Dotaz kolo ZR Team 27,5 8.0 LE či ZR Race 27,5 7.0

2 nepřečtené
 • Četník

  Ahoj, chci si koupit nové kolo, pevné MTB 27.5 a co se týká doplňků, ale i fešného jednoduchého vzhledu, se mi líbí níže uvedená kola dostupné v německých eshopech. Můj laický dotaz zní, zda oslovovat stavitele, zda by v dané ceně byl schopen postavit něco ještě lepšího, zda se jedná o kvalitní značku kol, případně zda je cena kol zajímavá až vyzývavá, či předražená…:).

  Jestli tu čerstvý obdobný dotaz na uvedená kola byl, omlouvám se předem, ale jsem tu nový a nic čerstvého k těmto kolům jsem zde nenašel. Howgh

  http://www.radon-bikes.de/…race-275-70/

  http://www.radon-bikes.de/…m-275-80-le/

  • ALLforBIKE  

   Zejména ten model 8.0LE je na tom za tu cenu velmi dobře a tady uz by stejne kvalitní stavba rozhodně nebyla levnější, pokud bych ho zvládl postavit, tak řádově o desítky korun levněji. Radon jsou kvalitní kola v Německu velmi oblíbené (stejně jako CUBE, BULLS).

   Pokud ti sedne geo a bude dostupný, šel bych do něj

   • Četník  

    Ok, díky moc za zhodnocení. V neprospěch takové koupě vidím jediný aspekt a to , že mi asi na kole nevyhoví nic změnit, rám se mi dost líbí, ale viděl bych k tomu bílou vidlici a třeba i bílou sedlovku s představcem a řidítky, případně bílé ráfky. O možnost těhle změn je lepší ta stavba kola, tak kdyby se někomu chtělo něco podobného postavit, bránit se nebudu…:).

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.