• destr

    Zdravím, chci si koupit helmu, tak do těch 1500 kč, kolem této hranice je jich všude celkem dost, tak kdyby někdo poradil nějakou, se kterou má dobré zkušenosti a pod.

    0 0
    • roud  

      bell děla hezky a levny helmy… (vozí jednu kámoš a je s ni max spokojenej) jinak ja sem kupoval bell sweep r za 2000kč třeba ji taky az tu cenu seženeš nebo aspon tu nižší

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • Dave.6  

      ja mam KED a nemuzu si stezovat…:) vyborne vetra a na hlave ji necitim..

      Byt tebou bych se z pocatku vykaslal na penize a sel do obchodu (ne jen jednoho) a zkousel a zkousel a zkousel a ta ktera ti nejlepe sedne tu vem.. Pak na kole to ty i tvoje hlava hodne ocenis :) (pokud to teda nebude prilba za 5k :) )

      Prilbu bez predchoziho vyzkouseni fakt nekupovat…proste to co sedi jednomu muze byt pro druheho des…

      0 0
    • mosquito  

      za 1500 teoreticky nemuzes koupit spatnou – zadnej objektivni test toho nejdulezitejsiho tj padu se udelat neda – dycky zalezi na co a jak spadnes, hlavne si nejak kup a at ti sedi :)

      0 0
    • sway  

      Vozim Uvex SuperHelix. Zkousel jsem nekolik helem, jak od Uvexu, tak od Gira a tahle mi sedla nejlip, prestoze to neni zadny top model. Vysla me asi na tech 1500 (nebo min, ted nevim)

      0 0
    • nobody  

      jen tak orientačně, jaký je rozdíl mezi silniční a MTB helmou se sundaným štítkem?

      0 0
      • Matony  

        štítek tam není v žádném případě jako nějaké stínítko, nebo ochrana proti dešti, ale plní svoji bezpečnostní funkci, a to při pádu čelem by měl zabránit styku obličeje a jeho částí s terénem. proto při poškození štítku by se měl okamžitě vyměnit.

        0 0
        • pepek  

          V poslední době se mě zdá, že štítek mě chrání před větvemi, které jsem přehlédl a které bych ovšem včas viděl, kdybych štítek neměl.

          0 0
        • nobody  

          to je mi jasný, já se ptal na rozdíl mezi přilbama

          0 0
        • kafac  

          No to by me zajimalo, jak ten plastovej stitek, kterej je navic vetsinou uchycenej tak, aby se lehce vycvakl (trema helmy MET maji suchej zip) zabrani kontaktu obliceje s vozovkou ;-)

          0 0
    • Vevoda  

      Giro, model nevím, sedí good, pc kolem 1200, sítka proti hmyzu, ventilaček má taky dost.

      0 0
    • Vevoda  

      helma

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.