Garmin Edge705 - aktualizace firmware

5 nepřečtených
 • artoo

  Nemáte někdo větší zkušennosti z nahráváním firmwaru do Edge705?

  Mám verzi firmwaru 3.0 a marně se pokouším přes WebUpdater dostat do přístroje aktuální verzi. Aktualizace proběhne, ale po odpojení přístroje se nezobrazí žádná hláška na přístroji o její instalaci. Reset také nepomáhá. Po spuštění přístroje se zobrazuje stále původní verze.

  Na technické podpoře mi poradili zkopírovat obsah přístroje do počítače, přístroj zformátovat a posléze opět nahrát zálohovaný obsah zpět.

  Upřimně mám docela obavy do toho jít, bojím se o následnou funkčnost.

  Předem díky za rady, guglil jsem už celkem hodně, ale marně.

  • Beeda  

   googlil jsi velky gugl… je tu vlakno a docela aktivni na tema 705…

  • Frostty  

   Technická podpora?

   Tohle dělám občas u autonavigaček :-).

  • BB  

   zkus to udělat ručně. Na Garmin foru najdeš url odkaz na soubor s novou verzí. Stáhni to. Starou verzi si ulož někam na disk pro případ návratu zpět a nový soubor zkopíruj do Garmina. Pak odpoj od PC a zapni. Měla by se spustit instalace.

   • artoo  

    tak nova verze nalezena, stazena a nahrana do pristroje. po odpojeni a zapnuti pristroje se nespustilo nic. zacinam bejt v koncich. do formatovani se vazne nechce, tam se bojim, ze uz to nerozchodim do puvodniho stavu a jina varianta me zatim nenapada. zkusim jeste znova prolezt internet a asi to vypada na navstevu garmina na evropsky v praze. no nic moc :-( kazdopadne zatim moc diky za tip.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.