• Breakpain

    Vážení a milí,

    nakonec jsem díky Vašim radám nalezl řešení mého výběru fullu. Zdá se, že Trance X2 je to pravé.

    Máte typ nato, kde vzít kolo za rozumnou cenu? Nejlevnější jsem ho našel tesně pod 50k, rok 2011. Jestli se někde dá sehnat 2010 nevím a hlavně jestli to není kvalitativně krok dolů?

    Děkuji.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Jestli jsi hledal na Kolokolo.cz, tak si nejdřív zavolej na skutečnou dostupnost, mají zázračné ceny, ale nic k dispozici…

      0 0
      • Breakpain  

        No co jsem koukal, oproti konkurenci moc dobré ceny nemají … spíš tak o 15–20% vyšší

        0 0
    • Aspean  

      S Trancem budes urcite spokojeny.

      Nebal bych se kdekoli zeptat na slevu. Budou se chtit tech 2011 modelu zbavit. Budou radi ze streli kolo za cca 50 a nezustane jim na krame.

      Mezi 2010 a 2011 uz byly zmeny v ramu apod. Zustal bych u 2011

      0 0
      • royal  

        Nevim jak trance, ale anthem bych bral spis 2010.

        V 2011 pridali pressfit stred (takze musis koupit neco na vyndani/nandani lozisek) a tapered hlavu (takze jina vidle) a postmount na zadni brzdu (2010 mel IS)

        0 0
        • Smazaný účet  

          kromě pressfit středu mě ty 2 zbylé věci jako nevýhoda nepřijde…

          0 0
    • ZoomZoom  

      v CW ho mají, ale za 54

      http://www.cykloworld.eu/…ce-x-2–2011/

      0 0
    • cyborg  

      2012 za necelych 50k ..je v detailech s krapek horsi vybavou jak 2011 ale neni tam nic co by zasadne vadilo, nema tak ujety barvy a hlavne konecne ma pouzitelny plaste

      http://atombike.cz/…-p-2288.html

      0 0
      • ZuzicK  

        každému dle jeho gusta :-)

        0 0
      • Breakpain  

        No, nato jsem se chtěl zeptat … 2012 teď můžu sehnad ještě za lepší peníze než 2011 .. tak jestli je to chytré … první věc co vidím, vidle 125mm vs 120mm … což mě trošku mrzí, ale snad bych to přežil.

        Tudíš nějaké výhody & neváhody modelu 2012 oproti 2011 ?? Děkuji pěkně.

        0 0
        • Aspean  

          Vidle by meli byt na vsech modelech 125mm (2011, 2012)

          0 0
        • Chiron  

          Jenže ona letošní X2 je komponentově stejně osazená jako loňská X3. Proto není divu, že loňská X2 je dražší, když je o level výš. V podstatě to bylo chytré akorát od výrobce, že posunul číslování.

          0 0
          • stanley.b76  

            Presne tak. Mám X3 2011 a komponenty (až na výnimky) sú zhodné s X2 2012 … akurát že farebne je krajší minuloročný model :-)

            0 0
      • rostta  

        Tak ujety barvy rikas?

        0 0
        • Breakpain  

          NO stříbrná je opravdu škaredá … černou si musím vygooglit, ta by to mohla zachránit.

          Co mě ale kolegové ještě zaujalo na webu a výstavě, jsou tyto dvě alternativy:

          Merida one forty 900 D

          • tady se dostanu na cenu 35 000
          • 140 mm (záloha kdyby mi 125 nestačilo – jdu teď na testovacíjízdy …)
          • jednoznačně cena …

          a

          CUBE AMS 130 RACE

          • tady očekávám, že se dostanu na cenu 45 000 (kdyby to bylo za 52 tobych hodn váhal)
          • jednoznačně mě láká to, že je tu stvitelná vidlice … 150/130/110 toje hodně univerzální … pokud ovšem netrpí vidlice a nezničíse …

          a nadále zůstává ověřený systém Giantu … Trance X2 2012 za cenu 45 000

          A teď babo raď … máte zkušenosti s jednotlivými sytému tlumičů, co a jak funguje ( Polygon – tak tady mi ProPedal přišel o ničem …)

          0 0
          • Breakpain  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
        • cyborg  

          =D

          0 0
    • Asook  

      Ahoj

      Nevim kde v ČR bydliš ja když kupoval Trance tak jsem ho bral ze Slovenska neměl jsem to daleko a sleva byla vic než 10000,– a stejně mi to kolo vezli z Pražskeho skladu napiš přimo na Giant sk ,at ti pošlou ceny starych modelu třeba tam najdeš co hledaš.

      Jinak TranceX 2009 velka spokojenost, ale začneš jezdit rozbitějši sjezdy a za dva roky začneš koukat po Reiginu jako ja.

      0 0
      • korki  

        Ahoj, nevíte někdo, kde ještě koupit Giant Trance x3 2011 Ve velikosti M, nebo L? Díky

        0 0
        • Aspean  

          Tady ho mas Mku a zde velikosti nespecifikuji tak se zkus poptat.

          0 0
          • korki  

            Ahoj díky za odpověď, ale zase tak blbý nejsem, že bych se nepodíval na seznamu na zboží, ale co jsem se v těchto obchodech ptal, před třemi týdny ptal, tak nejsou skladem a že prej je pomalý kolega co aktualizuje web :-( .Tak jsem spíš myslel jestli někdo neví mimo ty čtyři co vyskočí na Seznamu. Díky

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce