• pajzon86

  Zdravím.

  Mám dotaz; jaké jsou podle vás dobré dioptrické brýle na kolo?

  Vozím adidas evil eye a ztratil jsem rozjasnovaci zorniky. Bohužel je to starší model a náhradní nikde nejsou. Tak jsem nucen se podívat po jiných.

  Díky

  • Sgt Pepper  

   je tady na to asi 7 témat

   proč ti nestačí?

  • lukas aka mitro  

   kontaktni cocky

  • Trepifajxl  

   jednoznačně zde: http://www.sport-optik.cz

  • Libores  

   https://www.eyerim.cz/…7607-119022/ + skla Konvex Alpin.

  • iDee07  

   Ja jezdim s OAKLEY CROSSLINK PITCH, mam tam samozabarvovaci skla a jsem celkem spokojen. Cocky a nejaky rozjasnovaci skla ale budou lepsi.

  • Pajasob  

   Já jsem si pořídil kontaktní čočky a jsem spokojen, protože je můžu používat kdykoliv, kdy se mi nehodí mít na očích normální brýle. Jinak 100% doporučuju kdybys o nich uvažoval jít k očnímu. Někdy mi přijde, že ty obchody s kontaktníma čočkama to ani nezdůrazňují, ale je to důležité, protože nevhodně používanými čočkami či použitím jiných rozměrů (zakřivení atd.) se může nevratně poškodit oko. Já osobně bych moc nevěřil ani optometristům, lékař je jistota.

  • Kaire  

   Hele asi je to z jiného soudku ale koupil jsem na začátku jara R2 CROWN s dioptrickou vložkou do které jsem si nechal udělat nejlevnější plastová skla. Komplet mě to vyšlo pod 2 tisíce. Bál jsem neduhů těch vložek (navíc ta R2 je celkem malá). Byl jsem ale příjemně překvapen, vložka je dost daleko od očí aby nepřekážela ale dost blízko abych si jí nevšímal (nutno dodat že mám opravdu hodně dlouhé řasy a o vložku nezadrhávám při mrkání).

   Za ty peníze jsem fakt mile překvapen a nemůžu si stěžovat. Kupoval jsem nefotochromatické kvůli řízení, v balení jsou dva páry skel a dokoupit se nové dají za nulanula prd. Zpracování opravdu bytelné, nic nevrže a spoje drží fest. Nastavitelnej nosník, ohebné nohy a dobře drží na hlavě. Používám je jak na běh, kolo, triatlon i na letní nošení. Mají docela dobré prouděn vzduchu takže se mi ani nezamlžují jak jsem čekal.

   Oakley to sice, a vložky mají své neduhy, tak to ber jako názor do diskuze.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.