Dárek kolo - Decathlon Rockrider 580

11 nepřečtených
  • Kolodějdobroděj

Ahoj,

dostal jsem od manželky kolo z Decathlonu. Rockrider 580 za 19000,–http://www.de­cathlon.cz/p/833609­3_horske-kolo-btwin-rockrider-580.html

Jsem za to kolo samozřejmě rád. Koukal jsem, že zde i bylo hodnoceno a to celkem pozitivně. I dokonce ve Velu o něm nemluvili špatně.

Vás se chci poptat jestli na něm mám něco vyměnit. Napadly mě brzdy. Dát tam Deorka…

Chci s ním někdy zajet na nějaké XC závody. Ale samozřejmě nejsem a ani už nebudu žádnej profík. Ale ježdění mě baví. Spíš chci jezdit po lesních stezkách a cestách, ale.samozřejmě ne žádný downhilly -:)

Díky moc za rady.

• ALLforBIKE  

Neresit a jezdit. Je nesmysl hned u noveho kola neco menit… Jeste ani urcite nevis jak brzdi ty co tam jsou a uz bys je hned menil:-)

• novas752  

Pěkný dárek.

Brzdy Deore, nevím jak dobré jsou na tom pláště a popřemýšlet nad nášlapnými pedály (M520).

• Kolodějdobroděj  

Zatím mně po všech stránkách vyhovuje. Je lehký a jede fakt skvěle. Brzdy mě napadly kvůli těm závodům. Deorka byly oproti nim vychvalovány, ale dle mého laického názoru brzdí dobře. Ale jak jsem psal nejsem žádnej letitej bajker, tak se chci poradit.

• novas752  

Tak když tě ubrzdí dostatečně, tak je neměň. :) Většina XC závodů není co se týče terénu nijak zvlášť těžká – najdi si v okolí nějakou obtížnější turistickou značku a pokud to sjedeš tak si bez problému.

• Kolodějdobroděj  

Jjj, už jsem to projížděl v lese. Jsou v poho. Měl jsem strach jak je dnes trh přesycen super koly za desítky tisíc, že to moje bude někde hodně vzadu stranou…

• novas752  

Stranou na kdejakym hnojáku bude, protože tam někdo přijede zamachrovat s Epicem/Scal­pelem. :)

Ale je to dobré kolo, lepší než často má většina startujících a navíc o výsledku rozhoduje hlavně výkon a um jezdce. :)

• Kolodějdobroděj  

Spousta lidí si dnes myslí, že když má top značkové vybavení výsledky se dostaví téměř samy…

• Kolodějdobroděj  

Do pedálů půjdu 100%. A ty 520jsou i za dobrou cenu -:)

• novas752  

jojo. 520 jsou cena/kvalita bezkonkurenční. Kdyžtak si tady najdi o SPD další info, je tu více vláken.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.