• kubín

    Ahoj, sháním nějaké dobré dlouhoprsté rukavice na léto na kolo. Máte nějaký tipy, kterých bych se mohl chytnout? Díky

    0 0
    • RUR  

      Lake Airprene na XC jsou OK:-))

      0 0
    • jonti  

      Pred tyzdnom som si kupil scott, model 2005, fakt super, vobec v nich nie je teplo a dobre sa drzia riaditka. Mozem iba odporucat.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Poměrně dobré dlouho prsté rukavice na XC dělá spešl. Jsou hodně vzdušné s gelovou výstalkou na malíkové straně dlaně. Cena už nevím, ale byla docela velká.....

      0 0
    • VencaV1  

      Me se osvedcili Fox Sidewinder, uz je mam treti rok, jiny nenosim (pokud nemrzne) a furt drzej.

      0 0
      • Ruprecht  

        hlas pro Foxe, model Longhorn vydržel 3 sezóny :-), praní v pračce jim nevadilo a perfektně seděli. Teď mám Progrip ale nejsou tak vzdušné :-(

        0 0
    • kime  

      Rozhodne nedoporucuji rukavice www.pearlizumi.cz/…-full-glove/ ty polstarky na dlani se mi odtrhli při reklamaci mi je bez problému vyměnili, ale stejně se mi to odtrhlo takže takže ted je mám v reklamaci zase. Co koukám tak všechny rukavice od Pearl Iz. maji na dlani tyto polštářky takže Pearl Iz. bych si už nikdy nekoupil.

      0 0
    • marapara  

      Já mám celkem obyč Pellsky, tuším za 390 ,– nebo dokonce 290 … už fakt nevím. Jezdil jsem s nimi od dubna asi do půlky května nemůžu si stěžovat. Za ty prachy dobrý. Mají kolem zápěstí neopren, zespodu je kůže nahoře takový celkem vzdušný materiál s koženkovýma nášivka ve tvaru kostí (prstů). Kupoval jsem je v normálním kamenným obchodu

      0 0
    • Radek Broz  

      Vyzkousel jsem Axo, nekolikery Foxy, 661, Oneal, Padana… Bracha dost podobne. Je to vsechno jak sity pres kopirak, takze zadny zasadni rozdily krome designu, takze ber, co se ti libi – dulezita je jen spravna velikost, aby ti to sedelo na ruce. Kdyz stridam dvoje-troje, realne vydrzej tak pres 2 sezony intenzivniho pouzivani – myho jezdeni by zadny rozhodne 3 sezony nevydrzely.

      0 0
    • MARIN  

      Mam Etape Spring jedny uz dva roky a ted novejsi a lepe provedeny model pul roku www.etape.cz/…e_spring.php Premyslel jsem i o tech Specialized ale cena meporad odrazuje. Nedavno jsem jeste koukal na celoprstaky Merida taky nevypadali spatne

      0 0
    • mara53  

      a co třebas Louis Garneau na www.tommbike.com – zrovna jsem si je včera v krámě u nás zkoušel a asi di nich půjdu … i když ta cena,hm hm …??

      0 0
    • waltari  

      Mám 661 MTX už druhou sezónu a zatím držej (tu příští už asi ne!).Jinak spokojenost, prsty dobře chladí.

      0 0
    • lith  

      já si koupil Nike, jsou dobře odvětraný a cena nyslím kolem 800 Kč

      0 0
    • poiko  

      koukal jsem na www.foxriders.cz na rukavice Gatling BMX. chci je klasicky na xc. nevíte, v čem se liší rukavice na bMX a xc?

      0 0
      • grizzlik  

        nevite jak sou na tom s vetranim ty Fox Static Glove ? Designove asi nejhezci rukavice co sem kdy videl..

        0 0
    • RUMcajs  

      Nejaky Mace s gumovejma chranicema. Vetraj dobre.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja vozim Shackle (790,–). Pro moje uziti supr. Ale pro chrty co si mysli, ze by se v dlouhych potili, bych doporucil Evac (690,–).

        0 0
      • Toams  

        Jo, mam tiez Mace (MX Comp II) a nestazujem si … teda az na to, ze dlan sa mi dere nejak moc rychlo a zasralo mi to moje zlte gripy:-) ale inac su fajn a aj vcelku vetraju

        0 0
    • Scotty  

      Nedávno jsem koupil Specialized TEAM XC Long 06 a naprostá spokojenost. Dobře sedí,jsou prodyšné,takže se ruka nepotí.A jsou to první rukavice,které vyřešily problém „brnění rukou“.

      0 0
    • james11  

      Mě se líbí tyto www.bike-eshop.cz/…ice-skeleton

      ale jaké jsou netuším..

      0 0
    • Orbis  

      mám dobrý zkušenosti s NW Skeleton:_) jsou ale dražší.-)

      0 0
      • Meesha  

        taky tak. Mam je pres rok, jezdim v nich furt a v pohode. Teda ted se mi udelala dira na palci (od odrazovani vzadu) a mezi palcem a ukazovakem se taky zacinaj trhat. No, ale po tom co tady nekdo psal o Pearl Izumi, ktery meli moje Skeletony nahradit, pujdu zase do skeletonu. navic ten design… :-)

        0 0
    • Páník  

      ja mam tyto… www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
      • kovar  

        já taky, bohužel, teda už nemám, vyhodil jsem je

        0 0
      • enjoy  

        ja mam impacty.ty jsou bez tech MX gumovych chranicu.jsou bezva,akorat uz mam na pravy ruce na palci a ukazovaku vydreny dirky od razeni:-).asi moc zbesile radim:-)

        0 0
      • goofy  

        Ja mnel Answear Edge, ale pak sly do vecnych lovist. Uvazoval jsem i o tech Team 3, ale nejak nesly sehnat, kdyz jsem potreboval, a taky nemaji potitko. Koupil jsem nakonec Mace MX Comp II, a zatim pohoda, sice jsem chtel Mace Shackle, ale ty tu taky jeste nebyly v te dobe… :-)

        0 0
        • Elwing  

          tady je vidět že člověk nikdy nedostane přesně to co chce :)

          0 0
          • goofy  

            Tak nejak. nejak uz jsem se s tim smiril, ze co si vyberu na netu, tak stejne nikde nesezenu :-)

            0 0
        • Toams  

          A jak si s nimi spokojeny? Mne vcelku rychlo odchadza ta koza na dlani (gripy ODI Rampage) … ale inac gut rukavky:-)

          0 0
          • goofy  

            No mne se ta kuze na dlani taky obrusila ( to chmyri ;-) ), a ted uz drzi a nesoupe se (gripy VELO s diamantovym vzorem)…

            0 0
    • skobi  

      ja mam Answery a spokojenost. Mam je prez rok a neni na nich vidět zub času. Jezdim v průměru tak třikrát do týdne. Peru je občas v ruce když už moc smrděj. Suchý zipy držej. Cena 590. Spokojenost.

      0 0
    • Manas  

      Hm, tak ja mel 3 roky Polednik Pro Race – neskutecnej drzak. Bohuzel ale nedrzely prilis na strese jedouciho auta tak ted shanim novy. Co jsem koukal tak asi Fox Unabomber :-)

      0 0
      • -b-n-x-  

        jo, ja taky jezdim ctvrtou sezonu v tech pro race a zatim spokojenost. Jedina chyba se stala, kdyz mi je trochu pokousal pes

        0 0
    • pajasimi  

      specialized enduro long si kup

      0 0
    • macin  

      Ja mel hooodne dlouho rukavice Fox Longhorn. Krasne sedely a vetraly. Ted chci jit do Fox Incline, ale nemuzu je nikde na webu najit. Nemate nekdo tip, kde by je jeste meli?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.