Fulcrum Red Power 29 HP 15mm/12x142mm

26 nepřečtených
  • kolega z práce schání za rozumný peníz záplety na 100 kg (žádnou divočinu nejezdí), má někdo zkušenosti a odpovídá váha?, případně tip na něco kolem 1800 gr a 6 tis. kč.

    http://www.kupkolo.cz/…142mm_z4725/

    0 0
    • scalar  

      Já je mám ve 27,5", za tu cenu hodně muziky, jedou fakt pěkně. Mám ale do 70 kg, na ten metrák nevím, mají zeslabované dráty. Je i verze bez toho HP, ta má plné 2mm dráty, ale nevím, jestli není jen OEM, na e-shopech jsem je neviděl.

      0 0
    • pumpy  

      Ahoj ja mam red power xl ale 26" a take 100kg mam je dva roky na allmoutianu a dvakrat mi prdl drat v zadni kole (poprve moje chyba a podruhe to prdlo na silnici co sem si nechal jen jeden drat doplest – pak sem si nechal preplest cele kolo s darty DT a uz opet v pohode – teda aspon ja sem s nema spokojen i kdyz se na ty moje kola draty pekne blbe shanely a trvalo to.

      0 0
      • scalar  

        Red Power XL a SL jsou staré modely, úplně jiná kola, měla asymetrické výplety.

        0 0
    • Paua  

      Já jsem teď taky sháněl levnější kola na zimu, adepti Fulcrum HP, Mavic crosride, nakonec jsem vzal http://www.cyklobazar.cz/…-nova-nejeta. A jsem spokojený, jinak jestli chceš něco lepšího tak se spoj s Hnojem mám od něj jedny lehký kola, jak je vypletl tak držej a to dostávaj čočku.

      0 0
      •  

        jo tyhle taky nevypadaj špatně

        0 0
      • Lord_de_Wolf  

        Jaká je prosím váha těch kol v linku? Jak počítám, tak počítám tak 1829g mi nevychází. Náby jsou Novatec nebo Force?

        Díky za info.

        0 0
        • Paua  

          Náboje Novatec, kola jsem nevážil, mám je na zimu jako bezdušáky, pláště ice spiker takže to něco váží.

          0 0
    •  

      kdyby měl někdo ještě nějakej tip (stavbu) na 29 kola (15mm/12–142mm) kolem +/- 6 tis. Kč a váhou do 1800 gr. tak sem s tím, díky

      0 0
      • Lord_de_Wolf  

        Připojuji se!

        Momentálně mám nabídku na následující set:

        Novatec D811–15mm + Bitex MTF12 142mm – DT Swiss X392–29" – Sapim Race – ALU niple

        Váhu ještě přesnou neznám. Takže nejsem úplně 100% jistý jestli tohle nebo Fulcrum :)

        0 0
        •  

          cena?

          0 0
          • Hnoj  

            6300Kč, ale váha bude podle všeho 1820g. Dneska jsem pletl stejný pár s trošku lehčími dráty.

            0 0
            • Lord_de_Wolf  

              Hele, hele! My už tady děláme „commodity bundling“… na 2 páry bude určitě nějaká sleva… ;)

              0 0
            •  

              a co jsi pletl dneska s lehčími dráty váží o kolik méně, co přední nába Bitex by jsi neměl aby to bylo stejný se zadní?

              0 0
              • Hnoj  

                Přední BITEX je těžší a dražší. Oba náboje jsou černé, předek bez loga, zadek má jen malý nápis. Pletl jsem to na WCS drátech, a ty se dělají jen stříbrný a jelikož jsou kovaný na 1.6mm, pro těžší váhy je určitě nedoporučuju. Váha 1760g.

                0 0
                •  

                  co je na tom Bitexu zajímavější než užití klasický zadní novatec náby? – abych věděl dopředu než tě oslovím?,

                  jsou nějaký dlouhodobější zkušenosti s těma DT Swiss X392?

                  0 0
                  • Hnoj  

                    Bitex má ořech se 6ti praporky a je levnější než novatec.

                    Jinak, pokud máš skoro 100kg, asi by bylo vhodný dát dozadu dráty 2mm.

                    0 0
    • Breakpain  

      28 drátů na 100kg? … no já Ti nevím …

      Mám 95kg a u 28 to moc dobré nebylo … 32 už je jiná ;)

      0 0
      •  

        to je pro turistu co tomu tolik nedává a je vopatrnej na sebe a kolo:-)

        0 0
        • Breakpain  

          No, to co předvádím na kole bych nazval tvrdší turistikou, takže neboj ;).

          Já jen aby ses pak nedrbal na hlavě. 28 drátů jsem měl na kole 2× z výroby, po třetí už sem je hned prodal při koupi kola.

          Hnoj mi zapletl CX, silničku a HT – vše na 32 drátech a od té doby jen jezdím a neřeším osmičky.

          0 0
          •  

            tak kolega přišel ráno do práce že kolo na který by chtěl nový kola nechá bráchovi a ten do toho nic vrážet nechce a tak Hnojovi udělám kšeft asi já, je pravda že 32 drátů bude větší jistota na mejch +/- 90 kg, na mém rb crr 27,5 mám zapletený novatec s sapin race a WTB Frequency i-23 a dva roky sloužej bez ztráty kytičky

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.