• Kuna

  Ahojte. Potřeboval bych poradit ohledně hrudního pásu Garmin HRM. Stojí za to připlatit si za verzi PRO (3000kč) oproti verzi TRI (2290kč)? Použití převážně jen na kolo a běh (plavat nechodím). Hodinky (Garmin Fenix 6X PRO Solar) skoro nesundávám (a už vůbec při sportu) takže mi je bluetooth k ničemu a nenapadá mě pro to nějaké využití. Jaký hrudní pás používáte vy? Děkuji za tipy a vaše rady 

  • citroen15  

   PRO-je s pamětí a BT /viz garmin.cz/…mám RUN /také jen kolo a běh/ a super.Nedávno jsem měl „POLAR set“,ale nyní "jedu"garmin fenix 6 a HRM RUN a max.spokojenost.Na moje použití,podmínky a tělesné proporce mi lépe vyhovuje GF6+HRM RUN.

  • jirkaRS  

   Pokud neplaveš, neber PRO ani Tři a vem RUN za 1900kč. Taky ho mám s F6X Pro Solar.

  • JachymP  

   TRI je z takovýho nepodajnýho materiálu (kvůli tomu aby držel při plavání), na běh a kolo to není tak příjemný jako RUN. Takže jestli nechceš plavat, tak TRI neber. Lepší je RUN, PRO je zbytečný, když to chceš používat s hodinkama.

   • az8  

    Nemyliš si to náhodou s modelom SWIM, pretože TRI a RUN sú vizuálne rovnake, len jeden ma modrý prípadne červený kryt.

    • JachymP  

     Jo pardon, ten Tri by asi měl být taky OK, ale osobní zkušenost nemám. Píšou, že má nějakou neklouzavou povrchovou úpravu narozdíl od Run, měření plavání i pod vodou a je dražší. Běháte s ním někdo?

     • az8  

      Mám HRM TRI a SWIM (set s hodinkami). TRI (model ktorý mam) nemá žiadnu nekĺzavú úpravu, spracovanie identicke s RUN, rozdiel je asi len v pamäti. SWIM je trochu širší a ma silikonový záter zo spodnej strany.

  • petyn  

   Nebo si kup v Decathlonu za 800 kč a splní ti stejnou službu.

   • beet.cz  

    Ale tady asi nebudou všechny funkce co má ten garmiňácký. Mám na mysli např. při běhu vyvážení pravá/levá atp.

    • petyn  

     To ne. To je pravda.

     • jirkaRS  

      Jedná se o měření běžecké dynamiky a ten umí pouze originál Garmin. Navíc mám v okolí 2 pásy z Dekáče a oba nefungují na 100%, mívají výpadky v průběhu měření… Lepší si připlatit za originální a mít to v klidu.

  • Huawei  

   Má níže uvedenou funkci také Garmin HRM Run2, nebo pouze Garmin HRM PRO ?

   BĚŽECKÝ VÝKON

   Po léta využívají špičkoví cyklisté údajů o výkonu jako nejspolehlivější metody měření skutečné tréninkové zátěže během jízdy. Nyní můžete i vy při svých tréninkových bězích sledovat svůj výkon – stáhněte si aplikaci Running Power z obchodu Connect IQ do svých kompatibilních hodinek. Aplikace Running Power zohledňuje hned několik faktorů, poskytuje tak přesnější a relevantnější výpočet tréninkové zátěže. Aplikace Running Power, vyvinutá v laboratořích Garmin Labs, čerpá z metrik, jako jsou tempo, vertikální oscilace, sklon a dokonce i místní údaje o síle a směru větru, a vypočítává sílu, kterou působíte při běhu na zem. Pokud znáte množství energie, kterou vydáváte každou minutu a každý kilometr svého běhu, umožní vám to lépe si rozvrhnout tempo a vyhnout se tak příliš rychlému vyčerpání.

   • horolezec  

    Tak jsem to vyzkoušel, funguje to i s HRM Run, ale přijde mi to absolutně k ničemu. Strašně to lítá a sledovat to na hodinkách není moc praktický. V grafu jsem běžel takovej pohodovej výklus kolem 5:00 / km a vidíš jak moc se to mění.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.