• Kali

  Zdarec, předem se připravuji na podzimní výprodej. Jak začnou padat ceny, chci pořídit letošní model Reign 1 27,5". Našel by se prosím někdo ochotný, kdo má Reigna model 2018 a novější, 27,5", velikost rámu M, z Brna? Podle prodejních tabulek jsem se svými 182cm výšky hoden na klasické L, ale když sem podrobněji nastudoval geometrii, tak nevidím problém se zkusit poskládat i na M velikost. Proto bych rád někde předem zkusil „sednout“ na Mko. Vím, že na prodejně se dá odzkoušet, ale chci si to v klidu zkusit někde mimo „prodej“. Velice rád se za výpomoc odměním. Předem děkuji. :)

  • LubosL18  

   Ahoj, není to tedy rada o kterou píšeš, ale spíš by mě zajímala tvá případná zkušenost. Vyzkoušel jsi? Sedí M nebo spíše L?

   Mám možnost koupit Reigna 2 2017. Má ho bratránek v M a sám má kolem 186CM já mám 183CM. Je to sice pár CM, ale neměl sem prozatím možnost si jej půjčit na celý den, abych věděl, jestli mě třeba nebudou bolet záda atd.

   sorry za offtopic a dík za případnou radu :)

  • house123  

   Nevim na co čekáš ale ceny dolu nepudou protože kola jsou vyproda už od května :) tedka užnjen model 2021

  • AussigBiker  

   Otázka je, jestli se na podzimní výprodeje připravují prodejci, no uvidíš :-)

  • Breakpain  

   187 cm, podíval jsem se na GEO 2020 a volil bych pro sebe XL

  • Tehu  

   Pokud nemáš jo dlouhé nohy vem Mko. Měl jsem, měli, mají Mka všichni kolem cca od 176–183cm. Kámoš co má 186 má Lko. Reign je svou geo v Mku srovnatelný s Lkem jinde ;)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.