• 1james1

    Čau, ve fóru jsem nic nenašel. Nevíte, jestli je cyklostezka 004 od Moravského Svatého Jána až do Bratislavy asfaltka na silničku? Při pohledu z letadla na mapě to možná vypadá, že by to mohla byt asfaltka.

    https://mapy.cz/s/1vu8p

    Díky

    0 0
    • Jezevec70  

      Na silničku určitě ne. Střídají se úseky z pěkným asfaltem, s hodně rozbitým „asfaltem“ a místy i bez asfaltu.

      Ale naposledy jsem to projížděl celé před dvěma roky, třeba už se to změnilo.

      0 0
    • edgarrenard  

      Ahoj,

      jak to dopadlo? Jde to jet na silničce?

      Zítra jedeme z Bratislavy do Brna a nějak na poslední chvíli zjišťujeme kudy.

      Za info dík. :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ahoj, minuly tyden jsem jel v sobotu z Dolni Moravy do Blavy. Slovensko teda uz potme, ale na silnicku to neni urcite. Mam na polykaci dalek smart samy 29*1,75 a byl jsem za ne dost vdecnej. Znaceni je snad ok, ja v noci trochu bloudil.

        0 0
      • iron.hide  

        my tu na slovensku nemame asfalt, co to vlastne je?

        0 0
        • Jezevec70  

          Asfalt tam byl tak před 30-ti roky. Dnes je to směr zbytků asfaltu, štěrku a kamení.

          Pokud bych chtěl jet na silničce, tak bych to vzal přes Rakousko.

          0 0
        • Goratrix  

          Ta asflatka je vlastne byvala cesticka po ktorej chodili pohranicnici, postavena bola medzi dvoma pasmi ostnatych plotov. Preto je v takom stave, od padu zeleznej opony nebola nikdy nijak udrziavana.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.