• tomekusti

    Máte někdo nějaký rozumný typ na fulla 29 palců v ceně kolem 45 tisíc? Má to ale pár podmínek. V podstatě trvám na sramu a rozhodně ne méně než X7. V této ceně mi to zhruba vychází u RB, když si dodám vlastní sadu X9 2×10. Oni bohužel sram nedělají. Budu vděčný za každý odkaz, neb sem skoro nic nenašel. Jen pro info 88kg, 193 cm

    0 0
    • mastihuba  

      věřím že těch 10–15% někde sleví, ale počkal bych po sezoně na slevy a výprodfeje. To pak koupíš o řadu vyšší bajk, za todle bych 45 nedal.

      http://www.trek-bikes.cz/…rfly-100-al/

      0 0
    • tomekusti  

      Zapoměl sem dodat, že se mi jedná spíš o něco s nižším zdvihem. Max 120/120. Prostě spíš XCčko než cokoli jiného

      0 0
    • jonti  

      Zkusil bych Anthem 29er.

      Mam ho ted a je to vyborne kolo. Shimano bych neodmital, 10speed funguje stejne dobre jako sram.

      0 0
      • tomekusti  

        Neříkám, že nefunguje, ale mě prostě nesedí. Stejně jako mi zase Sram nesedí na silničce. Tam pro změnu chci Shimano. Prostě je to o prioritách. Celkem mě mrzí, že ti většina výrobců nedá vybrat stejný kolo s volbou Shimano/Sram. Třeba SLX/X7-X9 s minimálním cenovým rozdílem

        0 0
    • frederick  

      napis…o něčem bych věděl:)

      0 0
      • tomekusti  

        klidně to písni sem. Pokud je to legální, určitě si to rád přečte i někdo další ;-)

        0 0
    • WEGO  

      Taky bych uvítal nějaké další návrhy – jelikož za zhruba 2, 3 roky si chci taky koupil celopéro 29tku – tak ať vím po čem pak čumět ve výprodejích (to už asi ale bohužel za tu dobu nové nebudou k dispozici) tak asi jedině bazar . . .

      0 0
    • Smazaný účet  

      chlapi 29 je mrtvý.. zeptejte se místních žen a ty vám řeknou že jedině 650b!!!

      0 0
      • WEGO  

        Já mám ted svou první 29 (nalítáno něco málo pod 300km) a už bych ,,asi'' nic jiného než 29 nechtěl.

        btw: co je 650B ? :O

        0 0
        • worlusho  

          650b to je (26+29)/2 je to něco mezi

          0 0
      • tomekusti  

        Místní ženy ať si třeba lítaj na koštěti. Nás zajímá 29 palců. Jsme velcí hoši, chceme velká kola …

        0 0
    • Mirek_29  

      PELLS F9 RACE

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce