• stewe12

  Zdravím, mám příjemné starosti s výběrem dovolené a uvítám každou radu. Jde o to, že bych si chtěl vyzkoušet nějakou hezkou DH/FR trať s lávkama a tak, ale bohužel na to nemám kolo (jenom XC hardtail), proto hledám nějakou trať u které bude i půjčovna. Trať by měla být v ČR, jsem z Vyškova, takže čím blíž tím líp. Našel jsem zatím něco na Špičáku na Šumavě, ale 350km už je docela dost, takže spíš Krkonoše. Jako začátečník uvítám každou radu:-)

  0 0
  • Mr.Duck  

   Tak blíž máš určitě špindl, ještěd, myslim že obojí maj půjčovny, ale zas nechci kecat…někde na netu to vygůglit pude )

   0 0
  • mr.antik  

   Určitě Rokytnice

   0 0
   • friblos  

    Jestli to bude první ježdění v bikeparku tak Ještěd nedoporučuju, sice tam je taky půjčovna ale moc si to neužiješ. Ideální bude Rokytnice- půjčujou specialized big hit a všechny chrániče. Tráť je lehká a skoky se dají i objet.

    0 0
    • stewe12  

     Bude to první ježdění v bikeparku, jediná podobná zkušenost byly akorát rychlebský stezky. Na tu Rokytnici jsem se taky díval a připadala mi zajímavá a když ji i doporučujete…Ale oproti půjčovnám jinde mají dost nízký ceny, není tam nějaká přemrštěná záloha? Protože o ní na stránkách nic nepíšou. A nemáte nějaký vytipovaný ubytování někde blízko?

     0 0
     • ZuzicK  

      taky ti ji doporučuju ;) S ubytováním ti ale neporadím, nebydlím od Rokytnice až tak daleko.

      0 0
  • pajasimi  

   Lipno:) dělám tu instruktora ale neberte to jako reklamu spíš jako doporučení:) začátečníci si to tu chválí..jsou tu dvě tratě, lehčí a těžší, ta lehčí je na naučení super, těžší je zrovna v rekonstrukci ale velká část je sjízdná a zbytek nejdýl do týdne bude taky

   0 0
   • stewe12  

    Tam se doufám taky dostanu, tam bych vzal i přítelkyni, která kolo moc nemusí, takže bych to zamaskoval za výlet k vodě:-)A dělat tam instruktora, to je práce snů, člověk dostane pořádný kolo a v popisu práce má jezdit…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.