• Leffli

Ahoj,lupů jsem použil ale dozvěděl jsem se jen starý informace z roku 2012 nebo informace o stavbě kola nebo tipy kolem zhubnutí

Takže k dotazu je tu někdo kdo má osobní zkušenosti s enduro kolem a má kolem 120kg± . aktivně se věnuju vzpírání a v sezóně mám ± 105kg ale off season se dostanu i k 115–120, aktuálně mám specialized HT z roku 2009 myslím a na pojezdeni to stačí ale pokukuju po full konkrétně se mi třeba líbí Giant reign, měl jsem ho půjčenej v L a geo mi sedí ale otázka váhy je v pohodě na tom řadit ve 120kg? Nějaký osobní zkušenosti? Nebo doporučení jiného endura?

• AussigBiker  

Jestli nemáš problém s RB, tak pokud enduro, tak 675 by vydržet měla. Bohužel vážím podobně, pořídil jsem 475, pan Heiník mi říkal, že vydrží i podemnou. Nevím jestli Giant uvádí max. hmotnost. Trek uvádí 136 kg max včetně hmotnosti kola + jezdec + náklad. Ale obecně hodně věcí bejvá předimenzovanejch :-)

• mirorek2  

Když koupíš sériovku, budeš mít asi problém se zapletenýma kolama, brzdy budou poddimenzované, nevím jak vidla ale tlumič bude na max tlaku.

Jaký máš rozpočet a co tak budeš jezdit?

• Leffli  

Hele traily, lehký skok,lesní cesty a výjimečně 20km vyjížďka s přítelkyní

Rozpočet nemám pevně daný ale kolem těch 60 bych se rád vešel ± právě proto jsem pokukoval na toho reigna 2018 protože co jsem viděl recenze tak tohle splňuje víceméně

• Goob  

Úplně v pohodě, jediná věc možná budou kola (ráfky), ale spíš ne.

• AussigBiker  

Ja bych taky rekl, ze to vydrzi… a kdyz ne, tak se holt budou muset sehnat novy co to vydrzej…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.