• Mates :D

  Ahoj, mám takový menší dotaz.. :D

  Uvažuji o koupi Dirtového kola, jelikož bych chtěl začít víc skákat a někdy si dát i nějaký ten menší sjezd :D

  • vím že na sjezdy je bezpochyby lepší celopéro ale to je pro mě trochu dražší záležitost.. Vyhovoval by mi spíš ten dirt, aspoň do začátku. Ale nevím no.. bojím se že když ho vytáhnu do lesa tak to nedopadne nejlíp :DD Můžete mi prosím poradit? (Nemyslím tím že bych dělal nějaké brutální sjezdy, ale spíš takové ty menší :D
  • Strakááč  

   kup dirta a jezdi co ti dovolí.. znám plno lidí co jezdili nejdřív na dirtu dirty, streetko točili triky a ták k tomu si koupili po pár letech DHčko a jezdí do BP k tomu pojezdí na dirtu a ták, takže kup, nauč se základy na dirtu – bunnyhop, manuál, a tahat na skocích což vychází z bunnyhopu a třeba se na DH mezitím vybodneš a nebo taky ne.. jde o to co chytneš za partu, většinou..

   sjezdíček se na dirtu dá.. ale podle toho jakej.. šutratej kořenovej sjezd sjedeš.. jen to nebude žádná pohádka :D ale můžeš tam použít techniku a trošku si vyhrát takže to taky nejni na škodu :D ale sjezdům bych se věnoval víc až pořídíš DH :D a kolik si představuješ dát do dirta ? :D jinak doporučuju dirta na začátek.. na ocelovým rámu s přední i zadní brzdou, pokud chceš pak přesedlat na DH aby ses naučil brzdit přední.. a možná i hazku abys tam měl.. pokud máš v plánu jezdit tak nějak skoro všechno..

   ááá nebo..

   počkej a našetři na trošku horší DHčko ať můžeš začít na plno.. ale na dirtu se krásně učí technika :D

  • Strakááč  

   http://dolekop.com/…ranta-mrazek tohle bych koupil..... bejt tebou.. protože to když ti praskne, tak to necháš zavařit a jezdíš dál… a pro začátek určitě dobrej bajk za tu cenu..

   vidle i tlumák je kvalitka.. no, pro začátek by ti to mělo snad vydržet a fakat :D

  • Mates :D  

   Díky moc za odpovědi :D

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse