FOX 36 VAN 160MM NA CUBE STEREO PRO 2012

15 nepřečtených
  • janes255

    Zdravim všetkych,uvazujem nadtym ze si na cuba hodim tuto vidlu,teraz tam mam mrtvy rs rvl 120–150mm,takze 1cm navic by nemusel uskodit geo biku,samozrejme za predpokladu ze najdem vana s krkom 1,5 aby som tam nemusel plieskat redukcie na hlavko co by mi navišilo o dalsi min. 1 cm,takze by som vas poprosil o vase idei,a hlavne mloka,bo viem ze si mal cuba zatim dik

    0 0
    • vojtechposmourny  

      Je tam navíc 16mm. Revelation má 529, VAN 545. To by ten rám měl přežít.

      0 0
      • janes255  

        Takze celkovo to bude 26 mm?snad to bude v poho

        0 0
        • goofy  

          No já nevím. Mě učili, že 545 – 529 = 16 mm… :-)

          Jinak pokud tam dáš jiné hlávko, tak tam půjde dát vidle z jakýmkoliv krkem, aniž by se změnila výška. Ale jeden 1,5 Van se nějaký čas povaloval na dolekop bazaru…

          0 0
          • janes255  

            Hehe som myslel ze este cm zdvihu naviac,ale ty si myslel celkovo,myslis ten van za 9000 ,aj s nahradnymi nohami na ktorych je krk 1,5¿

            0 0
            • goofy  

              No který už teď nevím přesně. Vím, že se tam takový pohyboval, ale už jsem tam bazar delší dobu neprocházel.

              0 0
              • janes255  

                Asi myslime ten isty,ja som mu pisal bo cislo je vymyslene,ale zatial neodpisal,ale ako pozeram tak posledna aktualizacia jeho inzeratu je z maja teda po vasom z května:-D takze je to asi pasé ale ak by si vedel cirou nahosou nanho kontakt tak hod nieco po mne a dik za ochotu

                0 0
                • goofy  

                  Neznám, kontakt nemám. Jen vím, že jsem takovou vidli na bazaru nějaký čas viděl.

                  0 0
            • janes255  

              A to hlavko nejde mimo ram?to by znamenalo mm naviac,ak vies nejake hlavko co natisnem cele dnu do ramu tak daj link:-)

              0 0
              • goofy  

                Hele nevím, co tam máš přesně za hlavové a co za hlavovou trubku, ale pokud tam máš opravdu rovný 1,5" krk vidlice, tak se nic nezmění.

                Buď koupíš s 1,5" krkem – bude to stejné.

                Pokud koupíš vidli s tapered 1 1/8 na 1,5 – budeš muset změnit horní misku hlavového složení, spodní zůstane stejná.

                Jestli koupíš vidlici s rovným 1 1/8 krkem, tak koupíš celé redukční hlavové z 1,5 na 1,125, které bude zase stejné, jak tam máš teď.

                upřímně se ale celkem divím, že na takovém kole máš 1,5 krk a ne tapered…

                0 0
                • janes255  

                  No to sa cudujem aj ja,ze vraj to robili kvoli lepsej tuhosti,krk tam taky je aj hlava ramu,vidlu s krkom 1 1/8 velmi nechcem, a tapered musim redukovat aj na spodu hlavy,pretoze krk tapered potrebuje rozmer 55,6 priemeru a hlava 1,5 co mam ja je priemer49,6 takze potrebujem hlavko co ide mimo ram a to uz je mm naviac,riesil som toto uz davnejsie s mlokom tu na fore,takze ten inzerat na dolwkop je fajn keby bol aktualny bo bo su tam k nej aj nahradne nohy s krkom 1,5, a je tam aj taper co do buducna je fajn

                  0 0
                  • Acanthophis  

                    Měl jsem stejný rám, osazoval jsem ho tenkrát tapered vidlicí – nové hlávko mortop (tuším z dookie?) udělalo rozdíl cca 6mm – manitou mattoc (160mm).

                    Upřímně si myslím, že geo ani tapered hlávko a vyšší zdvih natolik nerozhodí, ba naopak – a na druhou stranu když se vezme v potaz i sag (20–30%) tak není už moc co řešit. Najezdil jsem na tom docela dost a nemyslím si, že by to bylo naškodu. Naopak.

                    Navíc shánět 1,5' vidlici je dnes už dost problém – možná bych kouknul na e-bay.

                    0 0
                    • janes255  

                      No to rad citam,no uz mam jednu foxu vyhliadnutu na ebay je v nemecku,to mas pravdu je ich malo,ale hadam este nejaku najdem,skoda toho prazaka co ponukal vana,takze ram netrpel a vravis ze biku to aj prospelo?a aky štyl jazdy si preferoval?

                      0 0
                      • Acanthophis  

                        Prospělo rozhodně…:)) – jezdil jsem s tím takovou všehochuť od xc po „enduro“ a neměl jsem nikde žádný problém :)) – stoupání zůstalo stále super a zlepšila se kontrola v rozbitějších pasážích (možná dáno i silnějšími vnitřními nohami) – obecně jsem měl na stereu 32 i 34mm nohy a 150 i 160mm zdvih a musím říct, že 160 tomu kolu prospělo nejvíc… Ale chce to zkusit…:))

                        0 0
                        • janes255  

                          Ok to som potreboval pocut realne skusenosti:-) , a snad to prezije nejaky freeridik,gldikes

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.