Giant Reign 2 LTD 2016 zkušenosti,poznatky,výměna komponentů,atd.

70 nepřečtených
  • PAFIRA

    Zdravim ve spolek,měnil někdo kotvy za jiné na Reignu? Přemýšlím o koupi Saint a hodit to tam…

    0 0
    • MirosPikos  

      Nešťastně pojmenované vlákno. Jedno na jakým přesně kole, řekněme enduro nebo trail specifikace -prostě řešíš brzdy.

      Jen se zeptám, proč zrovna Saint? Stejnou službu ti poskytnou levnější ZEE.

      0 0
    • PAFIRA  

      Nemá zkušennosti ani s jedním modelem,takže nevím jestli není nějaký rozdíl v brzdném účinku?

      0 0
    • PAFIRA  

      Ještě by mě zajímalo,když mám vedení v nitřkem rámu,jestli to protáhnu i s tou koncovkou nebo ne a to samé i přes záslepky na rámu?

      0 0
      • Vilém  

        Hadici musis u paky pokratit, abys to protahl a pak znova napustit, odvzdusnit.

        0 0
        • PAFIRA  

          O.k. Díky.

          0 0
        • Lamer  

          Když jsem měnil brzdy u Trance, tak se mi myslim po chvilce hraní povedlo protáhnout od zhora dolu i s banjem k XT třmenu. Vrchní část nebyla za co chytit, takže jsem to se štěstim protáhnul zhora dolu. Přes gumovou krytku rámu šlo banjo trošku hůř, ale už byla načatá, takže banjo prošlo. Možná navázat na starou hadici, ale to jsem nezkoušel.

          0 0
      • goofy  

        To jsou ty radosti a strasti vnitřního vedení bowdenů. :-)

        Jinak co se týče brzdy, tak mezi Saint a ZEE jsou rozdíly hlavně v páse (tvar, štelování vzdálenosti, délka kroku) a v laku. Dle mě jsou Sainty hezčí, ale otázkou je, jestli to stojí za 1700… :-)

        0 0
    • PAFIRA  

      Zkoušel jste někdo bezduše na kolech Giant P-AM2?

      0 0
    • File12  

      Proc jsi nepokrscoval ve vlaknu o reignu? Rozdil v brzdem ucinku zadnej. Takze stelovani (me osobne jedno bez multiklice nevyjedu) a vzhledu. Jo sainty jsou hezci. Zee pro me zase nenapadnejsi.

      0 0
    • PAFIRA  

      Já to zkoušej na tech Hansech a vůbec to nešlo,utíkalo to všude možně.

      0 0
      • File12  

        Kamosovi to taky neslo a kolikrat uchcalo. To se mi treba na wtb nebo spank rafcich nikdy nestalo. Tam mi drzelo vse i bez tmelu. Swaby jsou na brzdus jeste dobry. Spatne se mi chytali Contiky.

        0 0
        • PAFIRA  

          Zkusím ještě jiné pláště,myslím,že ráfky by mohli být v poho ne?

          0 0
          • rotker  

            jako bezduse mam na tech rafcich puvodni HD a uplne v pohode, skoro by nebyl potreba ani tmel

            0 0
            • PAFIRA  

              No to mi řekni…když jsem si to předělával na RBasu,tak v pohodě,tady ani hovno.Jak širokou pásku si dával?

              0 0
    • Asook  

      Dotaz na majitele Giantu s vidlici RS Pike

      Měi jste ji už rozebranou? Byl v ni od vyroby olej nebo mam udělat kontrolu než vyjedu?

      Je tu tema ohledně vidlic Pike a jsou tam i zminky o tom že vidlice byla od vyroby sucha a některe celkem rychle chytly vakl.

      Jake so skušenosti s Pikem na kolech Giant mate vakl nebo jine problemy?

      Vidli mam vyrobenou 51 tyden 2015 a tovarna je „T“ podle vyr čisla vidlice.

      0 0
    • PAFIRA  

      Půjdou na Reigna zapletená kola s těmito náboji FRONT HUBSHIMANO M618 BOOST 15MM a REAR HUBSHIMANO M618 BOOST 148MM???

      0 0
    • chyna.cz  

      142/12 bohůžel

      0 0
    • PAFIRA  

      Nevíte někdo,jaký jsou dráty a niple na zapletených kolech Giant?

      0 0
      • Tehu  

        Těžký :D jako komplet AM2 vazi skoro 2200g.

        zrejme neco obyc, ale rika se ze jsou dosti odolne. Ve specifikaci pisi jen Sapim.

        0 0
    • PAFIRA  

      Za co jste vyměnili původní tlumič na Reignu?

      0 0
    • Tehu  

      RC3 PLUS, zalezi jestli mas jen R nebo RTcko. Do Foxu jsem odmitl investovat, pac to kolo nemam na vecny casy :-D

      0 0
      • PAFIRA  

        Právě že jen eRko

        0 0
      • PAFIRA  

        A spokojenost? Kolik Tě vyšel?

        0 0
        • Tehu  

          Schanej bazar, já měl RT debona a ano rozdíl poznám, ale až na hodně dlouhých trailech. Jinak zprvu stejné… KoUpil jsem za 5k a RTcko za 3,5k prodal. Takže za ty peníze to stalo. Chtit investovat 10k koupím pružinu, chtít investovat 15k+ koupím Foxe.

          0 0
    • PAFIRA  

      Jaký je názor na Fox DHX 3 ?

      0 0
    • PAFIRA  

      Měnil jste už někdo ty kladky na napíku? Vůbec je nemůžu sehnat,Progress Cycle nemá,odkázali mě na Krabcycle,ale ty distribuci této značky ukončili.

      Někdo nějaké info?

      0 0
      • Vilém  

        Riceho odpoved nestaci?

        0 0
        • PAFIRA  

          Co?

          0 0
          • Vilém  

            Ve vlakne na toto tema, ktere jsi zalozil.

            0 0
            • PAFIRA  

              Sorry,já to přečetl až teď.

              Tak třeba to někdo pořešil nějak jinak,než koupit origo,který teda moc dlouho nevydrží,drahý jsou jak sviňa a ještě se to na hovno schání.

              0 0
              • Rice  

                Někde jsem viděl ještě 9z průhledný kolečka za €10 myslim že od e13. Jednou jsem hledal i na Ali apod. a 9z jsem nenašel. Každopádně mi to ložisko ze dne na den zatuhlo tak, že s nim v ruce nešlo otočit a po deseti minutách čištění a rozhejbávání se podařilo dostat do původního lehkýho chodu a po naplnění vazelinou pak chodilo v pohodě (vylisovat ven nešlo). Podobnej dvoupřevodníkovej napínák dělal ještě Truvativ.

                0 0
                • PAFIRA  

                  Ono jde taky o to,aby to mělo stejnou šíři. Dneska jsem to taky rozebral,jedno už jsem rozhejbal,s druhým zatím nemůžu hnout a přitom ložisko vypadá jak nové.

                  Jinak ložisko ven z kladky jsem dostal úplně krásně a jen v ruce.

                  0 0
      • Tehu  

        Celou tu jejich dvoukladkovou ficuru vyhodit… :D aspoň budeš blíže k 1*

        0 0
      • suslos  

        mám celej ten napínák… nechceš ho? :D sundanej kdysi z nového Reigna. Případně kolik nabídneš jen za ty kladky? že bych držák na ně uřízl a měl bych alespoň nárazník. Více SZ kdyžtak.

        0 0
    • PAFIRA  

      Dostanu do Reigna tlumič Fox DHX 3,0 200×58? Popřípadě nějaký zkušenosti s tím to tlumičem?

      0 0
      • Lanzinho  

        No čistě teoreticky by nemel být problém.. zadní stavba není kdo vi jak na těsno na dně zdvihu se to potkalo kvůli o milimetr delšímu chodu tlumiče…

        0 0
      • goofy  

        Jestli tam máš 200 × 57, tak v pohodě. Bude to standart 200 × 57, akorát to má blbě napsané… DHX 3.0 (pokud je řeč o něm) je nejnižší z řady DHX. oproti 5.0 nemá nastavitelný objem expanzky a hlavně Propedal. Ten je tam nastavený interně na jednu hodnotu.

        0 0
        • PAFIRA  

          Ale i tak to bude lepší než RockShox Monarch R DebonAir ne? Beztak by už potřeboval repas a tady se nabízí ten Fox nový za 2900kč.

          0 0
          • goofy  

            Jo tk to asi jo.. V těch pružinových DHX byl ten propedal nastavený tuším na dost nízkou hodnotu. Taky jsem nad tím dumal, ale nakonec to asi nechám plavat. kdyby to byl DHX 5.0, tak už je asi na cestě… :-)

            0 0
    • PAFIRA  

      Dnes jsem zkoušel dát DHX,ale musím ještě nějak porychtovat ty pouzdra 

      0 0
    • Corela91  

      Znackuju

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.