• DaD

    Dotaz pro místní borce,co to mají projeté.Jak to vypadá na trati?Myslím tím,jestli je tam bahno a nebo se to dá odjet na rychlích pláštích.Díky za info.

    0 0
    • MJ24  

      pokud do toho jrště nezaprší tak je to suché a nebál bych se nějakých rychlejších plášťů. Jen mezi Lázama a sjezdem do Jarcové bylo v neděli pěkného blata takového mazlavého (jíl),které určitě přes týden neuschlo

      0 0
      • DaD  

        Díky za info.Nakonec jsem to jel na Ralphech a dalo se.Jen tam toho bahna bylo o něco víc,než jsem podle infa čekal:)

        0 0
        • bosmilan  

          Více? Vždyť bylo pouze ve sjezdu z Hostýna a trochu za Lázama.

          0 0
          • DaD  

            A na těch traverzech,jak to teklo ze strání a byly louže?Já totiž,pokud celá trať nepráší,tak ji považuji za ne zcela ideální:)

            0 0
            • bosmilan  

              tak to potom jo :-)

              0 0
              • zalciks  

                Trať byla úplně v klidu blata minimálně, a skoro všude se dalo objet. Místy navhlá, ale super závod.

                0 0
                • DaD  

                  My jsme tam docela jeli kule.Takže skákat a nebo do sraček.Na to,jak to byl suchý závod,bylo těch lidí u vapek obrovské množství:)

                  0 0
    • xshreck  

      prosim, pod lazama na trase drasala (cca 70km??) pri levotocive zpatecce z asfaltu do lesa – pro toto misto mame pekny nazev – „u zarizleho“ :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.