• Daan

    Ahoj, rad bych se zeptal DH rideru na vas nazor na vidlici pro me, 110kg (jo, do sezony zhubnu) zacinajiciho stavet DH/extreme FR bike. Myslite ze vydrzi seriovky 888/Monster T, nebo bude nutna vymena pruzin, pripadne o kolik se tim navysi cena? Jezdite uz nekdo FOX 40RC2? Udajne (mtbr.com) slabe seriove dodavane pruziny)Pripadne dalsi alternativu o ktere nevim? Predem diky za konstruktivni nazory!

    0 0
    • fousmen  

      jestli by ti nevadila vaha, tak si kup monstera, ten te prezije.. (-: jinak bych klidne do vyberu pribral Shivera..

      0 0
      • Dumbo  

        aurat ze shiver uz nieje novy nikde… mozno nejaky zabudnuty na sklade abo jazdeny

        0 0
        • Daan  

          Jeste jsem jich par kousku videl, prave i za solidni peniz. Ale Monster je muj favorit, resp. pote co jsem videl cenu Foxe 40… kazdpopadne dik

          0 0
        • fousmen  

          neni problem ho jeste sehnat

          0 0
      • Daan  

        Hodne jsem si tu pocetl ze Shiver je blato, prave me se jedna o rozliseni Monster vs. Shiver vs. moje vaha:) Vcera na Sport lifu me kluci od RB rikali ze bez upgrade pruzin se neobejdu u 888, u techto dvou by to snad mohlo vydrzet…

        0 0
        • fousmen  

          jsou lidi rikaj za Shiver je blato ale je plno lidi ktery na nej nedaj dopustit.. myslim ze bys udelal nejlip kdyby ses na obou projel a udelal si na ne vlastni nazor.. protoze kazdej ti rekne neco jinyho..

          0 0
        • wroum  

          upgrade pruzin budes IMHO muset udelat asi u kazdy vidle. ono ani tak nejde o to kolik ty pruziny vydrzej, ale spis o to, na jakou vahu sou delany.

          0 0
          • Daan  

            jo, jsem s tim tak nejak smiren, dovedes prosim odhadnout vicenaklady? A na jaky typ pruziny upgradovat? (Titan?) nebo je to jen o prumeru vinuti? Diky za info

            0 0
            • wroum  

              je to jen o sile nutne ke stlaceni pruzin. to jestli ta pruzina bude titanova nebo ocelova je jedno. bud bude lehci a drazsi, nebo levnejsi a tezsi. naklady? napis bartonickovi (nebo do razza) a zeptej se kolik stojej pruziny. ja nevim.

              0 0
            • Dumbo  

              chod do sivera… kebyze ja mam peniaze tak nevaham…

              a este ktomu, aky frajer snim na kopci budes :)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              http://www.bartonicek.cz/…p/obchod.php?… Marzocchi díly/Pružiny

              0 0
              • Daan  

                dik, je to v radu stokorun, cekal jsem vic… 2Dumbo, tiskarnu na penize bohuzel nemam, takze kdyz vezmu ze Shivera nesezenu levneji nez za 31k, Monster T s ocel krkem vcetne pruzin me vyjde o cca 5k levneji… a sem zvedavej jakej frajer budu dole…:)

                0 0
                • Dumbo  

                  no to hej… to stym pod kopcom :)

                  shiver je klenot… skoda ze do vsetkeho treba tlacit tie paieriky… a pak ze niesu dolezite… za lasku a zdravie mi ju nikto neda, kua.. :)

                  0 0
                  • Daan  

                    jak se znam, tak stejne nove postavene kolo hned narvu v plny rychlosti do stromu a hned tu krasnou vidlici zlomim:-) Mel jsi moznost Shivera jezdit? zajimaly by me realne poznatky vs. Monster, neni moc moznosti jak je zkusit jak radi sice dobre Wroum viz. vyse. P.S. videl jsem jetyho Shivera za 15k, to uz jde, ne?

                    0 0
                    • Dumbo  

                      bohuzial som nejazdil…

                      jazdim len kopiu monstera od japoncov.. vid moj profil :)

                      ale som spokojny stym SW

                      0 0
    • black.horse  

      sem podobná váhová kategorie a v pohodě sem jezdil Jakosku:-) a byl jsem spokojený… hlavně s ochotou servisu…

      0 0
    • ddd - andy  

      Shivera mam a prodavam – mam k tomu i tvrdsi pruziny a vyssi horni brejle.. :-) Duvod budu mit new bike a new 888 – pro me na sjezd lepsi.. lehci.. I kdyz se Shivera budu zbavovat nerad.. :-(

      0 0
      • Daan  

        Shiver byl na short listu, bohuzel jsem byl okolnostmi prinucen narvat prachy do uplne neceho jineho nez do kola, takze nakup komponent kdyz budu sporivej planuju konec leta/podzim.A pa­sovat to pravdepodobne budu k ramu Demo 8:-) Ale dik za nabidku.

        0 0
      • Dumbo  

        kolko chces za shivra ? pridaj aj foto pls

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.