.

          Myslím, že to není tak těžký pochopit a pokaždý z toho mít vánoce ;)

          0 0
      • csw  

        Za kolik?

        0 0
        • maajkee  

          No hele, takhle jak je, vyšlo cca na 30 tisíc, Pustil bych ho tak za 24, samozřejmě včetně záručáku a záruky 2 roky.

          Včetně jak těhle terénních pláštů, tak nových užších Ritchey plášťů na silnici a blatníků.

          0 0
    • Sakub  

      Meho spydera na alivku za 9 000Kc, hodne malo jety:) Zjistill jsem ze trek neni pro me:D

      0 0
    • csw  

      Co si myslíte o kompromisu mezi krosem a MTB v podobě 29´´?

      0 0
      • martin_bakov  

        ja sem pro ;) Je to pohodlnejsi nez cross a muzes s tim jezdit poradne XC zavody…

        0 0
      • maajkee  

        Ono 29" můžeš vždycky obout crossovýma pneu a je z toho vlastně cross, v tomhle je to naprosto univerzální.

        0 0
      • t29  

        29" je mašina bez kompromisů :)

        Dokud vybírals klasický kros (odpružená vidle, krátký posed) tak jo, nad ním má 29" navrch ve všech ohledech krom ceny.

        Pak tu máš ale kros/fitnessku s delším posedem a pevnou vidlí, kde proti 29" ušetříš kilo až dvě plus pár tisíc – a to už je těžší rozhodování, pokud jezdíš skoro výhradně po asfaltu.

        0 0
    • borda  

      ber tu majkeeho 29. To je dobra nabidka.

      0 0
      • Hejdik  

        A prodá ti ho vůbec?

        Jestli jo,tak ho ber…

        0 0
        • maajkee  

          No zatím mě nekontaktoval…

          Teď jsem ho pžezul na zkoušku do crossových plášťů, tak to blejsknu.

          0 0
          • maajkee  

            Tady jsou fotky SUPa s crossovýma pláštěma Conti Cyclo Cross 42×622, po první krátký projíždce, to je na asfaltu střela! :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.