Dlouhoprsté rukavice na dnešek?

11 nepřečtených
 • waldi

  Mám tenké dlouhoprsťáky a když jsem dnes ráno při vyjížďce zmoknul, dost mi omrzávaly prsty. Stejně tak když je cca 5stupňů a jedu rychle, tak je mi na prsty zima.

  Byl jsem dnes v krámě a tam měli dlouhoprsté s windstoprem, ale zdály se mi telné – když zmoknou, myslím že v nich bude zima. Nebo měli zase moc tlusté, zimní, např. BBB s windstoprem, ale v těch se mi zdálo, že bude dost horko např. při 10stupních. Nevím jestli to není jen pocit v prodejně… :-(

  Případně jaké rukavice doporučíte do deště/počasí kolem 5–10C?

  • Hnoj  

   Do těchto teplot jsou ideální letní dlouhoprsteé rukavice, jako třeba ANSWER nebo 661, není v nich nijak závratně teplo, ale ani zima a když zmokneš, musíš prostě zatnout zuby :-)

   • MiniMax  

    Answery mohu taky doporučit, jezdím v nich +15 až 0°C a paráda.

  • XC-biker1  

   já jezdím v těchto,a když je těch 5°C tak už se to dá

  • Habib  

   Ja bych se prizivil, potrebuju nejaky levny pekny dlouhoprsty na jaro, leto…moje stary rukavice se uz rozpadaji, tak je cas na vymenu.. Nemate nejakej tip? :)

   • Lister  

    Já jsem si na SportLifu u Poledníka koupil letní dlouhoprsťáky za směšnou cenou 350kč. Vzal jsem je hlavně proto, že to byl jediný model co mi sedl na prsty – mám je krátké a kromě těhdle mi u všech ostatních značek rukavice přesahovaly prsty – a o dost. Jediné co m jěště seděli byly od LG, ale ty stály 3× tolik.....

    Bohužel jsem nenašel odkaz, ale jak budu doma tak alespoň napíšu jak se jmenují. Jezdím v nich kolem 10 st, jak je tepleji tak beru krátké a pod 5st zase WS rukavky. Jediná jejich neváhoda je to, že nemají polstrovanou dlaň – to jsem si nějakpři nákupu neuvědomil, ale dá se na to zvyknout a nedělá mi to potíže ani v terénu.

  • Bunda  

   na teď ideální http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?… nosím je i v civilu, když je nepatrně pod nulou…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.