• sann

    Ahoj jestli chcete kouknout na nove modely Giant 2008, jsou tam i oficialni ceny kol pro novou sezonu viz atombike.cz/?top=ka­talog/katalog­.php&strana=0&lef­t=523

    0 0
    • Pijer  

      Tak to jsi mě vůbec nepotěšil :-( Třeba Trance X2 je na www.giant-bicycle.com/en-US/ za 1900 doláčů, což je zhruba 38tis. a tady ho budou prodávat za 55tis.

      0 0
      • fluider  

        V inom threade som to už písal: Trance X0 bude na Slovensku stáť 109 000 Sk, čo je pri 26 SKK/USD o 19% viac ako 3 500 USD = 91 000 Sk. Česká cena vychádza po prepočte na SKK rovnako :-(. Ale som prekvapený, že bude aj X3. Ja by som šiel do X2.

        0 0
        • Misfit  

          nevies kolko bude stat na Slovensku reign 2?

          0 0
          • fluider  

            Neviem, zaujimal som sa len o Trance X. Ale ak zavolas do Velosprintu, mali by ti vediet povedat. Ja som sa pytal tam.

            0 0
    • F.i.l.a.s  

      to samy reign x1,v americe 2600 a tady 69990 a pritom reign 1 je za 2400 a tady je za 59990.Celkem velký cenový rozdíly.

      0 0
    • Pazi  

      Fajn, ale nevies nahodou o nejakej dobrej cene na tohtorocny ram Anthem, najlepsie cez nejaky e-shop?

      0 0
    • kubad  

      nemůžete srovnávat ceny v USA a tady!!! jednak je tam nižší DPH o dost a pak taky clo zvedá cenu :-)

      0 0
      • F.i.l.a.s  

        to je jasny,ja chtel spis ukazat na to, ze u tech dvou modelu, co sem srovnaval je rozdil v Americe 200 dolaru a tady je to 10 000, coz nechapu

        0 0
      • fluider  

        Giant predsa vyraba na Taiwane a v Cine. A zrejme ich do Europy nedovazaju cez USA.

        0 0
        • kubad  

          a co tím chtěl básník říct??? DPH u nás a v USA je jasně dané a clo taky tak je jedno kde se to výrábí ne.

          0 0
          • fluider  

            Sorry, nejak som sa zaplietol. Beriem späť.

            0 0
          • assassin  

            hele ale jestli je to v usa o 20procent levneji tak by tam muselo bejt to dph skoro 0 … giant je asi evropska firma a ikdyz to vyrabi nekde v asii tak by to asi meli prodavat jako v eu..a mezi eu se clo neplati…nebo se pletu? ikdyby to tak nebylo tak clo je par procent a ne 20…

            u veci dovezenejch z usa to chapu… tam se zaplati jejich dph, priezes sem a zaplatis clo a dph znova… ale tohle se snad pres usa nevozi ne?

            0 0
    • Ton  

      A netusite nekdo jak to bude s hmotnostma u trance?

      0 0
    • m4jK  

      Tak tato sprava mi pekne pokazila naladu :((

      0 0
    • dieegoo  

      Asi blbej dotaz, ale je mezi Trancem a Trancem X ještě jinej rozdíl v rámu, než delší vahadlo u Xka?

      0 0
    • Čapíno  

      No už se mi na Tajvanu dělá silnička TCR1, ale tady jí nevidím:((

      0 0
    • warzone  

      hm…keby som teraz vyberal,tak Reign 1 :p este aj ta farba je nadherna…Inac sa mi tie nove modely dost podobaju s novymi Speslami(napr.SJ)

      0 0
    • cabbage  

      Safra, sem na všech fotkách reigna 2008 viděl jen fotku reigna X a myslel sem si, co že to je za hnus a oni ty reigny jsou fakt pěkný.

      0 0
    • smith22  

      A nemáte někdo odkaz na nový modely Merid 2008?

      0 0
    • Pijer  

      No a teď koukám, že třeba Anthem 2 je ve Státech s REBOU a u nás s RECONEM

      0 0
    • assassin  

      me se libi glory 1 kdybyste me chtel nekdo sponzorovat:)

      0 0
    • Venda  

      S tou rozlišností cen se podívejte i na komponenty. Často ty kola mají stejný název, ale jiné osazení, které se v ceně samozřejmě promítne.

      0 0
    • Venda  

      S tou rozlišností cen se podívejte i na komponenty. Často ty kola mají stejný název, ale jiné osazení, které se v ceně samozřejmě promítne.

      0 0
    • Venda  

      S tou rozlišností cen se podívejte i na komponenty. Často ty kola mají stejný název, ale jiné osazení, které se v ceně samozřejmě promítne.

      0 0
    • jecnak  

      Recenze Trance X-1

      0 0
      •  

        má to nějaký pokračování, píšou tam, že na další stránce je něco o Hayes Stroke brzdách, šlo by to sem hodit?Dík

        0 0
        •  

          teď jsem si všim, že celkový hodnocení je překrytý logem BF, takže se moc nedovíme

          0 0
        • jecnak  

          Nema, je to jen techhle par radek. Dalsi strana je o Stroke a nema primou souvislost s testem Trance (jen tu, ze na nem taky nahodou jsou). Mimochodme Stroke dopadly velmi dobre.

          0 0
          • fluider  

            Na mtbr.com (alebo niekde inde? :-) som čítal, že Hayes veľmi úzko spolupracoval práve s Giantom pri ich vývoji.

            0 0
          •  

            Tak to je dobře, na Trance X1 čekám a z brzd jsem měl malinko obavu.

            0 0
      • jecnak  

        Cela dvojstrana

        0 0
        • vojta  

          Nemohl by jsi mi prosim ten scan dvojstrany poslat v plnem rozliseni ma mail v profilu? Predem diky.

          0 0
          • JMT  

            ¨nejses nak moc narocnej ?

            0 0
            • vojta  

              narocnej ne, ale mirne slepy ano. Ten scan dvojstrany vazne neprectu a zajima mne i to hodnoceni, ktere je v prvnim obrazku prekryto logem.

              0 0
            • Lister  

              náročnej???......no proti mě :-)

              Nemohl by to prosím někdo předatlovat abych si to pak mohl zkopírovat do googlu a nechat přeložit do nějakého normálního jazyka. případně kdyby to chtěl někdo celé přeložit přímo do češtiny tak samozřejmě vlastní iniciativu nehodlám omezovat :oD

              0 0
    • Tomcat  

      Osazeni,ceny je jisté až to člověk koupí . To co je na vystavě a v katalogu není vždy produkce

      0 0
    • oliver2  

      aky je rozdiel medzi Trance a Reign? len zdvih? Reign je ako viac enduro? dik

      0 0
      • cabbage  

        Bych spíš řek, že tranceX je nezávodní XC je Reign je ještě o něco méně závodní XC… jinak geo. je ± stejná, takže jen zdvih.

        0 0
        • fluider  

          Reign má položenejšiu hlavovku. Nie som si istý , či o 0.5 alebo o celý 1 stupeň. Samozrejme má trochu vyššiu váhu.

          0 0
          • cabbage  

            jen o 0,5 stupně(platí i pro sedlovku) – to je opravdu propastný rozdíl – žeby použitím vyšší vidlice? délce zadní stavby(gigantických 0,1palce = 2,5mm) v rozvoru je rozdíl dokonce 3× takový! to je ještě jak u který velikosti..

            0 0
        • jecnak  

          Pro nekoho.

          0 0
    • Lister  

      ceny možná budou jiné než v USA, ale pokud si vezmu cenu trance X 2 tak vzhledem k výbavě je to naprosto standartní suma.

      Tohle kolo se mi hodně líbí a kdyby neměl to co mám te´d tak ho hned objednávám.......mě se líbí, že tam je kvalitní rám, vynikající pružící jednotky, podle testů i velmi dobré brzdy a odpovídající kola.......zbytek už je vedlešjí, tam si to většinou upravuju dle vlastní preference, ale zrovna tady bych asi nic zásadního neměnil.....

      0 0
    • Pijer  

      Docela se ztrácím v porovnání vidlic na nových Giantech. Třeba na Trance X3 je – „ROCK SHOX Recon 335 Air – zdvih 120mm – uzavírání“ a na Trance je – „ROCK SHOX Recon SL Air – zdvih 100mm – uzavírání“. Recon SL Air je vzduchovka u které se občas vyskytují problémy s cvakáním a se zajížděním vidlice při jízdě do kopce a 335 Air má U-Turn což znamená, že má pružinu + jednu vzduchovou komoru? Je v ní standartní pružina vhodná na 80–85kg jezdce? Je tedy 335 Air lepší vidlice co se spolehlivosti a jízdního projevu týká? V historii jsem toho o Reconu 335 moc nenašel.

      0 0
      • goofy  

        Pokud je ta 335 air, tak ma vzduchovy u-turn. Zadna pruzina v ni neni.

        0 0
      • mar_tin1  

        recon 335 air je uplne rovnaky ako kazdy iny recon air a bude mat aj rovnake „problemy“. recon sa vyraba v prevedeni air (resp soloair) a pruzinovy uturn. tie cisla su rozdielne podla tlmica. 327 ma len obycajny expanzny tlmic, 335 ma k tomu lock a 351 ma motion control. ta verzia SL je oem a pravdepodobne to bude v skutocnosti 327 alebo 335 s hliniko­vym krkom.

        0 0
    • panaczek  

      Prezentace Giant 2008 pro obchodníky: www.progress.bikeusa.cz/index.php?…

      0 0
    • dush  

      Ahoj, neberte to, prosím, jak reklamu. Dostal jsem echo, že v AtomBike mají prvních pár kusů od Giantu a to ještě před hlavní zásilkou, která má přijít až někdy na jaře. Určitě tam těd mají 1ks Giant X3 v XL velikosti…pokud někdo nechce čekat, možná to pomůže…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.