• Mug

  Mám nový tretry Shimano SH-M310S. Tady jsem o tom něco četl. Pochopil jsem, že se to dělá v nějaké vakuové komoře při vyšších teplotách. Nikde jsem se ale nedozvěděl, kde se to dá udělat a za kolik. Možná je to nesmysl, který dělají jen sponzorovaným závodníkům, ale zajímalo by mě to. Budu je vozit i bez toho, ale kdyby jste o tom někdo věděl něco víc, tak dík za info.

  • jose  

   Vozit je můžeš bez toho bez problémů…Já jsem si to udělal dle návodu v domácích podmínkách, stačí horkovzdušná trouba, velký igelitový pytel(silnější), a velmi silný vysavač na který nadadíš nějakou menší hadičku…:-) Bota díky tomu sedí opravdu jak peřinka.Možná to není jako když se to udělá profesionálně, ale mě to tak stačí:-)) Tuším že to dělají přímo v paullange…

   • Mug  

    To zní zajímavě. Trochu si nedokážu představit jak dáváš nohu s botou a igeliťákem do trouby, ale asi to jde. Na kolik jsi měl nastavenou tu troubu a jak dlouho jsi si nohu (tretru) pekl? Já aby mi pak nezačla voňět a nemusel sem jí začít podlévat. :) Pokud se tu nic dalšího nedozvím, zkusím napsat do Lange. Dík.

    • jose  

     zkusím najít návod postupu, dle kterého jsem to dělal, tuším, že video je i na youtube, zkusím to najít…jinak nohu tam nedáváš:-):-) Ta tretra se musí nahřát bez vložky na určitou teplotu, pak vyndat, dát vložku, nohu, do igelitu a myslím 2 minuty vakuovat:-), tento samý postup potom samostatně s vložkou

     :-)

     • Mug  

      To zní logicky. Představoval jsem si to komplikovanější. Inu bujná fantazie :) Ještě se tě zeptám, zda jsi lepil pod vložku ty přiložené „klínky“, nebo to vozíš bez nich?

      Jo to video by bylo fajn. Dík.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.