• Smazaný účet

    Záznam 1. závodu ČP TTC v Lošticích (brzy bude funkční).

    Nástup kotoučovek se v ČR (zatím) nekoná :)

    0 0
    • Johnnyxjr  

      Jsou tam sice Sudety ale taky pekny

      0 0
    • Neunzikger  

      Krásná trať, fajn počasí – do cíle dorazili neCX čistí (nekotoučové podmínky). Velký fofr, hezký průjezdy lesem a nezcela proschlá místa, kde to ustřelovalo, taky byla.

      0 0
      • standoslav  

        Konečně vlákno pro mne a záznam včera v tel. super. Jen by ti kameramani a rejža mohli ukázat aspoň jednou celé pole. Udělalo by to možná klukům od 6tého mista radost, jejich fandům TAKY.

        0 0
    • jecnak  

      Vypada to na pekne pocasi v Lounech. Jedny kotouce se tam na chvostu objevi.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Z fóra jezdíval Beeda…

        0 0
      • jakub_kencl  

        Tak to si asi udělám s kámošem výlet a přijedeme zafandit.

        0 0
        • jakub_kencl  

          Kdyby se chtěl někdo přidat tak vyjíždíme 8:30 od metra Zličín. Tempo šnečí (pr. kolem 25).

          0 0
        • jecnak  

          Jakube, děkuju za fandění. Jak mě stáhli, tak jsem hned šel vrátit číslo a převlíct se, do tepla a do auta a domů. Doufám, že jsem tu rýmičku vykašlal nadobro.

          Po postartovním posledním místě jsem to čekal horší, i když teda aspoň jsem se mohl zmačknout na body. Tak příště. Pro nováčka a po nemoci docela palba.

          0 0
          • jakub_kencl  

            Dobré to bylo, jezdil si slušně daleko od konce. Nakonec projelo cílem pouhých 10 závodníků ze 44 startujících. Bylo to strašně rychlé a Skála s Borošem to převálcovali o ligu. Tak ať zdraví slouží a příště zase někdy dorazím podpořit. Počkal jsem na vyhlášení a mazal domů. S jednou kávičkou po cestě jsem byl v sedm doma :-)

            0 0
          • destr  

            Dvě kola jsme závodili spolu ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Dobrá náhoda :-D Jedeš teď o víkendu oba dva?

              0 0
              • destr  

                Asi jo, ale už jsem 3. týden nachcípanej a uvidím, jestli jsem se včera totálně neoddělal.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Záznam 2. závodu ČP TTC v Lounech

      0 0
      • jecnak  

        I ja si uzil 5 vterin slavy. Jinak skoda, ze se venuji prakticky jen spicce. Na podobne rozdanem zavodu, kde se vic jak polovinu casu vlastne nic nedelo, je to myslim hloupe.

        0 0
        • Neunzikger  

          Loštice byly u obrazovky atraktivnější. Tadytu trať asi objezdili (a neproběhli se) holky i mládežníci, to režijní zaměření na rozhodnutou špičku a i komentář byl takový unylý.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Záznam 3. závodu ČP TTC v Uničově

      Zatím stále celkem nuda s mlaďochy na suchu…

      0 0
    • zbartos  

      Brněnský cyklokrosový pohár viz

      http://www.facebook.com/…844724333090

      0 0
    • jecnak  

      Jede nekdo v sobotu Jabkenice?

      0 0
      • jecnak  

        Záznam z Hlinska

        Jinak zajimava uvaha pro ty co uvazuji nad jednoplackou. Mensi pastorky zalepene blatem maji tenedenci preskakovat. Retez do nich nezapadne.

        0 0
        • destr  

          Zdar, hele, jak to dopadlo s tím týpkem, kterej si k tobě dal dres s klíčema od auta? :-D

          A jakto že jsi nedojel? Si šel k zemi při té smotce na startu?

          0 0
          • jecnak  

            Ani nejak nevim. Jitka mu je myslim predala. Smotce jsem se vyhnul a do terenu se dostal nekde na konci druhe tretiny. Bohuzel jsem v patek jel XCcko a byl jsem hodne unaveny a nasledne dohady o tom, jestli se stahuje po sjeti spici a nebo ne me natolik vytocily (zvlast po bloudeni ostatnich zavodniku na patecnim XC a naslednem zkracovani trati), ze jsem to po dojeti spici vzdal.

            Fakt me vytaci, kdyz neni reditel zavodu schopen rici jasne slovo, jestli se stahuje a nebo ne. Fakt me vytaci, kdyz pri prezentaci nejaky funkcionar blaboli o tom, ze by zrusil kontroly na doping, ze je to kadyho vec. Fakt me vytaci, kdyz znamy dostane pokutu za to, ze projede cilem ve svem poslednim kole v situaci, kdy vlastne neni jasne jak se ma jet. To, ze se rozhodci zajima o sirku plastu a neresi bidon na kole uz beru jen jako perlicku.

            0 0
            • destr  

              No on tam právě tak hodinu po konci závodu chudák běhal a hledal někoho, kdo by na tebe měl číslo.

              Taky jsem trochu čučel, když mě nestáhnuli, nějak jsem se necítil na závod na hodinu osm minut :-D

              0 0
              • Medunka  

                Nemá cenu to rozebírat, my si to s Pavlem vyřešili. Bych to jednoduše nazvala komplikovaná komunikace mezi třemi lidmi. Tomáš s tím nemá nic společného.

                0 0
              • jecnak  

                Hlavne fakt nerozumim tomu, ze si potom hrajou na tak dulezity. Abych nezapomnel, tak chteli i licence mechaniku.

                0 0
    • pstasek  

      Amatérské video z Jabkenic: http://youtu.be/3DvucZUO2mE

      0 0
    • Medunka  

      Inspirativní video

      http://vimeo.com/110743294

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem úplně zasklil ME, je někde nějaký video?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Záznam 5. závodu ČP TTC v Holých Vrších.

      Krásná trať s na CX hustým převýšením, bohužel pro diváky ještě na suchu.

      Konečně na nejvyšším stupínku někdo jiný než Skála či Boroš…

      0 0
      • Melvin  

        Akorat strasna skoda, ze napriklad v porovnani s Belgii tam nebyli zadni divaci. Diky kterym je ta atmosfera uplne jina.

        0 0
        • karliner  

          A kde by se tam asi vzali, když propagace celého seriálu = 0.

          0 0
          • jecnak  

            To bych nerekl. Fotky jsou na MTBS, zaznamy na CT4, stranky docela funguji a ziji. Spis bych videl problem v tom, ze proste pro normalniho hobika je slozite se tam dostat si zazavodit, takze to proste hodne lidi odradi. A pro divaky sledovat jak 8 borcu (kdyz se stahuje pri predjeti o kolo) krouzi na okruhu mi neprijde nic zabavneho. Jiny poradny serial v CR pro hobby jezdce do 30 neni. Nad 30 muzes zkusit serial Masters, ale tam je ta propagace fakt mizerna.

            0 0
            • karliner  

              Ale jo, při troše detektivního talentu lze i na mtbs.cz nalézt rozpis závodů a program. Dotyčný se tam ale nedozví, kde přesně se v daných lokalitách závod koná. To se sice dozví na cyklokros.cz, jenže se musí proklikat do propozic jednotlivých akcí a ani tam není žádná mapka.

              Když to vezmu kolem a kolem, přijde mi to, že celý pohár pořádají pro rodiny a přátele závodníků a náhodné kolemjdoucí. Ale možná to všem takhle vyhovuje.

              Mluvím tedy o divákovi, který by chtěl nějaký závod třeba vidět naživo.

              0 0
              • jecnak  

                //Když to vezmu kolem a kolem, přijde mi to, že celý pohár pořádají pro rodiny a přátele závodníků a náhodné kolemjdoucí. // Z pohledu závodníka i diváka to vnímám stejně.

                Co se týče mapek a adres, tak vždy jsem závod našel bez problémů podle popisu na cyklokros.cz. Buď tam je jasně řečeno, kde ve městě se závod koná, a nebo je to tak malá vesnice, že to nejde nenajít.

                0 0
        • Darius  

          navrhuji udelat sraz cx sekce BF na zavode v Milovicich 13.12., tolerovany budou silnicky i bajky;)

          0 0
    • pstasek  

      Video z pondělního malého Toi Toi Cupu v Trutnově na Bojišti

      http://youtu.be/qc0Bpvp_GPs

      0 0
      • karliner  

        Nemůžu si pomoct, ale ty holky vůbec neumí jezdit na kole.

        0 0
        • Medunka  

          Tak proto jezdí na světový pohár, protože to neumí :-)

          0 0
          • blaf  

            jsou to žabaři, ehm teda žáby, asi

            0 0
          • Breakpain  

            řekl bych, že to myslel ve srovnání s mužským závodem …

            Nevím, když jsem viděl dámský hokej – tak to stálou za strašnou bačkoru, oproti chlapům a přitom by mě ty ženský jistě dali pořádnou čočku ;) …

            0 0
            • blaf  

              myslim, ze to myslel ve srovnani s nim samym… :)

              je jasny, ze zensky jsou na tom hur jak chlapi, holt je mezi nima par rozdilu…

              0 0
              • Breakpain  

                Já vím … a taky vím, že to zní hnusně, ale na ženskej hokej se prostě nedá koukat :D …

                0 0
          • karliner  

            Chápu rozdíl v tělesné konstituci nebo silových a vytrvalostních schopnostech. Ale jejich skill je žalostnej. To, že jezdí světovej pohár není měřítko, konkurence je v dámské kategorii fakt slabá.

            0 0
            • JSt  

              kdyz to takhle vemes, tak baby vlastne nic poradne neumi. aji u plotny jsou ti nejlepsi chlapi. :-D

              0 0
            • robb  

              Tak jde o to jestli to jsou všechny profesionálky, jestli kromě závodění nemají ještě civilní zaměstnání aby se uživily. To se pak odrazí na tom, kolik mají času se tomu věnovat.

              0 0
              • Mig_all  

                To samozrejme není nic proti ničemu, proc se tedy ale jako namarchované profesionálky tváří a vystupují tak např. v mediích? Od vystajlovaného profesionálního vybavení až po reklamy sponzorů? A mimochodem proč davaji takoveto okrajove sporty napr. jako prenosy v televizi? Koho to sakra zajima ze si nejake pipky šli po prací začutat do míče nebo plácnout do puku? Kdo se na tu hruzu má divat? Nas s klukama z prace kdyz si jdeme zahrát fotbálek taky nikdo nenatáčí nikdo o nás nepíše a nedela s nama rozhovory…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Co sem se*eš čutání? Pokud tě CX nezajímá, tak si tohle vlákno blokni.

                  0 0
                  • Mig_all  

                    CX me zajima a zensky hokej a zensky sport obecne tady zacal s*rat Breakpain, tak me prestan poucovat laskave…

                    0 0
          • JSt  

            nejaky ten african na olympiade, jak skocil do bazenu a zacal se topit, se na tu olympiadu nominoval, protoze umel plavat asi. ;-)

            0 0
        • Smazaný účet  

          Ale jednonávleková Mikulášková s trpaslicí Havlíkovou hodně překvapily: 6. a 7. flek.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Krásnej závod, konečně na blatě, napínavý až do konce…

        0 0
      • Polka  
        0 0
        • Smazaný účet  

          Nys s řetězem, či hazkou, to je evergreen, imho to souvisí s Di2…

          0 0
          • Polka  

            Di2 tam snad uz vozi kazdej a problemy nemaji ne?

            0 0
            • Smazaný účet  

              On je jiný živočišný druh :)

              Četl jsem o Bíničovi, že se musel naučit před seskočením udělat 1/2 otáčky klik vpřed, oproti automatickýmu vzad, jelikož pak následují problémy s řetězem…

              0 0
              • standoslav  

                Ono taky jde o to, jak ten řetěz nasazoval – ohnout se přez rám a zvrchu se s tím lopotil snad půlminutu. Kdyby si kolo opřel o hrazení a ze strany od řetězu to nasadil … . jenže by pak musel na opravené kolo naskakovat zprava a po umí jen Kevin.

                0 0
    • KasoMakac  

      MS Tábor bohužel bez Štybara :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      Záznam 7. závodu ČP TTC v Milovicích

      Dokonce se do záznamu vešly i emeričanka na Orbisu, jednonávlekovka a trpaslica :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kači to na „Orbisu“ lítá neskutečně: SP Namur

      0 0
      • Neunzikger  

        Moc hezké pokoukání. Měla neuvěřitelný první kolo: Start ze 3. řady, do terénu vjížděla 14., po dvou výbězích 6. a na konci kola už 2.

        V porovnání s biatlonem cyklokros zaostává v přenosech zejména v téměř neexistenci on-line statistik. I jediná prezentace rozestupů průjezdu kolem je kusá a na úrovni – že si u televize zmáčknu stopky a odměřím, co vidím.

        0 0
        • karliner  

          Na rozdíl od CX je biatlon zajímavej a dramatickej, v CX ve většině závodů je to o tom, v jakých rozestupech dojedou borci do cíle, od zhruba třetiny závodu se mění v TOP 5 pořadí jen výjimečně a ostatní kamera nezabírá (s výjimkou těch, co si ustelou) :-(

          0 0
          • oberleutnant Weiss  

            Co navrhuješ? Doplnit cyklokros o střelbu? To by mohl mít Serža našlápnuto na mistrovský dres…;-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Ty bys jim nejradši postavil plůtky s opěrnýma nožkama na šíři jezdce a půl po celé trati což?

            0 0
    • Smazaný účet  

      SP Zolder ženy

      Co poví karliner, nuda, žádnej skill? ;)

      0 0
      • Breakpain  

        Ženský sport „neuznávám“ většinou je to nuda na koukání.

        Ale musím říct, že tentokrát mě to mile překvapilo ;)

        0 0
      • jecnak  

        Mne se libil i Namur. Holky valely a anglicky komentar na uci channel na Youtube fajn.

        0 0
      • Polka  

        Ja se letos divam radeji prave na zensky. Od nastupu Kaceny tumplem, protoze to nuda rozhodne neni a clovek si i misty zarve :)

        0 0
        • Breakpain  

          Pravda, ten konec byl dramatický a já věřil, že bude zcela nahoře, škoda toho blbého schodu, mohlo to vypadat jinak :)

          0 0
          • jecnak  

            Na druhou stranu Vosa nemusela pichnout. Zavod ale krasny.

            0 0
    • Kubiczech  

      Hakkalugi Kateřiny Nash.

      0 0
    • Medunka  

      Není to ani v češtině, ani v angličtině, ale noční posněhovaný CX Superprestige v Diegemu online http://www.vier.be/…drijden.html

      0 0
    • Madtomas  

      Cau, uvazuju ze se pojedu podivat do Tabora na MS ale nikdy sem na cyklokrosu nebyl. Nemate nejaky tipy? Treba ktery casti jsou divacky atraktivnejsi, jak moc dopredu prijet, na co se pripravit apod? Dik

      0 0
      • standoslav  

        Okruh v T. je takový propletenec, že během závodu můžeš vlastně zajít kdekoli, ale v nejatraktiv­nějších místech je docela tlačenice. Budou tam dva závody v so, dva v neděli a sjedou se tam skalní fandové z celé evropy. Pokud chceš nasát atm., najdi si fota z minulého šampionátu a hned poznáš. Pokud chceš i řvát, potrénuj, mi odešel hlas tenkrát už v sobotu (takže opatrně) pak už jsem jen šeptal :-)))

        0 0
      • Medunka  

        Klasika :-( todle je všude.

        Po Hlinsku dávala Karla Štěpánová na FB obsah její obálky za druhé místo. Pokryje to tak startovné a chleba se syrečky v cíli.

        0 0
        • destr  

          Já jsem pro, aby se startovalo dohromady a peníze se braly podle absolutního pořadí ;-)

          0 0
        • JSt  

          kolik by dostala za hodinu prvni zenska kol od prvniho chlapa? to jak kdo tvrde trenuje neni smeroplatny. ve skole taky nedostavas znamky podle jak moc se doma ucis, ale podle toho, co ve skole predvedes. ve sportu maji holky smulu, ze na borce nemaji ani naznakem. nehlede k minimalni konkurenci viz jak s nema vybehne necyklistka sablikova. pokud chce stejny love jako chlap, tak si musi vybrat obor, kde nebude o nekolik trid horsi. ;-)

          0 0
          • orm  

            Nezobecňoval bych. Jsou sporty, kde jsou nejlepší ženy lepší nebo srovnatelné s nejlepšími muži. Např. parkur, kde na olympiádě soutěží muži a ženy společně :)).

            Ale jinak souhlas. Cenu určuje trh. Sport je komerční záležitost a ženský sport většinou tolik netáhne, proto tam není tolik peněz a konkurence.

            0 0
            • JSt  

              da se to zobecnit. ve sportech, kde zalezi na fyzicce a sile nemaji zensky proti chlapum sanci. v tom parkuru nebo moutonova v ralley porazi chlapy proto, ze tu fyzicku a silu obstarava kun/auto a ony to „jen“ ridi. ;-)

              bych holkam to zrovnopravneni pral, jen musi argumentovat jinak, protoze argumenty, co maji jsou nula. jsme v cx vlakne, tak schvalne priklad z mistniho zavodu. na start se postavi dvacet chlapu a tri juniori, potom dve baby a dve juniorky. ty pocty berou holkam vsechny trumfy. takze na jejich miste bych se neztrapnoval podobnymi pozadavky a spis apeloval na kamosky, aby taky zavodily, jestli chcou neco zmenit.

              0 0
              • Breakpain  

                Ja jen doplnim viz tenis. Sestry Williams – sakra dobre tenistky chtely hrat s chlapy. V zebricku zenskeho tenisu ony v top 5. Soupere dostala jen jedna sestra myslim a ten byl v muzskem zebricku na 100.miste. vysledek byl ten, ze Williamsova dostala strasnou cocku a tak pokus o sjednoceni zenskeho a muzskeho tenisu neuspel.

                Zeny proste nemaji takovou silu, tak to funguje … jak rika kolega, tam, kde te sily neni treba muzou byt zenske mnohem lepsi nez chlapi. V pripade fyzickych vykonu je to holt nerealne viz svalova vybava obou pohlavi … pokud srovname podobne jedince obou pohlavi.

                0 0
                • jeffino  

                  třeba taková kurnikovová nevyhrála ani jeden grand slam, ale na herkou tvářičku v reklamě si vydělala hezkejch pár peněz, v tom by byla možná cesta ženského CX, – výkony hovno, ale máš hezký kozy, tak dostaneš nasypáno:)

                  0 0
                • JSt  

                  venuse nebo syrena, ted uz nevim kera, prohlasila, ze ztresta kazdyho borca do 200. atp. nevim, jestli alespon gem uhrala. :-) pak si jeste pamatuju, ze hrala nejakou exhibicku steffka s noahem. noah hral na deblovej kurt a tez to bylo uplne jednoznacny.

                  s tim jakoze absolutne problem nemam. jen je sranda, jak na jedne strane zensky chcou stejny platy jako chlap v normalnich profesich a argumentuji tim, ze odvadi stejne vykony a maji casto pravdu. naopak ve sportu jsou tvrda data – casy, vzdalenosti apod., kde by si top holky horko tezko skrkli v divizi, za kterou chlapi dostavaji pivo a parek. ;-)

                  0 0
                  • MichaelSimek  

                    pro me jako pro divaka je sport zabavnej kdyz je to napinave a „zabavne“ (kde to je dost subjektivni), a na absolutni cas/vykon vubec nehledim, v com je zavod lepsi jestli se 5 kol jede 40min nebo 50min? Ja se priznavam ze moc nechapu tu argumentaci s tim ze zenskej sport je horsi protoze nedokazou to co chlapy…zenskej sport ma spoustu much, hlavne nedostatek zenskejch, ale treba v cx je tech top bab dost a ty souboje o bednu zabavny, tak proc by UCI nemohlo tohle trosku refkeltovat…co plati sponzori je ciste vec businessu a tam je to fair

                    0 0
                    • JSt  

                      urcite. nerikam, ze by nemely mit zensky stejny prachy, jako chlapi. jen pracuju s tim, cim arguemntuji. tedy, ze trenuji stejne tvrde, se imho akorat vysachovavaji, pac vykony zaostavaji. a navic ani netrenuji stejne tvrde. ;-)

                      0 0
                      • standoslav  

                        Co vlastně řešíte ? žena je žena a muž je muž, jsme silnější, ale mít porodní bolesti, plato Ibalginu by nám nestačilo :-))).

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Taky nechápu, co se řeší. Problém vidím aktuálně v tom, že nemáme žádnýho borca ve světovém top ten, což může znamenat další odliv fandů, již tak v ČR dost okrajovém sportu…

                          0 0
                          • JSt  

                            naopak bych rekl, ze je cx furt popularnejsi. pred par rokama byla kroska spis vzacnost, ted bezna vec. pred chvilou jsem dojel sesty cx zavod tuto zimu (teda na singlovi bajku O:-) ). nemyslim, ze by predchozi roky tady v brne neco podobnyho bylo, alespon ne v takove cetnosti. ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              A kolik % krosek tam zhruba bylo?

                              0 0
                              • JSt  

                                zhruba pul na pul.

                                0 0
                                • destr  

                                  Co to je za závody?

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    pet zavodu brnenskeho cx poharu, ale ten skoncil loni v listopadu. v prosincu nocni xc na podobne trati obohacene o kopec navic, zminka o tom byla na strankach mtb ligy, mam pocit. nejaka kroska to tez jela a i v propozicich byl cx povoleny. dneska to poradal honza brychta pod hlavickou svetacyklistiky.

                                    obsazeny to byva slusne, ten pohar vyhral celkove mlyny. ;-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Ten teda dopad, není to tak dávno, co vyhrával ČP :)

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        sak proto pisu, ze to neni spatne obsazeny. loni ukoncil karieru, takze to jsou jen takovy dozvuky. ;-)

                                        0 0
                                      • standoslav  

                                        Každopádně teď s ním závodit musí být strašné, tedy myslím, jako že je moc dobrý a i fajn kluk.

                                        A co se týká popularity CX kol, prostě je výběr. Cyklistika je jen jedna a spousta bikerů časem poznala, že to chce mít i žiletku na najíždění, nebo její ekvivalent CX.

                                        0 0
                      • MichaelSimek  

                        ja myslim to „trenuju stejne tvrde“ ma spis znamenat ze toho casu a usili tomu venuou podobne,takze jejich vykon v jejich kategorii neni ulehceny nejak vyrazne tim ze jedou pomalejs, tak sem to pochopil ja

                        0 0
                        • orm  

                          Problém u v ženském sportu, jako ho vidím já, je v tom, že tam je menší konkurence a díky tomu menší tlak na genetickou dispozici závodnice. Prosadit se mezi ženami je jednoduší než mezi muži. Neznám chlapa, který by jezdil rok dva na kole a prosadil se např. do maratonské špičky. U žen je to běžné. Také se podívej jak ty ženy vypadají. Každá má jinou postavu, jedna je macatější, jiná vysoká hubená, a stejně jezdí stejně. Chlapy jsou si ve špičce v dané kategorii postavou podobní, protože genetický tlak je neúprosný.

                          U mužů pro úspěch platí: úspěch = makat + dobrá genetika. U žen v současné době platí: úspěch = makat.

                          Nikdo u žen nezpochybňuje to, že hodně trénují.

                          0 0
                          • MichaelSimek  

                            ja myslim ze top xc/silnice a asi i cx jsou na tom postavou dost podobne, nevsiml jsem si nejakych vyraznejsich vykyvu,…do urcity hranice mas pravdu, ale myslim ze na atraktivite tech souboju mezi nima to nijak neubira

                            maratony jsou jinde to jo, taky je to spis takova okrajova disciplina pro hobiky

                            0 0
                  • standoslav  

                    Třeba v plážovém vol. bych je zaplatil lépe než muže …

                    0 0
          • MichaelSimek  

            logika „holky jsou pomalejsi nez chlapy tak nemaji narok“ je nefunkcni, mas jako kdybysi na zavode 250tek rekl ze nemaj narok na vyhru pze 500ky je predjedou

            orm ma pravdu v tom ze cenu urcuje trh, ja treba osobne radeji koukam na zensky cx i xc, na chlapsky cx nekoukam vubec, a zensky cx me prijde docela napinavy ted kdyz vos nejezdi 5 minut pred ostatnima

            nadruhou stranu nektery veci co tam Wyman popisuje smysl davaji, jako proc ma top 50 chlapu prizemoney kdyz ani nedojedou zavod celej atp

            0 0
            • karliner  

              Myslím, že těch 50 chlapů dostává prachy proto, že jim je sponzoři a pořadatelé z nějakého důvodu dát chtějí a ženský dostávají kulový, protože jsou na závodech spíš „do počtu“. Pokud nějaké genderové spolky nebo autority rozhodnou, že ženským musí pořadatelé dávat stejně peněz jako chlapům, může se klidně stát, že se na to sponzoři vybodnou nebo pořadatelé dámskou kategorii přestanou vypisovat, CX je hoodně okrajový sport, není to tenis..

              0 0
              • MichaelSimek  

                ee, prachy dostavaji protoze UCI pravidla, s poradatelema ani sponzorama to nema nic spolecneho, cely ten clanek od te pani je smerovany na UCI

                0 0
                • karliner  

                  Jestli tomu tedy dobře rozumím, UCI zakazuje pořadatelům vyplácet ženám stejné prize money a startovné jako mužúm?

                  0 0
                  • MichaelSimek  

                    tak poradatele plati co musi, je jasny ze nebudou platit vic nez musi, kdyby meli platit chlapu co zenskym tak by to samozrejme tak delali, vic penez vic adidas

                    asi by davalo smysl kdyz by UCI melo pravidla kolik se musi platit treba top 5–10 chlapum a zenskym, zenskym klidne min, ale ne 1/5 nebo kolik je to ted a kdyz poradatel chce zaplatit vic chlapum tak muze…ale z opacnyho konce je to divny

                    0 0
                    • orm  

                      UCI je soukromá organizace. Proč by to měla dělat, když ji to nic nepřinese, jen zvedne náklady? Pokud se to někomu nelíbí, tak si může založit vlastní organizaci a vyplácet stejné odměny mužům i ženám. Podobné požadavky mně evokují chování odborů v soukromých firmách :-))).

                      0 0
                      • MichaelSimek  

                        Jelikoz je Helen Wyman clenkou Management Committee pro cyklocross v UCI, tak myslim ze vzasade keca na spravne miste ne?

                        kdyz se ti neco nebude v tvoji firme libit, tak nic nereknes? od ceho mame ty huby (a klavesnice)

                        ona svolava stavky, nedela zadny drama, ani ostatni co s ni souhlasi (zavodnici jsou clenove UCI), proste se jim zda ze by neco slo vylepsit, tak to resi

                        0 0
                        • orm  

                          Přiznám se, že nevím jaká je vlastnická struktura UCI.

                          Pokud by se mi něco nelíbilo ve firmě pro kterou pracuji, tak odejdu pracovat jinam. Nikdy by mě nenapadlo kecat někomu do toho jak má řídit svoji firmu.

                          0 0
                          • MichaelSimek  

                            obcas ale ty co ji ridej ocenej kdyz jim nekdo rekne svuj nazor, kdyz nikdo nebude nic rikat kdyz se mu nic nelibi, tak budeme nekde na urovni opic

                            neco se mi nelibi, tak to reknu, odpovedna osoba vyresi/odpovi/posle do pryc, ja zustanu/nezus­tanu/cokoliv

                            ale proti gustu no

                            0 0
                            • orm  

                              Moje životní filosofie je zřejmě odlišná od tvé. Každopádně asi se nehodí to rozvádět v tomto vláknu o cyklokrosu. Tímto tedy končím :-).

                              0 0
                      • MichaelSimek  

                        a naklady to zvednout nemusi, kdyz nebudou davat penize chlapum co dojedou o 2 kola pozde, tak bude dost penez pro zensky :)

                        0 0
        • karliner  

          A jak by to mělo být?

          0 0
    • Pijer  

      Dnes Bínič i Šimon v desítce tak snad se forma bude ke konci ledna ještě lepšit.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Neustálý naděje vkládaný do Šimona moc nechápu …

        0 0
        • jecnak  

          Nejezdi ale vubec spatne. Ma dobry starty a takovy ten cich na to se drzet se spravnymi lidmi. Na to byt na bedne to ale chce jeste neco navic. Snad z nej nebude druha Hurikova.

          0 0
          • standoslav  

            On Radek je vynikající technik, vzpomeňme jak to tři r. zpět dával konkurenci v jednom tom sjezdu kajsi v BE; ale je možná těmy lety bez výrazného úspěchu už unavený. Od nějakých 14ti let furt maká a i teď v top 20 už mnoho let, žádný bronz, stříbro ,,,,,,,,,,,,,. Nic, jen dřina a smůla.

            0 0
        • orm  

          Protože kromě Bíny nikoho lepšího v současné době nemáme. Radek Šimůnek už několik let po sobě dokázal, že se umí dobře připravit na mistrovství světa. Já osobně bych to jemu nebo Bínovi přál, aby zajeli dobrý výsledek.

          0 0
    • vp2  

      Republikový šampionát ve Slaném. Trať dík počasí a větru extrémní, divácký zážitek v TV vlastně taky. Jelo se v esteticky velmi podnětném prostředí mezi betonovými ploty, rezavými bránami, igelitovými černými pytli, uskladněnými kontejnery s dominantní stavbou jakéhosi sila v pozadí. Ještěže potěšily opory reprezentace, které jsou tři týdny před mistrovstvím světa psychicky na dně. Tradiční komentář k Šimonovi, když odstupoval, poněvadž se mu nepodařilo „nakopnout“ hned na startu:„No, já se Šimůnkovi ani nedivím, v téhle nevydařené sezóně..“(Tohle se asi komentátoři v TV učí nazpaměť, protože to opakují skoro každý závod už několik let.

      Jinak oupalík super výkon, Nipl taky (včetně luxusního provedení toho úvodního parakotoulu při bunny hopu).

      0 0
      • Smazaný účet  

        Očekával jsem, že Bínič bude školit mlaďochy, to jsem se ale zmílil (od té operace kolen už to není prostě ono).

        oupalík je pro mne úplně nový jméno…

        0 0
        • Polka  

          Simon po MS myslim ukonci karieru :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Bína imho taky počítá s Táborem jako „vrcholem“ závodní kariéry…

            0 0
            • standoslav  

              Možná s ohledem na jeho ideální věk, ale měl by aspoň dalších 5 let jezdit. Není starý.

              0 0
        • karliner  

          Fakt to po těch operacích není ono. Mistr Česka + stříbro, vítězství v závodu SP, smlouva v Belgii, jedním slovem zoufalství.

          0 0
          • marco  

            Ale kdy to bylo. Ta smlouva v Belgii mu spíš uškodila než pomohla. Přesto je to borec.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jj, jeho souboje se Zlámou doslova na krev, byly asi ty nejzajímavější, jaký jsem v českým CX,

              od doby co ho sleduju (asi 2007) viděl…

              0 0
            • karliner  

              Myslím, že i ty si dokážeš vygůglovat kdy vyhrál mistrák nebo svěťák..

              0 0
          • Smazaný účet  

            Mám v tom nějaký zmatek, ani jsem si neuvědomil, že to byla ironie.

            0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Výsledek určitě překvapivý, i když to koneckonců jen kopíruje letošní světový (i když v tomhle sporu by bylo na místě spíše napsat belgicko-holandský) trend. Mlaďoši dávají v mužských závodech obklady starým psům prakticky na všech frontách. Jsem zvědav na zítřejší mistrovství Belgie…

        0 0
        • oberleutnant Weiss  

          … samozřejmě ne „sporu“, ale „sportu“ – nebylo by od věci si to po sobě před odesláním přečíst…

          0 0
          • standoslav  

            Letos to konečně není klan Be/Nl + Štybar ale je ta špička zajímavější.

            0 0
      • Freeky  

        Pěkně jsi popsal trať ve Slaném :)

        0 0
        • destr  

          Já bych ji pospal z pohledu závodníka, ale nemluvím sprostě :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jen se rozepiš, co ten borec, co se tam zničehonic skácel a drahnou chvíli se mu nikdo nevěnoval krom kamery?

            0 0
            • vp2  

              jo, to bylo taky dobrý, jak tam ležel bez hnutí v té bahnité brázdě a až po pár minutách k němu došel nějakej strýc, kterej evidentně nepatřil k nějaké elitní záchranářské jednotc. Nicméně chvilku potom bylo v TV slyšet sanitku, tak snad to s borcem dopadlo OK.

              0 0
              • Freeky  

                Jj odvezli ho, asi možná kliční kost. Nebo něco co potřebovalo do nemocnice. Mě se celkem trať líbila, z pohledu diváka :)

                0 0
                • Melvin  

                  Klicni kost? To nemuzes myslet vazne. Vzdyt ten typek jel a najednou se skacel k zemi a zustal nehybne lezet. Jinak slo videt, ze toho melo vic lidi dost.

                  0 0
                  • Freeky  

                    Neviděl jsem pád, ale držel si potom ruku. Tak nevim. Každopádně do nemocnice jel.

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Borec je po rovině ne zrovna rychle a zničehonic se vyvrátil na stranu a ležel. Jak kdyby dostal infarkt.

                      0 0
                      • vp2  

                        Taky by mě zajímalo, co to bylo, protože jel, jel, najednou přestal šlapat, zpomaloval a šel k zemi a tam zůstal nehybně ležet. Taky mi to připadá, jako nějaký problém se srdcem. Nějaké celkové vyčerpání se mi zdá trošku přitažené za vlasy, vzhledem k tomu, že to bylo po nějaké půlhodině výkonu…

                        0 0
                        • karliner  

                          Docela by mne zajímalo, jestli mu v nemocnici odebrali krev a jestli ji poslali na analýzu.

                          0 0
                          • standoslav  

                            Kdyby něco vzal, do cíle by dojel; ti poláci, bratři, v Táboře vyhráli suvereně závod, bez pádů, klopítnutí …

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              *klopýtnutí

                              Ne každému to může sednout. Viz infarkty fotbalistů na hřišti nebo různá náhlá úmrtí sportovců na hotelových pokojích, apod.

                              0 0
                              • jecnak  

                                Nedavno zemrel ve statech jeden cyklokrosar – veteran. Tam se jezdi na kategorie podle veku. Nikdo mu uz nedokazal pomoct. Bohuzel je to proste takovy srot, ze se to stat muze. Staci nejaky zdravotni problem.

                                0 0
                                • Biker jak Pes  

                                  Tak vysvětlení je úplně jiné a velmi prosté. Borec jenom pozdě vstal na závod a nestihl se nasnídat, takže jel na lačno. :)

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    Zrovna před chvilkou jsme dokoukali záznam. A de facto jedna z pravd tam zazněla – start byl o více jak 3 hodiny dříve, než jsou kluci zvyklý, tzn. že možná víc závodníků mělo problém co do sebe před závodem dostat.

                                    Jinak strdeční problémy u cyklokrosařů nejsou nic nezvyklého, viz loňské ukončení sezóny Nielse Alberta

                                    0 0
                                    • Biker jak Pes  

                                      Ta výmluva, že start byl dřív mi přijde úsměvná, protože stejně všichni jezdí na tréninky ráno. :)

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        Já to beru podle sebe, když jsem před x lety závodila, tak mě rozhodil start na Trans Brdech. Běžně byly starty v 10, na TB ve 12. Došlo mi v prvním kopci :-), člověk se připravuje na start a nedojde mu, že je něco jinak, když má zažitý rituál.

                                        0 0
                                        • karliner  

                                          To jste vy, závodníci, mě jako cykloturistovi s občasnou účastí na závodech je úplně fuk, kdy je start, ať je to v 6:45 nebo ve 12, vždycky do sebe před startem těžko něco soukám a dojde mi v prvním kopci :-)))

                                          0 0
                                        • Biker jak Pes  

                                          V tomhle naštěstí problém nemám. Je mi celkem jedno v kolik se startuje. Nějak se s tím poperu. :)

                                          0 0
      • vp2  

        Díval jsem se na výsledky, ve snaze najít toho člověka, co se v půlce závodu skácel. Toho jsem sice nedohledal, ale podle výsledkové listiny, jestli to teda dobře chápu, dojelo plnou palbu všech kol a celého závodu 9 lidí? A to mi chcete říct, že ten borec na třicátým fleku, kterej bral 1 bod do TOITOI cupu dostal šest kol od vítěze? Což by znamenalo, že za tu hoďku závodu objel na pohodu dvakrát ten bahnitej okuh a je normál klasifikovanej?

        http://www.cyklokros.cz/…y/elt10.html

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Co vím, tak je hned po dojetí o okruh stahovali ze závodu. Borec, co se tam skácel dostal kolo už po dvou, třech okruzích, závod byl na začátku. Byl to tuším někdo z TJ Sokol Hole Vrchy, kde jsou dva závodníci uvedeni jako DNF. Komentátor říkal i jeho jméno. Ale jsem moc líný na to jít pustit televizi. :D

          0 0
        • destr  

          Jakmile tě dojedou o kolo, tak tě stáhnou, což může být třeba po půl hodině, takže ve výsledku máš –6 kol.

          0 0
          • Medunka  

            a když uplatní pravidlo 80% tak i dříve

            0 0
            • jecnak  

              Presne tak. Navic kdyz se clovek dostane do nejakeho hlucheho mista, kdyz pred ani za sebou nikoho nevidi, je hodne tezke jet puvodni nastolene tempo.

              0 0
    • oberleutnant Weiss  

      … a dneska mistráky Belgie a Francie…

      http://www.procyclinglive.com/livestream/

      0 0
    • robb  

      Samu cyklokrosař :-)

      http://pbs.twimg.com/…Ip.jpg:large

      0 0
    • Polka  

      V Belgii meli krasny bahynko – http://sporza.be/…BK/1.2205712

      0 0
    • Medunka  

      Kačka v Hoogerheide 2.

      0 0
    • jecnak  

      Projizdka po trati v Tabore jeste nez nasnezilo. Na homepage je treba i rozhovor se Stybarem a dalsi zajimave informace k zavodu.

      0 0
    • Pijer  

      Že to dneska juniorům, ale hlavně holkám nevyšlo mě mrzí, ale víc mě štve, že minimálně příští sezóna bude bez světového krosu v Čechách :-(

      Od prezidenta českého svazu Mariána Štetiny jsme se právě dozvěděli kompletní program příštího svěťáku:

      16.09. Las Vegas (USA)

      19.09. Montreal (Kanada)

      18.10. Valkenburg (Nizozemí)

      22.11. Koksijde (Belgie)

      20.12. Namur (Belgie)

      26.12. Zolder (Belgie)

      17.01. Lignieres-en-Berry (Francie)

      24.01. Hoogerheide (Nizozemí)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Možná, kdyby se Kača pořádně oblíkla, mohlo to být lepší :)

        0 0
        • karliner  

          Musím říct, že dámský závod byl dramatický, ale dokáže mi někdo vysvětlit komentátory ČT, podle kterých soupeřila Ferrandová-Prevotová, Cantová, Vosová, Harrisová a Nash?

          0 0
          • robb  

            Spíš mi přijde trapný to jejich shazování. Podle nich by snad měli umět jezdit cyklokros jen Češi a Belgičani a ostatní národnosti jsou tam jenom pro zpestření.

            0 0
          • Tina  

            :D

            0 0
          • Smazaný účet  

            Taky by možná neškodilo zauvažovat o jednopřevodníku s krytama z obou stran a plastovým krytem za kazetu :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Krom Kačeny snad všichni naši nahazovali řetěz…

              0 0
            • roura  

              Kdyby pořádně četli B-F, tak nemají konkurenci :)

              0 0
            • vitan  

              no ale opravdu – po zavode U23 by nejaky plast za kazetou nebo poradny chainring pomohol nasim mladochum:}

              0 0
          • pelhrimov  

            To Ti vysvětlím, komentáři ČT jsou vzdělaní lidé a vědí, že podle pravidel českého pravopisu se příjmení cizinek přechyluje. Kateřina Nash má české občanství, je to Češka, proto se její příjmení nepřechyluje. Jedním z největších trapáků mezi novináři je pan Matějka z Roadcycling.cz, který už několik let přechyluje příjmení Kateřiny Nash :) http://www.roadcycling.cz/index.php5…

            0 0
            • karliner  

              Mno, podle pravidel v obecné komunikaci není přechylování povinné. A vzhledem k tomu, že komentovali závod žen, nejspíš nikoho by nenapadlo, že se díky nepřechýlenému příjmení do závodu vmísil muž.

              U toho Matějky to bude osobní, to já poznám :-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                BF klasika, z celýho zkur. šampionátu se tady bude řešit jen přechylování žen. jmen :)

                0 0
                • karliner  

                  Tak můžeme se babrat v tom, proč naši mechanici neumějí pořádně smontovat a seřídit kola, proč naši bafíci nevědí, kde se smí kolo vyměnit, proč naši rideři neumí na kole jezdit, proč titíž rideři při prvním technickém problému nebo pádu závod zabalí, proč víc nebo líp netrénují atd.

                  Vše s čestnou výjimkou Katky Nash, která ale ke svému štěstí nemá s českým cyklokrosovým rybníčkem vlastně vůbec nic společného :-)

                  0 0
                  • ELx  

                    Si mu rozslapal bábovičky a ted bude mit jeste vetsi depku ze zivota :-)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jestli byl Bínič po pádu někde za třicátým flekem, tak to bylo spíš vysvobození :)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Taky je otázka k čemu je kategorie U23, když u eliťáků jsou na bedně dvacetiletí…

                    0 0
                • scalar  

                  Také jsem od jednoho komentátora ČT slyšel, že cyklokros je malý neolympijský sport. A jelikož má pravdu, tak nás nemusí moc štvát, že u nás jde asi do kelu… Viz mistrovství ČR a nyní MS. Sice je to sport, který má u nás tradici, ale skutečná cyklistika se jezdí jinde.

                  0 0
                  • Rubi  

                    koho by to bavilo skoro porad zavodit v zime a mokru… :D

                    0 0
                    • scalar  

                      …pořád dokola, kolem sídliště :-)

                      0 0
                      • Rubi  

                        tak porad jsou na tom dost zemi s cyklokrosem hure, kde je reprezentuji bikeri v zimni priprave…:D

                        0 0
                        • scalar  

                          No, naše největší želízko v ohni byla také bikerka v zimní přípravě :-)

                          0 0
                          • Rubi  

                            to je fakt, ja mel na mysli hlavne chlapy, u zen je to takove vselijake viz nase nejvetsi zelizko na silnici byla rychlobruslarka :D

                            0 0
                  • Medunka  

                    Občas nechápu logiku, že když aktuálně nemáme nikoho, kdo by vyhrál, tak že sport jde do kopru.

                    Česká klasika, když se nevyhrává, tak se nedává na naše závodníky, že jsou k ničemu.

                    Jak mezi holkama, tak i mezi klukama jsou jména o kterých se ještě uslyší.

                    0 0
                    • scalar  

                      Tak jsem to nemyslel, měl jsem na mysli úroveň našich juniorů teď na MS (to je blízká budoucnost) a MČR, tam jelo pár lidí, z toho část jenom pro účast aby si mohli říct, že jeli mistrák, také tak končili.

                      0 0
                      • scalar  

                        Tady jsou výsledky MČR, co může vyjít z takové základny, když odečtu bikery, co si přijeli oživit zimní přípravu a výletníky?

                        http://www.cyklokros.cz/…y/elt10.html

                        0 0
                        • jecnak  

                          Na ucast jsi musel mit aspon jeden serialovy bod. Je potreba si proste uvedomit, ze CX je malicky sport a je to jen okrajova zabava a pro 99% lidi jen mustek do jinych disciplin.

                          0 0
                    • karliner  

                      Docela by mne zajímalo kteří, jestli je můžeš odtajnit.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Najdes je v tajne sekci na cyklokros.cz.

                        0 0
                        • karliner  

                          Vypadá to, že poslední mohykán, který dodržoval bod č. 7 desatera B-F se na to už taky vybodl :-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            To bylo jen nakopnuti, podivat se na ty stranky, kde ve vysledcich zen a U23 najdes, na co se ptas. Ocividne nepomohlo a jde ti, jak je u tebe dobrym zvykem, jen o prudeni.

                            0 0
                            • karliner  

                              Promiň, že jsem se zeptal.

                              Ve výsledcích číst umím, ale já podle pár výsledků odhadnout budoucí kariéru neumím (ano, ani já..). Myslel jsem že medunka má nějaké lepší informace než poskytnou výsledkové listiny (častokrát se totiž ve sportu, nejen v cyklistice, stane, že když někdo září v juniorech, tak potom mezi dospělými shoří jako papír a naopak), ale když mne její tiskový mluvčí poslal s otázkou kamsi, beru ji zpět.

                              0 0
                              • jecnak  

                                Vis, u tebe je tezke poznat, jestli jen prudis jako v 90% pripadu a nebo to myslis vazne. Takze ti tu remizu klidne necham.

                                0 0
                              • Peslezedirou  

                                Peslezedirou bez formy, krliner to samé, RT se nechal udolat mainstremem, česi na CX mistrovství propadák, co se to děje?

                                0 0
      • jecnak  

        Oboji je skoda. na druhou stranu i v muzich to proste vypada na kompletni generacni obmenu. Svetak ve Statech je ale doobre gesto, ktere jeste podpori obrovsky tamni rozmach cx.

        0 0
        • jakub_kencl  

          Tak jsem si to taky dneska nenechal ujít. Na hodnocení výsledků a výkonů nemám to správné vzdělání ;-) ale atmosféra parádní, počasí super a pivo s klobáskou chutnalo :-)No prostě příjemný den. Pár fotek (1.díl) z procházky mezi diváky a v části depa: http://kencl.zonerama.com/Album/550664

          0 0
          • tromboonen  

            Pekny fotky, cim to fotis?

            0 0
          • Smazaný účet  

            Moc nechápu, k čemu jsou v CX kotouče s chladičem?

            0 0
            • mastihuba  

              Tak i pracovni lopata může dobře vypadat. :) teda kdyz pominu ostatni vyhody.

              0 0
            • jecnak  

              Dostanes je k brzdam. Malokro je bude jen tak pro paradu vymenovat. Navic treba ve 140 + CL neni ani moc na vyber.

              0 0
            • Tina  

              Sponzorsky to dostanú a tak to jazdia. Tie kotúče sú vyrobené hlavne pre silnici pretože IMHO nie je rentabilné vyrobiť zvlášť kotúče aj pre CX. No a v Amerike sa jazdí CX aj pri 20°C :)

              Ja som mala skôr problém pri stavbe zohnať adekvátne rotory pre 6 dier v rozmere 140mm. 160mm (ako to presadzuje Sram) je IMHO pre silnici zbytočnosť (možno pre bajkerov z hmotnosťou 100+).

              0 0
              • jecnak  

                160mm je adekvatni u mechanickych kotoucu, ktere brzdi hur nez hydraulika.

                0 0
                • Tina  

                  S tím súhlasím. Mechanické kotúčové brzdy však už v súčastnosti nemá zmysel montovať na bicykle nad 15tis Kč. Dnes je už kvalitná hydraulika od Shimana tak dostupná, že mechanika IMHO stratila zmysel.

                  U silniček je síce ešte dostupnosť hydrauliky veľmi slabá. Prakticky iba jeden typ dualov od Shimana (s mechanickým radením), ale IMHO to sa do 2 rokov zmení a hydraulika bude dostupná už v kategórii Tiagra.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Vsak se taky bavime o CX :-) Pisu to z vlastni zkusenosti, kdy 160mm a BB5 brzdy jsou tak akorat. U BB7 by slo o 140mm uvazovat. U hydrauliky je 140mm jasna volba. Kazdopadne na to az bude 105ka v hydraulice se tesim.

                    0 0
                    • Tina  

                      Už sú dostupné páky ST-R685 a brzdy BR-RS685, t.j. mechanické dualy s hydraulickými brzdami.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ja vim, dostupne uz jsou cca 3 mesice, akorat cenove jsou podle me porad mimo.

                        0 0
                      • Lada,s  

                        Jsou teda podstatně hezčí než ST-R785 :)

                        0 0
        • Pijer  

          Státy dobrý, ale jestli se u nás dva, tři roky po sobě nepojede světovej kros, tak to tu půjde ještě víc do háje než teď :-(

          0 0
        • standoslav  

          Ten „fusatý“ kanaďan, co to nandal Radomírovi si to snad zaslouží, ne ?

          0 0
          • Pijer  

            MCCONNELL Mark – a pak, že je cyklokros nuda :-)

            0 0
            • Pijer  

              a ještě fotečku, jak jel „na krev“

              0 0
              • AussigBiker  

                Byl jsem se taky podivat, pak jsem se na to kouknul na netu, pac osobne clovek nema moc prehled co a jak, i kdyz to tam komentujou. Tenhle drevorubec byl tema fousama neprehlidnutelnej :). Ja stal u mista, kde pravidelne – 2×-3× padal nejakej Amik. Povzbuzovali jsme ho, ale jezdil na chvostu a zvedal se tezce a vypadal dost nasrane :). Doufam, ze nase povzbuzovani nebral jako provokaci. Ale respekt pred vsema, co se na tu trat vydali.

                0 0
                • Medunka  

                  Si říkal „Do …, já bych to nejradši vzdal, takový masakr tady, ale to nejde, tu furt fandí, by si mysleli, že jsem srab“ :-)

                  0 0
                  • Pavel  

                    No anebo „Čur.. zmr. zasr..!! Sice jim nerozumím ni worda, ale nejradši bych to zku… kolo po nich jebl, kdybych ho pak nemusel platit! Ať si to jdou zkusit, chytráci!“ :-))

                    0 0
                    • AussigBiker  

                      Jj, to by fakt me zajimalo, co si myslel, my to mysleli dobre :)

                      0 0
                      • standoslav  

                        Já byl v místě, nahoře nad těma dvěma prknama, co je tinejlepší skákali, tam nepadal nikdo, ale i tak dobrá podívaná. Těším se ale stále na televizi, to bude jiná káva.

                        0 0
                        • AussigBiker  

                          Jj, v TV vidis celou trat, ale zas vidis jeonm ty co jedou vpredu, vzado to taky bylo zajimavy, ty boje o 5–2 misto a uplnej chvost. Ja byl ze zacatku dole, naproti hlavni tribune a cilovy rovince, motali jsme se u ty nafukovaci reklamy Skoda. Pak nekdy uprostred zavodu jsme se presunuli nahoru, stali jsme u ty cesty ke Tesku. Horejsek byl obsypanej lidma. Atmosfera super.

                          0 0
    • robb  

      Nějaká data z Tábora.

      http://www.cxmagazine.com/…nships-tabor

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.