• 09kada

Ahoj, je tohle dobrá volba za 39.500,– nebo raději zvolit něco jiného? Já, 190cm 86kg, zatím věrný bajku a špíně, toto by byla první zkušenost na silnici.

https://www.giant-bicycles.com/…r-advanced-2

Předem děkuji

• Chlebovnik  

Pokud ti nevadí ráfkové brzdy, tak zcela jistě ano.

• Delkim  

no ty tady dostaneš za uši, že nekoukáš na něco z bazáááru :)

za mne ANO, nový je nový, záruka a žádné proprděné sedlo :)))

• dzaneks  

Jezdím, jen navíc s diskovými brzdami. Rám paráda, kola nic moc. Brzdy luxus. Sedlo prvních pár km docela bolavé :-) teď už ok. Ale za tu cenu myslím super kolo.

• capo  

TCR je celkově „tvrdší“ kolo, pokud bys hodně jezdil přes rozbitější silnice, tak nevím jestli Defy by nebyla lepší (dost možná bys tam měl stejnou slevu). Taky má o něco nataženější geometrii. Já mám TCR, ale nevím jestli bych příště radši nesáhl po Defy…

• JakeF  

Já měl TCR a teď už druhou Defy a jsem s Defy rozhodně spokojenější. TCR je super na úplně rovným asfaltu, ale kde ho člověk v ČR najde. Defy je navíc pořád do záběru velmi tuhej rám, pohodlí dělá hlavně tenká sedlovka.

• DaD  

Velmi dobrá volba. TCR jsou skvělé rámy s vychytanou geometrií a za tu cenu toho moc podobného není.

Ještě bych kouknul na Propela, to je podobně „pohodlné“ kolo jako Defy, co jezdí JakeF :DD

• vt  

Nemate zkusenosti s porovnani ramu TCR vs TCR PRO vs SuperSix?

• georgej  

Chtěl jsem se zeptat majitele nějakého TCR Advanced ,abych měl orientačně představu po jaké velikosti se dívat a jakou případně zkusit-samozřejmě ,že záleží na stavbě těla,délce nohou..-podle jejich tabulek na 184 by bylo tak M/L i podle geo co jsem koukal by to mohlo odpovídat. Dík

• capo  

Přesně jak píšeš, záleží na stavbě těla, a taky na pocitu a zvyku. Já mám 180 a mám L (580 délka rámovky).

• nomecz  

Nastaveno na 179 cm dlouhy nohy, velikost ML model 2021

• georgej  

Ok,dík. Tak to vypadá hledat spíše na zkoušku to L a uvidí se.

• nomecz  

No pozor mam inseam 89, posed jeste ladim ale mozna budu davat o cm kratsi predstavec

• georgej  

Ok,jasně. Tak uvidím kde se na zkoušku k nějakému M/L,L nejblíže dostanu a podle toho uvidím dál .

• TheJD  

Pokud by ti nevadilo vic podlozek pod predstavcem, pokud nemas uplne nizkou pozici, tak temer urcite ML, ale tezko rict takhle jen podle vysky…

• georgej  

Jasný,díky všem. Říkal jsem si že to právě bude rozhraní M/L a L.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.