• jipík

  Nevíte náhodou výrobce těchto nábojů. Byli osazeny na kole Wheeler 2900 r.2000. Mají hliníkové prachovky.

  0 0
  • jipík  

   Ještě nějaké foto

   0 0
  • Vilém  

   Vypada to na nejake Quando,ale ruku do ohne bych za to nedal.

   0 0
   • jipík  

    Taky jsem si myslel, ale co jsem měl guanda v rukách vždycky tam měli nějakou identifikaci tohle jsem celý rozdělal a nikde nic, ale mají perfektně zatěsněný ložiska jak u ořechu, kde od kazety mají plechový labyrint, pod ním límcové gufero, od náboje límcové gufero, pod ním kroužkové gufero, no a pod tou Al krytkou, která tvoří labyrint mají ještě jeden plechový, asi nic pro gramhoniče, ale po 10kkm bez viditelné vady a to jezdí celoročně tedy i v zimě v rozsolené břečce.

    0 0
   • Jáchym 1  

    Taky bych se klonil k této značce.

    Myslím,že je v jednu dobu používal Author a možná v i Amulet/to když to byla velmi dobrá kola/

    0 0
  • raschi  

   Dovolil bych si vytáhnout toto vlákno. Koupil jsem jetá 29" kola s náboji, které na sobě nemají vůbec žádné označení. Přední je na 15mm pevnou osu, zadní 12mm pevná osa doplněná adaptéry na RÚ. Nevíte, co jsou zač?

   Problém je, že RÚ adaptér u kazety má příliš velký průměr, aby se do zbývající mezery vešel běžný stahovák na kazetu. Říkal jsem si, že bych odšrouboval ten adaptér, utáhl kazetu a pak jej tam zase vrátil. Ale když náboj zkusím rozšroubovat, tak povolí RÚ adaptér na straně kotouče a pod ním je matice, po jejímž odšroubování jde vytáhnout celá osa i s ořechem ze zapouzdřených ložisek (ořech má 3× dvojitý praporek). Adaptér na straně kazety se mi ale za použití přiměřené síly nedaří povolit. Mám použít větší sílu, nebo je tam nějaký trik (levý závit apod)?

   0 0
  • Smazaný účet  

   díky moc za založení vlákna

   přesně tahle otázka mě taky trápila!

   co je tohle za náboj?

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.