• vavris2

    Zdravím jakeho by jste volili dirta do cca 20 000 Kč. Ktere by bylo neutrálni na vše jak do lesa tak sjezdy + sem tam nejakej skok. Moje vaha je 65 kg a výška cca 190 cm. A za cenu bud funglovku a nebo jetý. Dik moc

    0 0
    • Zlatka  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • vavris2  

      Co říkate tady na toto ?

      http://www.dookie.cz/…2226-c-1393/

      Tady to se mi docela líbí, ale nejsem si jist zda velikost bude ok a ty komponenty.

      Jinak jsem nenašel moc stranek :( nevim kde hledat klidne zvednu i cenu jelikož vše co jsem našel tak melo brzdy na **** vidlu tež proste takove ojebane za ty prachy.

      Jinak jestli znate nejake dobre stranky kde se da vybírat s MTB a tady takovích kol tak poradte. Rad bych asi pevný ram.

      Za tu cenu tech 20 nebo 25 litru asi nic neposkládam tak doufám, že neco vyberu a pomužete mi.

      Na polygon jsem se dival a nic moc se me nezamlouva.

      0 0
      • Bysto  

        By som bral ten polygon na tvojom mieste. Majú tam za 17 v slušní stave. A 3 litre ti ostanú na opravy

        0 0
      • logoman  

        JJ na dirty potrebujes brzdu ve predu, poradny drapaky prehazovacku …

        Neshanis neco jinyho nez DJ kolo?

        0 0
      • SOBYS  

        Za tyhle peníze se dá poskládat pěkný kolo. Na dirt bych doporučoval Dartmoor nebo NS-bikes, nabízejí slušný rámy i komponenty za docela dobrý peníze a zdá se, že i kvalitní. Já měřím 187cm a postavil jsem si dirťáka na rámu Dartmoor Quinnie a jsem spokojený, velikostně je to ok, rám stojí 5000 Kč. Podívej se třeba na dookie.cz. To co ti doporučuji, je kolo na skákání po ulici, dirty, pumptrack, učení triků. Kolo na sjezdy je něco úplně jinýho, jiný pláště, obě brzdy, jiná geometrie – musíš si vybrat, co chceš jezdit.

        0 0
    • mantis  

      vavris2 – zrovna jednoho zánovního prodávám, kdyžtak se mi ozvi na mail (uveden v profilu), kdybys měl zájem o nějaké info..

      0 0
    • Tomcat  

      Osobně bych doporučoval nějaký univerzální. Kategorie pevný FR

      GT, Norco, RB, Specialized, Kona

      V případě dirtu nějaký ověřený ocelový rám.

      Za 20000,– jsou podle mně sehnat suprový kola. Kdysi by jsi byl rád kdyby si za to sehnal jen rám. :o) jo doba se mění.

      0 0
      • vavris2  

        No to já bych nějaký ten unevrzal chtěl spiš, ale co jsem koukal tak nevim, nevim. A taky nevím kde přesně hledat. Jinak tady na ty značky co jsi vypsal tak jsem koukal. Máš nějaký tip přímo ? Kolem te 20 ?

        0 0
        • Tomcat  
          • Pokud opravdu tak málo vážíš tak máš o problémpevnos­tí míň
          • základ je vyzkoušet , budeš potřebovat velikost L

          Ano to Norco cosi postnul je dobrý.

          Hledat na obchodech který jsou FR/DH komunitě víc pozitivně naladěný . Dookie, FRbikes, KrabCycles atd…

          0 0
    • labtec  

      http://www.axitbikes.eu/index.php…

      Tohle vypadá hodně pěkně :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.