• oupi

    Ahoj všem,

    rád bych si pořídil pevného chrta, ale nějak se nemůžu dobrat k výběru rámu. Vím, že chci hliník nebo ocel, ale otázkou je zda koupit sériovku (RB CRR iST, No Saint Luzifer, Duratec Sonic CX4) nebo rám nechat dělat (Bareš, Kovařík). Poslední možností, která mě napadá je skusit sehnat staršího Cannona a udělat s ním něco podobného jako roud.

    Předem díky.

    Anketa: Jaký rám byste vybrali?

    3x
    75%
    1x
    25%
    0 0
    • michals1  

      Osobne bych si to s oceli jeste poradne rozmyslel. Podle me tomuto materialu uz davno odzvonilo.

      0 0
    • roud  

      osobne bych asi prolez ebay a kouknul klidne po nakym karbonu za ty penize se uz urco nakej hezkej kousek najde…

      0 0
      • oupi  

        Karbon nechci ani zadara. :-) Měl jsem Rushe v karbonu a přenos zvuků je strašný (a není to jen moje zkušenost). Bohužel jsem na tohle strašný nervák, takže když slyším praskání, loupání nebo jiné podobné zvuky, kolo bych rozkopal :-) Ke zkažení nálady mi bohatě stačí škrtající kotouč. Já vím, už jsem asi zralý na léčení :-)

        0 0
    • BTom1  

      Pokud máš 20000,– tak bych přišetřil a pořídil bych nicolaie.

      Vše je na zakázku a pokud seš špekulant můžeš si nechat i upravit geometrii a vybrat lak.....

      0 0
    • biker007  

      Z tohpdle urcite duratece. ale priznavam, mam pro ne slabost:)

      0 0
      • oupi  

        To není finální výběr, to jsou jen příklady rámů

        0 0
    • Evilcleaner  

      pokud carbon, klidně bych vzal no saint maxari. nicméně pokud by sis nechal něco uvařit, resp koupil nějakou maloseriovku mělo by to asi o dost větší duši.

      0 0
      • Lsdenski  

        Tenhle S-WORKS je parádní, ale ta cena mi přišla vždycky vysoká.  Cena je navíc bez hlávka. Rám je to skutečně parádní. Líbí se mi víc než karbonový S-WORKS a nejhezčí byl ten v černém eloxu s bílým logem. To si zaslouží jedině Chris King hlavovku :-)

        0 0
        • Snowball  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Kubiczech  

      Omlouvám se za příspěvek mimo diskusi (která už stejně není ke čtení) – UŽ HO TU MÁME ZASE?

      0 0
    • Snowball  

      Este k tej prvotnej otazke: keby som vyberal, urcite radsej novy nez jazdeny, a primarne seriovku, a ked by si vedel preco ti ziadna nevyhovuje, tak by som skusil napriklad toho Baresa.

      0 0
    • Hnoj  

      Progress Team SL. Ušetříš mrak peněz na další díly…

      0 0
    • Volf  

      Pokud používáš specifikaci udělat pevného chrta v souvislosti s váhou, tak ocel bude mimo. A jestli bude váha důležitá, tak ten Luzifer bude hodně lehkej. Pak ještě má lehkou hlínu KHS u svých týmových modelů Alite 4000 a tak podobně.

      0 0
      • oupi  

        Nee, nerozumíme si. Jde mi o kolo, které je hodně tuhé v záběru. Ideálně (tuhé) jako mnou zmiňovaný Mottarone.

        0 0
        • Volf  

          Jo tak to ti neporadím…

          0 0
        • Hornet  

          A trebars Sintesi 909? Ma ho Neil100

          0 0
          • Hnoj  

            V ČR nesehnatelné. Aktuálně jsou v ČR 2KS 909ky, jedna červená, druhá bílá… Leda na předobjednávku dodací doba cca 5 týdnů…

            0 0
            • Hornet  

              Na Slovensku boli, momentalne neviem aka je situacia, ale asi pred mesiacom ho kupoval kamarat, bielo cierny.

              0 0
      • RUR  

        No nevim, tohle- http://www.radon-bikes.de/…id_6722_.htm je třeba sériovka kolem 10(podle velikosti-myslim,že v německém Mountainbike magazinu byl naváženej v M pod 10) a s trochou tuningu z toho sundáš klidně kilo. Bike na 9 kilech je podle mě cht až dost :-)

        0 0
    • patman  

      ocel

      rocky mountain výprodej velikosti do 18" :

      http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx…

      http://www.wiggle.co.uk/…/5360042027/

      0 0
    • scret  

      libi se mi ten Blizzard, ktery navrhl nade mnou Patman…

      uplne uz vidim hotovy bike…

      bila foxka, Mavic kola, prip. Spinergy…

      Easton sedlovka, rodla… X.O, kliky XTR, brzdy treba Ultimaty nebo Marty SLka…

      hmm, to by se stavelo…

      0 0
      • Hnoj  

        Není škoda zprasit takhle hezký rám FOXem a pod?

        Já bych tam vrazil modrý HS od HOPE, vidli DT Swiss nebo WB. Kliky Race Face, nebo třeba MiddleBurn s modrým unašečem. Thomson představec a sedlovku. Osadit X.0 brzdy Hope Pro X2 nebo Tech X2 s modrýma Goodrige hadicema. Kola asi Hope, aby to bylo trošku jednotný, asi s bílým ráfkem XR4.2 nebo ZTR355. Modré gripy ESI, řidítka NOIR WC Riser a Antares Kium team edition. Race King WC…

        Joooo, to by byla lábuž !

        0 0
        • oupi  

          Já to nebudu stavět na krásu, ale na rychlost :-)

          Sram X.0, kliky XTR, Marty SL, kola CrossMAX SLR, kokpit + sedlovka Ritchey WCS karbon, vidle DT XRC. To mám už doma, takže na tom nic měnit nehodlám :-)

          0 0
          • Hnoj  

            Schvaluju jen X.0, Marty a náplety…

            O zbytku si myslím svoje, ale je to tvuj bike, tak si dělej co chceš…

            0 0
            • Hnoj  

              FUCK ! Co to tady píšu. Schvaluju VIDLI, né náplety ! Ach jo, jsem dneska úplně mimo… jdu radši na oběd !

              0 0
            • scret  

              uz jsem si rikal ze bys mel slabou chvilku?:))

              0 0
              • Hnoj  

                No, nějak jsem si to prohodil a myslel jsem, že to jsou výplety XRC a ty bych teda schvaloval na 100% :-)))

                Furt sháníš SIDa (vidli) na V-brake?

                0 0
                • scret  

                  shanel jsem, ale ted momentalne nejak nejsou prostredky:( pritelkyne dostane novy kliky, ja v podstate chci novej kokpit…

                  psal jsem kubadovi (jako zde znamemu gramhonicovi a ladicovi) s radou na kokpit, tak se zeptam na nazor i tebe:)

                  je to na Reigna co mam v profilu…

                  rodla Noir Team – proste ty druhy nej… WC jsou uzky

                  predstavec Thomson a sedlovka Thomson – zrejme Elite

                  nebo Easton EC70 sedlovka a Monkeylite XC vlajdy?

                  libila by se mi Zero, ale na lepsi posez bud vhodnejsi spis s offsetem, jenze ten ma zas stribrnej zamek:(

                  cil: design zvysit, hmotnost snizit:)

                  diky…

                  0 0
                  • kubad  

                    sorry nekde sen to zalozil

                    hod to na Easton

                    0 0
                    • scret  

                      :) myslis?

                      a predstavec? nechal bys ho anebo spis dat neco novyho – Thomson?Use? nic jinyho dalsiho me nenapada…

                      0 0
                      • mates555  

                        a co třeba syncros co mám na kole?? design se nemůsí líbit každýmu,ale je barevně neutrální..váha 135g při 1OOmm,sedlovka se dá taky koupit poměrně levně (******* je,že je sedlovka lesklá a předstvec matnej..:-(ale dá se koupit i matná sedlovka od syncros) a řidítka třeba ty noir nebo easton…

                        0 0
                        • scret  

                          syncros jedine snad predstavec, ale ty maj ted divnmou barvu a design, bud bila nebo takova divna „cerna“ a jeste s nejakym obrazkem… to uz je lepsi ten Thomson..

                          a Syncros carbon je relativne drahej, jak rodla, tak sedlovka… za to muze byt uz Masterpiece sedlovka…a treba Monkeylite vlajdy..

                          0 0
                  • Hnoj  

                    Těžká otázka, ten Reign je už takhle pěknej…

                    A co třeba Noir Team Riser (zlatej nápis Noir by dobře ladil se zlatým nápisem na brdových pákách a polepem vidle), sedlovka Taky Noir (už brzo v ČR) a předstatavec Syntace F119 nebo Thomson Elite… Takhle bych si to na 100% dokázal představit…

                    0 0
                    • kubad  

                      ja ti nevim bych tam ten Truvativ necpal, pokud jo tak už s sedlovkou a představcem Thomson, ale to si vahově moc nepomůže, Syntace je taky dobrá kombinace, ale za komplet by pěkně vykrvácel :-(

                      easton EA70 představec plus sedlovka avhodne vlajdy a bude to krasavec podle mě a za rozumnou cenu

                      0 0
                      • scret  

                        Syntace bych tam asi nechtel… pocitove by se mi to nekdy libilo spis na KHSo…

                        0 0
                    • scret  

                      No to je prave to, ted jeste pribyly zlaty srouby do klik a zaver. matice na kazetu… idealne bych tam dal zlaty Noiry kliky,a saltr X.O… ale to uz je vetsi vydaj a za relativne stejne muziky jako tohle osazeni… kliky se budou tocit stejne, lehci budou, ale cca 120g za 5tis. navic? X.O saltr se muze urvat…

                      a kvuli te zlate prave premyslim vic na tim Noir Team Riser…

                      Thomson sedlovka abych gramaril by musela byt Masterpiece:(

                      a taky by tam idealne ladily Formule The One:) ale to je dalsi cca desitka…:(

                      0 0
                      • Snowball  

                        screte, ty si biker-dekorater :D

                        0 0
                        • scret  

                          na tvuj nazor se nikdo neptal!

                          0 0
                          • Snowball  

                            neptal, ale potrebovali sme si to overit, a ako citame ako reagujes, tak to bude veru pravda! :D

                            0 0
                            • Vilém  

                              potrebovali? citame? to myslis jako vsechny svoje alter ega?

                              0 0
                              • Snowball  

                                druhotne aj to, ale prvotne som mal na mysli Nase blahorodie :D

                                0 0
                            • scret  

                              tak jako ty jsi zas pseudobiker – provokater blb… a evidentne se tim netajis…overovat si to nepotrebuju, tech moznosti jsi tu ukazal vic nez dost…

                              tak ja se zas netajim tim ze jsem podle tebe biker dekorater:) porad lepsi nez mit hnusnou neosobni tuctovou plecku… ale to je precijenom kazdyho vec…

                              a timto na tebe prestavam reagovat, je to pro me ztrata casu… porad jsem ale nepochopil stav mysli individui jako jsi ty, kteri se ukaji u monitoru tim ze nekomu hnou ten den zluci, vnuti se nejlip do kazdeho druheho threadu a vyvolavaji flame za kazdou cenu ikdyz placaji v 90% nesmysly…

                              0 0
                              • Snowball  

                                jezismarja jake hnout zluci?? To by som si ja nikdy nedovolil!

                                Ja som len chcel nezistne prispiet k tvojmu sebapoznaniu, to sa ti moze zist. Napriklad ked sa prihlasis na nejaku maratonsku akciu, aby si si tam mohol vyhladat tu spravnu, dekoratersku kategoriu, a potom si mozes uzit to spravne potesenie pre seba: 5 km trat po suchom vyhriatom asfalte lemovanu spalirmi divakov, povolena max rychlost 10 kmh aby si sa mohol kochat uzasom, obdivom k tvojmu kolu v ich ociach a otvorenych ustach, a na konci sutaz krasy kolo+jezdec.

                                :D

                                Diagnoza jasna.

                                0 0
                    • scret  

                      anebo co tam hodit komplet USE? sedlovku radsi Sumo karbon…

                      ale ten mi tam prijde takovej nevyraznej…

                      0 0
          • Kubiczech  

            To není na krásu ani na rychlost. Spíš na nudu. Jen ta vidle se vymyká.

            0 0
            • Snowball  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • oupi  

              A co bys tam dal na rychlost Ty? Neryju, jen se ptám.

              0 0
              • Kubiczech  

                Ja taky nechtěl rýt, ono to tak asi vyznělo. Účel to splní jistě, ale prostě ta kombinace WCS a SLR je natolik profláklá, že to na závodě je na každém druhém kole. Já bych osazoval podle rámu, na toho Rockyho by se mi líbilo buď RaceFace komplet s klikami nebo Easton (třeba aj kola). Vidle by mi tam pasovala nějaká Maruna – Corsa? Prostě je tolik krásných dílu, tak mi přijde škoda osazovat všechno stejně.

                0 0
          • roud  

            Tak to by bylo k tomu spešlu uplně dokonalý :O) barevně by to krásně ladilo a byla by to parádní raketa :O)

            0 0
          • scret  

            me se tam nelibi jen to WCS, jinak paradni osazeni…

            ale stejne, pokud bys chtel tuhej ram, oceli bych se asi vyhnul… ja s tuhosti problem nemam, ale taky nebusim tezky prevody a mam jen 75kg…

            0 0
          • Snowball  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
        • scret  

          no nevim, nerekl bych, Fox tam bude ladit a sedne tam jak pr.el na hrnec, kliky RF moc nemusim, ikdyz priznavam ze Next jsou hezky… Noiry rodla mi k tomu moc nesedi… Spis vic ten Easton…

          Hope se mi libej snad jenom naby, brzdy se mi pomalu ale jiste prestavaj libit, drahy a na muj vkus takovy uz poutovy… a SLR proc ne, nove 2010 s modryma detailama…

          0 0
          • oupi  

            Mě přijde že tady většina lidí místo ježdění „tuní“ kola. Mě je celkem šuma fuk jestli bude vidle bílá nebo růžová, pokud bude fungovat jak má. Stejně tak by mě nenapadlo měnit gripy jenom kvůli barvě. Asi jsem divný, ale jdu spíš po funkčnosti než po kráse.

            0 0
        • scret  

          jinak nerikam ze ten tvuj setup neni peknej, ale ja taknejak neuvazuju v takovym rozletu:) spis trochu pri zemi…

          0 0
          • Hnoj  

            Tak vzhledem k tomu, kolik toho najezdím by takovej setup byl úplně ideální :-))

            0 0
            • scret  

              tak vzhledem kolik toho najezdim ja, by mi deorko melo stacit:))

              0 0
    • Marccoo  

      nebo tohle http://www.liteville.de/t/22_56.html

      0 0
    • roud  

      navrhuju tohle vlakno zamknout a zalozit novy a v nem nekompromisne blokovar vsici vime koho prijde mi to skoda zahodit je to zajimava kategorie a rad byvh taky vedel co se da sehnat…

      0 0
      • scret  

        souhlas, teda pokud tim nemyslis zrovna me:D

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce