Hodnota starší silničky Giant Advanced TCR 2 2010

38 nepřečtených
  • Sovice

    Zdravím,

    zajímá mne hodnota Giant Advanced TCR 2 2010.

    Kolo je ve velmi dobrém stavu, málo ježděné, na Ultegra.

    Ráfky Shimano RS-10 (takový srágory, nejsou původní), sedlo takové už odrbané, omotávky hotové, co kolo to jiný plášť. Ale rám jinak pěkný, bez oděrek.

    Věc se má tak, že mám kolo od známého a mám mu navrhnout cenu,

    Kolik byste za něj dali?

    Zde fotka

    0 0
    • Espen  

      Tak jasně že co nejmíň bych za něj dal :-D. Záleží, kolik by si za něj známej představoval? Kolem 15 by to byla dobrá koupě.

      Jinak za 20 000,– by na bazaru asi dlouho nebylo.

      0 0
    • Markony  

      No nevím za 10 roku staré kolo blbé kola, velmi málo ježdené to můžeš věří ale taky ne ješte v jaké velikosti je ? Osobně tech 12 000 ±, investice výměna kolo sedadla omotavek plaštu a buhvi čeho ješte ..

      0 0
    • scalar  

      Když už kvůli tomu zakládáš vlákno, tak to aspoň pořádně nafoť – z druhé strany, kde jsou vidět komponenty, detail převodníků, boků ráfků…

      0 0
    • Sovice  

      Kolo je velikosti M/L

      Na kole jsem už vyměnil pláště, sedlo a přidal svůj VDO M5

      Kolo už mám doma a rozhodně ho už vezmu, teď jen zbývá doladit cenu a s tím chci právě vaši pomoc.

      *ta guma co kryje páku brzdy/řazení na tom nesedí.

      0 0
      • Espen  

        No tak řekni jakou cenu si představuješ ty a jakou známej?

        0 0
        • Sovice  

          Já bych za to dal tak 15.000,–

          Kolo mám už od létá doma a ještě jsme se nedomluvili. Respektive jsme se domluvili na 20.000,– ale já před týdnem zjistil přes Progress Cycle že to kolo je 10 let staré a nyní se mi prostě zdá 20 tisíc moc.

          0 0
          • kubad  

            jo 20 je opravdu dost, a těch 15 je tak +/- slušná cena, ale sem zvědaví jak se domluvíte :D

            0 0
          • Řepík  

            20 000 Kč mi za tohle už přijde moc. On si to možná majitel na tolik cení, kolo ve své době určitě stálo daleko více, ale přeci jen musíme brát, že je to už dost starý…

            Taky mi přijde trochu nešťastné, že ačkoliv máš kolo od léta doma, tak ještě nemáte vyřešený prodej. Už jsi do toho možná i něco investoval, na druhou stranu možní i kolo trochu „znehodnotil“ nájezdem, takže pak se ještě případně dohadovat, pokud se neshodnete na ceně… Kamarád je kamarád, ale peníze jsou vždy až na prvním místě.

            0 0
          • Espen  

            Jak sem psal výše. 15 je v pohodě cena. Těch 20 už je dost, ale asi by se to za to prodalo.

            0 0
            • Bubaaak  

              Začít na 22 a co měsíc sundat litr… :)

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
          • scalar  

            15tis. je výhodné pro Tebe, 20tis. zase pro kamaráda, tak budete muset hledat nějaký kompromis…

            0 0
    • mr.antik  

      na to že je málo ježděný a tolik věcí je vyměněných?

      0 0
      • Bubaaak  

        Máš jak auta po důchodcích, nekuřácích, jezděné jen o víkendech za hezkého stavu…

        Kdyby napsal TOP stav, tak je jasný, že se v tom finančně uTOPíš, takhle je šance :)

        0 0
        • mr.antik  

          jo jako já bych ho osobně asi za tu dvacku bral, sehnat k tomu pěkný kola a ještě dlouho parádně poslouží, ten rám je fakt hezkej.

          Sedlo, omotávky je prkotina (stejně většinou osobbní preference), ale jak má člověk tušit, jestli jsou dualy před rozpadem a co pohon atd…

          0 0
    • Alojs01  

      No jestli mas kolo od leta doma a s kamaradem jste se domluvili na 20 a ty ted po pul roce prijdes s tim, ze je to moc a das mu „jen“ 15, tak to bude kamarad cumet.

      Ja bych to teda bral jako podraz, ale samozrejme podrobnosti vaseho „obchodu“ neznam.:-).

      0 0
      • Sovice  

        Trochu jsem mlžil, protože mi to bylo trapné zmiňovat. Ale…kolo bylo tatova kamaráda, oni spolu mají kšefty a peníze zas až tak neřeší mezi sebou respektive oba jich mají dostatek, nejaky půl rok nevadí.

        Jsem domluvený tak že se táta domluví s ním na ceně a on mu ho zaplatí a já je budu otci splácet.

        No teď asi vypadám jak *****:-D

        Jinak ráfky už jsou na cestě. Mavic Ksyrium Elite, jete 500km v pěkném stavu

        0 0
        • roupik  

          Navrhni mu 15k a uvidíš co řekne, myslím že by to byla slušná cena pro obě strany

          0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Pokud jste se v létě domluvili na 20.000 a ty na kole od té doby jezdíš, tak mu buď dej těch domluvených 20, nebo uveď kolo do původního stavu, zaplať za půlroční užívání a vrať mu ho, anebo nech kolo jak je, vrať ho a věci, cos na něm vyměnil, ber jako poplatek za půlroční užívání. A k tomu předposlednímu odstavečku – ano, vypadáš teď trošku jako *****…

          0 0
          • Sovice  

            My jsme se vyloženě nedomluvili na 20.000,– to byl jen nástřel a předběžná domluva, že pozjišťuji za kolik se to prodává. Původně jsem si myslel že je to rok 2015 a to bych 20 dal ale nyní se situace změnila. Pro otce ani pro něho to nehraje zadnou roli nejakych 5.000,– , má veterány za desítky miliónů korun a je podnikatel. Tím ale nechci říct že když je podnikatel tak 5 tisíc pro neho nejsou peníze, ale jde o to jakou to kolo má hodnotu.

            Herr Oberleutnat

            0 0
            • Cavendish  

              Teď si to zabil úplně :)

              0 0
            • vt  

              Ve 34 ti otec domlouva koupi kola? :-)

              0 0
              • milan.v  

                Jsou tací, kterým to i platí… :-o :-D

                0 0
              • Sovice  

                Ale nedomlouva, chtěl jsem si koupit z bazose starší Pinarello a otec mi navrhnul že jeho kamarád koupil ve švýcarsku nějakou silnicku a že je mu na pendrek. Přivezl mi ho ukázat a navrhl mi že jestli ho chci tak mu ho budu splácet. Tak jsem souhlasil.

                Ten jeho kamarád mu neřekl cenu a ptali se mne kolik to má cenu, kolik za to dám…Chtěl jsem dát 20 ale to jsem myslel že je to 2015 ale je to 2010 tak dám 15, to je slušná cena jak jste psali.

                Víte co, nechte mne žít☺

                0 0
                • Cavendish  

                  Nenecháme, nás to baví..

                  0 0
                  • tomo_111  

                    ja dufam ze v dalsej iteraci sa v pribehu objavi este nejaka dalsia osoba, treba ex toho podnikatele ktora bude o tych 5.000 bojovat :D

                    inak na rovinu – preddohodnut si cenu, potom na tom polroka jazdit a teraz sa to snazit zhodit o 25%..to mas tak s bazarovymi vecami, ked kupis za XY a potom zistis ze to ma 10 rokov a nie 5 (pokial ta predajca vyslovne neuvadzal v omyl) tak je to len a len tvoj problem :)

                    0 0
                    • Cavendish  

                      Jako jo no :) Nadhodit 20 litrů, pak to ojezdit, vyměnit díly a nakonec si říct o 15 :D Ale tát je podle všeho úspěšný podnikatel. Třeba se něco naučil…

                      0 0
                      • milan.v  

                        A ještě k tomu 20tis. splácet… :-o

                        0 0
                        • Jezevec70  

                          Však to vychází dobře. Kolo za patnáct + úroky. Zaplatí dvacet. :-)

                          0 0
                          • milan.v  

                            Jo vidíš, to mě nenapadlo, nakonec to dozná spravedlivého seriózního konce díky splácení tátovi, když to táta dá celé tomu známému… :-D

                            0 0
                            • scalar  

                              Půjčuje táta, takže známému dá 15 a 5 za úroky si nechá, jinak by neby ten multimilionář :-)

                              0 0
                              • tomo_111  

                                este sa mi paci ze kolo sice zaplacene neni ale nove zaplety uz su na ceste :)

                                to ako ked niekomu ‚v nouzi‘ pujcis a on ti sice nema vratit ale mezitim si kupi nove kolo a ide na dovcu…

                                0 0
                • michomin  

                  Buď rád, že se do tebe kdekdo pustil. Jinak bys takovou věc zopakoval a to už by mohlo jít o jinačí peníze.

                  BF ti vlastně možná ušetřilo fůru peněz.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.