• pinkpanter30

    zdravim,poradte mi prosim nieco kvalitne v tej cene(ak vobec existuje).vlastne neviem ci nutne potrebujem full,no chcem to s 80%,len na tazsi teren(chodim casto do lesa). vyska 170,vaha 66. dakujem

    0 0
    • fíha  

      Buď uprav kalkuláciu, alebo eliminuj slovo „kvalitne“. Takto spolu to asi nepôjde.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • Swoby  

      Jedině bazar, ale i tak je to hodně šibeniční..

      0 0
    • marapara  

      Za 600 eur bys nekoupil pomalu ani kvalitní HT, natož tak fulla. Leda že bys to tak vynásobil dvěma, pak už by se s tím dalo něco dělat.

      0 0
      • pinkpanter30  

        tak, ja by som to mohol vynasobit 2, len ide o to, že už na bike nemám tolko času. a vlastne, ani neviem ,koľko budem vladat :) ,keďže manuálne ťažko pracujem. niekedy som tým žil ,aj ked to bol cestak .no sorry nemám prehľad momentálne, ale už mi doslo že som s cenou mimo :) len nechcem vraziť do niečoho co nevyuzijem ,ale vdaka

        0 0
    • rock  

      Hmm. Raidon na postu odpružení, všechny komponenty low end, výsledná váha okolo 15 kilo. Ale myslím, že se to pod tebou nerozpadne a víceméně by to mohlo fungovat.

      Ale jen za předpokladu, že opravdu a bezpodmínečně toužíš po fullu. Jinak bych stejně jako kolegové nade mnou volil spíš HT. Navíc bych doporučil počkat, až po prázdninách začnou výprodeje.

      0 0
      • TeryPV  

        Přiživím se…Kamarád také shání kolo…taky přemýšlí jestli full nebo HT…teď se koukám na ty CTM a tento model vypadá velice slušně..za ty peníze. Má někdo s Fullama od CTM zkušenost??? Případně proč jo proč ne…dík.

        0 0
        • marapara  

          Myslím, že když tam vyměníš tlumič za Fox nebo X-Fusion, tak by to mohlo fungovat.

          0 0
          • TeryPV  

            To mě napadlo, že co by se muselo nějak časem poladit by byl tlumič:) Jinak co Ty rámy…budou OK…Jako za Ty peníze, jako prvního fulla..

            0 0
            • marapara  

              V rámu bych problém ani tak neviděl. Sice CTM není nic extra značka, ale asi bych se za ty peníze toho nebál.

              Ještě bych se podíval na fully Haibike. Také se dají sehnat za velmi rozumný peníz. Ať už u Cyklo Němčík nebo na slovensku Kubicasport v Žilině.

              0 0
            • marapara  

              Třeba tohle: http://www.cyklonemcik.cz/…thon-sl-2011

              Pokud sedí velikost, tak je o třídu až dvě lépe vybavený, než CTM, přitom není zas o tolik dražší.

              0 0
              • marapara  

                A to ještě nemluvím o váze :). CTM je o 2 kila těžší :)

                0 0
              • rock  

                Teda, já přihodil 3.5 litru a byl jsem mimo cenový strop. Tys toho Rockera 3.0 přepískl o 8 tisíc :-))).

                Nic ve zlým, rejpu … ten Haibike je krásnej a za ty prachy bych o něm klidně uvažoval.

                0 0
                • marapara  

                  nj, já ale nereagoval na zakladatele, 600 eur = cca 15000 Kč :)

                  0 0
                  • rock  

                    Já vím, reaguješ na Teryho a jeho Rocker 3.0. Na slovenské verzi toho odkazu ho mají za 829 E, takže 21000 Kč. Haibike je za 29000 …

                    0 0
                    • marapara  

                      Aha, slovenskou verzi jsem nezkoumal :).

                      Každopádně ten Haibike už je fakt na úrovni, kdyby chtěl opravdu solidní full. Není tam slabé místo – tlumič, vidlice, sada …

                      0 0
                      • TeryPV  

                        Pro mě určitě je…vzhled, a to jak to jezdí…s Haibike jsem měl „bohužel“ zkušenost na Test festu a nikdy víc :(

                        0 0
                        • pepek  

                          Povídej . . . .

                          0 0
                        • hony007  

                          Máš z testfestu i nějakou pozitivní zkušenost? RB jsi taky „potopil“…

                          0 0
                          • TeryPV  

                            no kdyby jsi četl mé příspěvky ve vlákně o test festu tak by ses tak hloupě neptal:-)

                            0 0
                            • pepek  

                              Pokud myslíš toto – tak to má nulovou vypovídací hodnotu.

                              0 0
                              • TeryPV  

                                Aha..takže předpokládám, že jsem si to vymyslel abych mohl někoho potopit, poprudit, naštvat…:D zajímavá úvaha:) Já jen napsal své pocity z této akce a pocity jak na kterých kolech se jezdilo :) 100 lidí 100 chutí…zkus sám a uvidíš:)

                                0 0
                        • marapara  

                          To by mě také zajímalo, jakou negativní zkušenost jsi měl s Haibikem? Většinou co ho lidi vozí, tak si pochvalují.

                          0 0
      • marapara  

        nj, ale to už jsi podstatně mimo cenový strop. I když chtít trochu fungujícího fulla za 15000 je fakt utopie :). Ta váha bude asi vyšší … předpokládám, že je to bez pedálů a nejmenší velikost rámu. Nejspíš reálně bude přes 15 kg

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.