• Mad_Cat1

    Ahoj, potřebuju pár informací. Naskytla se mi nabídka na koupi tohohle kola a zajímá mne nejlépe od lidí co ho jezdí nebo jezdili plusy a mínusy? Doteď jezdim na HT, takže s něčím takovým nemám zkušenost. Nepraskají? Jak se s ním jezdí do kopců s ohledem na váhu? Díky za každou informaci.

    0 0
    • Mad_Cat1  

      tak já to trochu rozvedu, jezdím s Canyonem AL 6.9, baví mě jezdit svižně třeba i polňačky a šotoliny, ale zároveň mám rád rychlejší sjezdíky a spoustu terénu, kde mi chybí odpruženej zadek a musim kvůli tomu zbytečně zpomalovat abych nebyl vyskákanej jako koza. Pak celkový servis, reba je jednoduchá a dá se rozebrat krásně v pohodlí domova a udělat co je potřeba. FOXku neznám a nevím, jestli je na tom stejně, nebo vyžaduje víc odbornosti. Co teleskop Reverb? je to spolehlivá sedlovka? To kolo nepatří k nejlehčím, což by mi asi nevadilo, ale jde mi o to, abych s ním mohl jezdit i snadný hladký šotoliny jako se současným Canyonem a přitom se mi nejelo těžkopádně. Jak funguje ten zadek, nehoupe se to na takových cestách nebo na asfaltu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.