FR kolo 50000? Stačí dobrý rámový základ..

13 nepřečtených
  • Tomkac

    Ahoj, hledám nové fr kolo.. Hlavní prioritou je kvalitní rám a vidlice „aspoň“ domain.. Bižuterii jako brzdy, řazení, atd.. dokoupím postupně… Zaujal mě:

    scott voltage fr 30 (akorát nemá pevnou osu)

    canyon torque(ten má zas problém s vaklem track flipu, ale je boží)

    nové RB (nevím o něm nic a nevypadá skvěle)

    NS soda fr……

    co navrhujete?

    0 0
    • Baba-Ji  

      scott – dobry, ale dost lidi si stezuje, ze je malo tuhy, ja sam jsem nikdy nepruboval

      canyon torque – je to takove EN/FR kolo, nez ciste FR, problem s trackflipem nema, ten ma az sjezdova verze Torqua

      RB nevim nic moc, akorat ze zadni stavba zere dobre

      Soda – hrava, jde dobre do luftu, nekomu nemusi sednout kratsi predni trojuhelnik a celkove mensi ram

      jinak vice:

      0 0
      • Tomkac  

        ja myslel tu sjezdovejsi verzi torque jako treba playzone nebo whipzone..

        0 0
        • Kejmil  

          Mam Torque Rockzone a zatím spokojenost, ale ten vaklík tam je no, za jízdy ho ale necítím, uvidím jesli mě napadne co z tím, zatím to neřeším.

          0 0
      • Tomkac  

        jakou by si bral velikost te sody pri 176 cm?? Jsi s tim na 100% spokojeny? Kratsi predni trojuhelnik bych bral jako vyhodu, teda pokud bych si nekopal kolenama do riditek…Jinak me ex kolo byl taky monster… :-D

        0 0
        • kOmE  

          Mrkni na tohle.

          http://dolekop.com/…uro-evo-2013

          0 0
          • Baba-Ji  

            hmm, shanet kolo, asi bych to prubnul

            0 0
          • Tomkac  

            tohle ne, sorry.. jete taky ne..

            0 0
            • kOmE  

              Chtel jsi kvalitni ram. Voltage neni zjej, jen tam nesmis dat kola na rychloupinak. RB je sice chodi, ale zase to neni na velky jezdeni po ose, Soda je takovej hravejsi bajk, kterej uz se dost vzdaluje od sjezdaku, ze kterych fr kola dost vychazeji. Jeste se da poridit Giant Reign SX.

              0 0
              • Atilla  

                Tohle Evo je ale jen 160mm a spíš EN geo, novější se 180/180mm jsem si teď půjčil od kámoše a dobrý svezení, jen ten tlumič + klasická spešl houba, která chodí furt až moc do zdvihu(na můj vkus, ccdb to vyřeší). Do kopce se taky moc nehrne, ale co by člověk chtěl po férovém FR biku

                0 0
                • kOmE  

                  Odkaz jsem daval na Evo 2013, tedy to 180mm, se spravnou pruzinou to je celkem fajn a da se tam pouzit i ccdb coil, air nebo air cs

                  0 0
                  • Atilla  

                    Sorry zmátla mě ta žlutá. Bude tam dávat air CS aby to trochu jelo, takhle je to línější než RB. docela překvapila vidle, která je fakt citlivá, jen problém sehnat pružiny.

                    0 0
    • logoman  

      http://www.yt-industries.com/…ton-2.0-Comp tohle taky mozna ujde.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.