• Maska1

    Už se dají koupit nové hodinky Garmin Forerunner 745. Má je již někdo? Nějaké postřehy atd.

    0 0
    • jirkaRS  

      Mrkni sem:

      https://rungo.cz/…ali-jsme-ho/

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Maska1  

      Hodinky už mám doma. Zakoupené byly v T.S. Bohemia za 12.590,–Kč. Oproti Fénix 6, které jsem měl rok a teď jsem je prodal, jsou lehounké a sedí na mém úzkém zápěstí (17cm) perfektně. Ty Fénixy byly už velké a hlavně těžké, i když bytelné. Tyhle Forerunner 745 jsou prostě obyč plasťáky, ale vše co potřebuji ( kolo, běh, plavání) splní. Mapy já osobně nepotřebuji a kdyby chyběla i hudba s placením a byly by tudíž o něco levnější, tak by to byl ideál. Jinak k výdrži – při jízdě na kole mám zapnuté GPS + Galileo, tep měřím na zápěstí + mám přes Ant+ spárované senzory Garmin rychlosti, kadence a teploty. V tomhle módu hodinky „žerou“ 10% za hodinu, tudíž vydrží 10 hodin. Při mé průměrné rychlosti cca. 22,5km/h to stačí v klidu na 200km jízdu, což já nikdy na jeden zátah neujedu. Rekord mám 150km a normálně jezdím podle nálady a chuti 50až120km.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Maska1  

        Při prvním cyklotestu byl čas pohybu 2hod. 6min. a celkový čas 2hod. 9min., kdy baterie měla na začátku 35% a na konci 15%, tudíž tedy cca. úbytek 10% za hodinu. Dnes jsem udělal druhý cyklotest a čas pohybu byl 4hod. 40min. a celkový čas 5hod. 13min., kdy baterie měla na začátku 98% a na konci 73%, tudíž úbytek cca. 5% za hodinu. Zapnuté jsem měl GPS+Galileo, tep v hodinkách na zápěstí a spárované senzory rychlosti, kadence a teploty. Buď se tedy baterie postupně zajíždí, nebo při plném nabití „žere“ méně a na konci pak více.

        0 0
        • Maska1  

          Pár fotek z Garmin connect.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Maska1  

          Dnes čtyři hodiny na kole a úbytek baterie 24%, tudíž 6% za hodinu. Zapnuté GPS+Galileo a senzory Ant+ – rychlost, kadence, teplota a hrudní pás, takže nabité doplna vydrží těch cca. 16–17hodin. Bez senzorů a se zapnutým jen GPS bude výdrž určitě min. těch 20hodin.

          0 0
    • Mongoose71  

      Zdar, taky přemýšlím o 745.. ale, menší velikost to je proč bych je kupoval.. ale menší výdrž a to o dost… a cena srovnatelná s 945… takže budu jen opakovat co se tu píše… spíš 945…!!! kdyby byli o 2–3 litry aspoň lacinější…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Feďa  

      Taky zvažuju náhradu za 910XT a narazil jsem na Coros Pace 2 – viz recenze na" rainmaker":https://www.dcrainmaker.com/…g-power.html

      Za 200 dolarů, hmotnost 29 g.

      0 0
    • Forester  

      https://www.pulsmetry.cz/…z-distribuce

      A snad už není co řešit :-)

      0 0
      • jaja01  

        to fakt ne, do vlakna o 745 dat odkaz na 945

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Macik  

          Jako asi někomu bude stát za zvážení, že 945 stojí o tísícovku víc a vydrží se záznamem GPS o 20 hodin víc (jestli jsem to teda pochopil správně) i kdyby mapy nevyužil. Ta 745 by měla jít IMHO s cenou dolů.

          0 0
        • Forester  

          Asi si stačí vlákno trochu přečíst. Řada uživatelů váhá mezi 745 a 945 a toto je celkem řešení.

          Tak jen pozor, ať Ti nepraskne žilka.

          0 0
          • jaja01  

            me zily jsou v pohode

            z meho pohledu jsou to dva hodne odlisne strojky, pro hodne lidi je velikost dulezitejsi nez vydrz, ja bych nevahal, 745 jsou dle testu presnejsi

            o tom, ze jejich fci vyhlazovani behu na ovalu tezko starsi modely dostanou, o tom se asi bavit nemusime, pokud 945, tak radeji za rok 955

            0 0
            • rasto  

              mno, nechci do toho rýpat, ale nejsem si jist, kolik cyklistů z B-F běhá na oválech… upozornění na snížení ceny u nabušenějších hodinek (mapy atd.) je na místě.

              0 0
              • jaja01  

                me je to jedno, nemam potrebu se o tom tady hadat, oval je jen novinka, presnost gps je u nich lepsi obecne

                at si dotycny 945 uzije, kdyz si je koupil, jsou to dobre hodinky

                0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
            • Forester  

              Reagoval jsem jen na tvůj, dle mého, nesmyslný výpad.

              Určitě nemáš pravdu v tom, že se jedná o hodně odlišné hodinky. Naopak, funkčně jsou skoro shodné, 945 mají pár věcí navíc. Co se týče velikosti, rozdíl 47mm a 43,8mm je na zvážení každého soudruha, ve váze 47g a 50g je dle mého zanedbatelný.

              Ta přesnost GPS je určitě ke zvážení a nepochybuji, že to spousta lidí chce/potřebuje. Já osobně s 945 nemám v přesnosti GPS žádný problém, ale pamatuji si, že zejména zpočátku problémy byly.

              Ano, jsem spokojený uživatel 945, již rok a půl :-).

              Každé zboží má svého kupce a věřím, že jsi se 745 max spokojený. A o tom to je! Tak ať to jezdí!

              0 0
              • jaja01  

                diky, ja 745 nemam, ma evoluce je F3HR, F5X+, F6X solar

                0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kucka7  

      Mám dotaz, dá se někde sehnat další aktivita na třetí kolo. Mám bajka silničku, ale zimáka jsem musel naladit v jiné aktivitě a v conectu a strave to pak musim předělávat na cyklistiku. Díky

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.