• Ciri

    Ahoj,

    nemáte už někdo tento batoh- Hydrapak Laguna 2010. Podle fotky toho moc nepoznám, tak mě zajímají Vaše případné zkušenosti. Děkuji.

    http://www.freebikes.cz/…-2010-cerna/

    0 0
    • marapara  

      Mám starší model Glacier 3 roky, od kterého je Laguna odvozen a na celodenní pojezd je dobrý, spokojenost. Využívám i možnost rozepnutí na 14 litrů, hlavně když na podzim, zimě a na jaře jezdím do práce na kole a vezu víc věcí na oblečení. ALe častěji jej vozím zaplý na 8 litrů.

      0 0
    • rock  

      Mohu mluvit jen o 2009, ale podle fotky to vypadá jen na lehké odlišnosti.

      Těch 8–14 l je skoro bezedných (ve srovnání s Mulou od konkurence), plný rezervoár nijak moc nezmenšuje úložný prostor a i samotný rezervoár je špičkově vyřešený.

      Za nevýhody považuji hůř vyřešený náústek než má Camel (ale '10 má prý nový typ, tak třeba ho zlepšili) a mohl by mít pláštěnku v ceně.

      Určitě doporučuji.

      Laguna

      0 0
      • kreett  

        koupil jsem si ho před týdnem, tak mám zkušenost pouze z běžek, záda jsou dobře odvětrána a celkově je o něco líp propracovaný než starý model- víc kapes, lepší náustek vaku a hadička na magnet takže velká spokojenost, můžu jenom doporučit

        0 0
    • okot  

      Pozor na nepřesný popis, nová laguna nemá síťku na přilbu.

      0 0
    • Petr333  

      Dobrý den,

      uvažuji o tomto batohu. Jaký objem má rezervoár modelu 2010 ? Není náhodou jen 2 litry ? Model 2009 měl objem 3 litry. Nebo se pletu.

      0 0
    • MirosPikos  

      Jaké máte zkušenosti s tímto batohem? Zajímalo by mě srovnání 2011 a 2010 případně starší modely. Přijde mi, že novější modely nejsou tak vymakané jako předchozí…

      0 0
    • Krutor  

      K Hydrapaku obecně – máte taky problém s oddělením hadičky od rezervoáru (systém Click´n Play). Na můj vkus to jde hodně těžko, je potřeba hodně síly… Nebo mám jen špatnej kus?

      Popravdě dřívější klasickej systém se mi zamlouval víc

      0 0
      • Martin  

        mi se při nacvakávání hadičky osvědčilo navlhčit trochu tu těsnící gumičku na straně vaku, pak to jde líp nacvakávat i rozebírat

        0 0
        • Krutor  

          Jo, při nacvakávání jsem to tak zkusil taky, rezebrání už tak hladce nefunguje :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.