• voytaa

    www.cube-bikes.de/…d_20845_.htm
    Čau bikeři, co na to říkáte? Pro mě jednoznačně nejhezčí kolo, co jsem kdy viděl. jen tak mimochodem na cube-bikes.cz stojí „jen“ 32000. Nezdá se vám to nějak málo, jestli si pamatuju, model z lo%nska se blížil skoro k padesáti. Není to jen překlep?

    0 0
    • McBlacky  

      super kus

      0 0
    • Maadaf  

      Za ty penize, pokud to vazne neni preklep, bomba nabidka.

      0 0
    • Blade  

      No tak to je hrubý…

      0 0
      • voytaa  

        Skutečně ta cena asi taková bude, podle ostantích ltdček se zdá být logická. Navíc jak jsem se díval, oproti loňsku přibyly modely nad ltd, takže si nestojí tak vysoko..

        0 0
        • Zdenek_cz  

          Toto Cube je nádhera. Až ho někdo budete mít, tak se ozvěte.

          0 0
          • ravic  

            JJ pred par dny jsem si ho poridil: LTD Race model 08. Zatim je na nejaky velky recenze brzo, protoze jsem se dostal jen na cca 40 km testdrive a vetsinu casu zatim travim stelovanim vidle, sedla, veskerych pak na riditkach atd… ale prvni dojmy super… Nakonec jsem ho koupil v cizine v prepoctu cca za prijemnych 29000, ale byl jsem v kontaktu s jednim prodejcem kousek od varu a taky byl maximalne ochotny – dodavky pry do par dnu a ceny plus minus podobny…

            0 0
            • JHKVL  

              Můžes mi říct toho prodejce od Varů popříp.kontakt?díky

              0 0
    • saab  

      Krása! Zajímavý je elite HPT s titanovým rámem. A já už si myslel, že na titan se pomalu, ale jistě zapomíná… Reba WC, Marta SL, XTR, X0 – tam neni co řešit.. P.S.: Cube patřily vždy mezi moje oblíbené značky…

      0 0
    • littlebiker  

      da se koupit samotny ram?

      0 0
      • Pavlos  

        pryjo nekde tu jsou myslim odkazy thread ram do 5 tisic myslim

        0 0
        • wraith  

          Nevypadá vůbec špatně, v tom threadu je o něm sice zmínka ale odkaz na konkrétní E-šop tam není…:/

          0 0
      • saab  

        Tak to nevim, ale podle seznamu dealerů to tu dováží jen jeden člověk do Karlových Varů, tel. 353566169, tak se ho zkus zeptat..

        0 0
        • dancing dog  

          Do Hájů u Karlových Varů. Radek Krummer, zajímá ho ale spíš jen velkoobchod..spíš se optat v cyklosportu Gašek v KV, číslo telefonu by mělo být někde na netu v odkazu

          0 0
        • ondratej  

          kdepak, seznam dealerů máš tady www.cube-bikes.cz/

          já svůj Cube koupil v Č.B.

          0 0
      • george65  

        normalne ne jen kdyz zbyde nejaky z reklemace a to je vyjimka, taky sem ho v lete shanel…

        0 0
    • Lister  

      tohel je hezký kus, ale mě se osobně nejvíce líbí Reaction img.cube.eu/bi­kes/radbilder/Re­action_rot.jpg a pak AMS 125 v hnědé – to je fakt nážez :) img.cube.eu/bi­kes/radbilder/AM­S125_braun.jpg

      PS. jinak o jakých cenách so to bavíte, já žádný nevidím, ale možná jsem slepý :oDDDDD

      0 0
      • Zdenek_cz  

        Víte o nějakým kamenným shopu kde jsou ty kola k vidění na jižní Moravě? Včera jsem byl u Kočařa Brně a byly tam asi 2 kola. Pak je pry něco na Purkyňové, ale tam jsem ještě nebyl.

        0 0
        • Lister  

          nevím jestlu jsou uiž dostupné cálé kola, ale dle mých informací, by měli být dostupné rámové sady HT kol během října.....

          0 0
        • voytaa  

          Jojo na purkyňce v bikezonu cuby mají a když budeš chtít prakticky každý ti můžou dovézt..

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Heh, vy jste dobří, jednou se to objeví v jiném threadu jako návrh a hned je tu další … xD

      0 0
    • Pi†el  

      zas tak nadherny mi to neprijde..

      0 0
    • F3nd3r  

      Mám takový trošku dementní dotaz, je tam psáno, že mezi tím barevným rámem a černým(anodizo­vaným?) je rozdíl 200g, bude tam i rozdíl v ceně, mohl by mi někdo vysvětlit, co znamená to anodizovaný?

      0 0
      • F3nd3r  

        *Ten rozdíl v ceně má být otázka.

        0 0
        • voytaa  

          Taky jsem se nad tím zamýšlel a je zajímvý,že to tak mají u všech modelů. Zase že by to bylo barvou..ale cena bude nejspíš stejná

          0 0
      • Vilém  

        Anodizovany znamena,ze neni lakovany ale eloxovany(ano­dizovany).Ten rozdil ve vaze dela hmotnost laku.

        0 0
        • voytaa  

          Fakt to udělá tolik?

          0 0
          • saab  

            jj, ta vrstvička pro eloxaci je neskutečně tenoulinká. Sám jsem tomu nemohl věřit, ale je to tak..

            0 0
            • voytaa  

              a pak že barva nejezdí:-D

              0 0
              • saab  

                Jezdí, má kola a řetěz, svůj vlastní. Je to něco podobného, jako rozdíl mezi Acerou a XT.. Acera je běžná, mnohdy i štětcem nanesená barva a XT, nebo XTR je eloxovaný rám.. Stejně zlatej Titan, který je antikorozní, takže lak nepotřebuje a sám má úžasnou barvu!

                0 0
          • littlebiker  

            treba zakladni barva u karoserie osobaku ma 25kg

            0 0
    • mr.antik  

      jestli ta cena je taková, tak mě to fakt hlodá. Konečně kolo, které se nepředvádí komponentama, ale má slušný základ – vidli + rám. Cenově dost podobný canoyonu.

      0 0
      • voytaa  

        Vlastně se to i vybavením silně canyonu podobá, jen se mi líbí mnohem víc..

        0 0
      • mr.antik  

        sakra, nešel byste do toho někdo napůl? Chtěl bych rám + vidli :-))

        0 0
        • voytaa  

          Jo to já taky:-))

          0 0
          • myki  

            JJ, Cube je nádhernej, mám ho v merku už dlouho, šel bych do celýho kola. v Německu za 1599 euro, když budete mít štěstí i levnějc. Já jsem se nakonec rozhodl pro STEVENSE MANICA 08, výjde mě o 10tis levněji.

            0 0
            • voytaa  

              1600 euro? To je o dost víc než těch 32000 u nás. To je docela zvláštní, že bysme měli něco levnější než němčouři?

              0 0
              • myki  

                Já psal cenu za Cube Reaction, ten je u nás mnohem dražší než v Německu

                0 0
              • F3nd3r  

                Tušim, že to v Německu to dělá něco kolem 1099 € což je 30266.46 Kč, takže to je celkem v pohodě.

                0 0
        • brble  

          jsem šťastným majitelem cube+reba a nemá to chybu.

          0 0
    • Fana.A  

      Nevíte kdo je dovozce pro Čr ? Nikde jsem ho nenašel.

      0 0
    • brantec  

      Moc hezky, uz sem se na jejich novou kolekci taky dival..k tomu LTD Race by sedla jak prdel na hrnec bila Foxka co je treba tady na tomto modelu: www.cube-bikes.de/…d_20843_.htm Na tom se mi libi hlavne plaste:-) Doufam, ze budou bezne k dostani:)

      0 0
    • F3nd3r  

      Hele ještě jeden dotázek, měřím 181 cm, mám trochu delší ruce a nohy, jaký rám bych měl vzít? 18 nebo 20?

      0 0
      • MlokCZ  

        Mam 182cm, od země do rozkroku 84,5 a k tomu kratší trup a krátké ruce. Cuby mi sedí perfektně 18ky velikosti (sice je to pro AMS fully, ale délkově (jak délka rámu, tak délka sedlovky) je to stejné. U sedlovky mám rezervu vysunutí pár mm přes 1cm. Pokud máš delší nohy než já, tak už musíš 20-ku i kdybys nechtěl. Ale jestli máš delší ruce, tak bych vzal stejně 20-ku, protože 18ka ti bude krátká (Cuby jsou vůbec obecně spíše kratší).

        0 0
        • Honza z H  

          A ty sedlovky máš 350 nebo 400 mm dlouhé?

          0 0
        • F3nd3r  

          Hmmm, jak se dá přesně změřit ta vyska po rozkrok, zkousel sem to a vyslo mi taky neco okolo 84, ale nevim, jestli jsem to delal spravne, no a delku ruky mam od ukazovaku po rameno zhruba 67. No nic stejně musim zajet do Brna a vyzkoušet to.

          0 0
          • ondratej  

            návod jak to měřit máš třeba tady: www.canyon.com/tools/pps.html

            0 0
          • MlokCZ  

            Vraž si tam knížku a změř to od země ke knížce. Jen opatrně, abys toho měření do smrti nelitoval :-)

            0 0
          • rhapsody  

            pokud máš tu možnost, tak bych to určitě jel někam vyzkoušet, jinak bys toho mohl litovat .. určitě se na obou trochu projeď a pak sám uvidíš co ti víc vyhovuje

            0 0
            • F3nd3r  

              Když můj největší problém je, že by to mělo být moje první pořádný kolo a já vlastně pořádně nevím jak by mi to mělo sednout. Teďka jezdim na zhruba 7 let starym amuletovi, kterej je ve velikosti přibližně M a docela fest mi to ničí záda a špatně se s tim šlapou kopce.

              0 0
              • ondratej  

                vítej v klubu, já tohle řešil s Mlokem a dalšími cca před 3 měsíci ;-)

                0 0
                • myki  

                  Řekl bych že CUBE má spíše kratší rány stejně jako STEVENS. Jinak máte někdo nějakej tip, kde by se dal popřípadě aktuálně koupit CUBE REACTION černý??? Třeba v nějakám shopu za hranicema v Německu. Řekl bych, že tady v ČR není ani jeden kus.

                  0 0
                • mikyqq  

                  Ahoj, také bych se chtěl připojit s podobným problémem. Chci si pořídit nové kolo a má volba také padla na Cube, konkrétně na Cube Reaktion a úplně nejsem přesvědčen o správné velikost a tak bych chtěl požádat o radu majitele těchto kol. Ještě bych chtěl uvést, že geometrie mého současného kola odpovívá 18", ale protože nemůžu srovnávat tak nedokážu říci, že by 20" nebyla lepší. Měřím 183cm a níže přídávám některé naměřené hodnoty:

                  Measurements

                  Inseam:                82 Trunk:                 64 Forearm:               34 Arm:                   63 Thigh:                 64 Lower Leg:             57 Sternal Notch:         145 Total Body Height: 183

                  Díky za rady.

                   
                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Taky záleží na tom, jak chceš sportovní nebo pohodlný posez. Já bych volil při těch údajích 18ku. Ruce nemáš nějak extra dlouhé (jen o 1cm delší než já), takže by měla na délku stačit a nohy máš třeba kratší než já (o 2,5cm) a i já mám 18ky rámy (sice ne Reaction ale jsou ± stejně dlouhé, Stereo je reálně o pár mm delší, i když píšou že není a AMS 125ka je o pár mm kratší a tam jim to sedí). Tedy 20ka bude zbytečně hrozně vysoká.

                    Samozřejmě to ale také záleží jaký chceš dát představec. Ale myslím, že i na tu 18ku by nebyl třeba nijak extra dlouhý. Já vozím 18ku + 9cm představec + řídítka poměrně vysoko a je pro mě perfektní a jak jsem psal, ruce mám jen o 1cm kratší. Ale také mám posez spíše pohodlnější, nic chrtího.

                    0 0
                    • voytaa  

                      Já bych bral spíše dvacítku. Sám měřím taky zhruba 183 cm a tátův ltd v osmnáctce je mi vážně malý, zatímco přítulka má acid ve 20" a sedí mi úplně akorát. Rámy Cube se mi vůbec pocitově zdají spíš kratší, u fullů je to zase něco jinýho, tam většinou posez bývá přece jen o něco kratší, tam je asi 18 na místě..

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        A pro srovnání jak máš dlouhé ruce? Já je mám hodně krátké a tázající je má dlouhé ± jako já, tedy také kratší, proto ta 18ka.

                        A já mám 9cm představec a on by mohl na HT dát i o trošku delší.

                        A pak hlavně Acid je kratší a to už výrazně než Reaction. A i LTD je o trošku kratší než Reaction.

                        A pak 20ka mu bude hodně vysoká při jeho délce nohou.

                        0 0
                        • voytaa  

                          Právě ruce mám docela dost dlouhý, to je fakt. Na ten reaction koukám v osmnáctce docela často a takhle od oka se mi ta velikost zdá prakticky stejná jak u ltd. Fakt je, že ta výška je docela zbytečná, docela se divím, že výrobci při zvětšování rámů zvětšují hlavně tu výšku, kde by se to dalo řešit zvednutím sedla. Ideál by byl rám délky jako dvacítka a výšky spíš jako ta osmnáctka:-D

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            To by byl ideál jenom pro někoho. Já bych na tom jezdit nemohl a jsem moc rád, že Cube dělá kratší rámy.

                            Jinak tedy ještě ty délky ať to je pěkně vidět, první je délka v 18, druhé ve 20, vše v mm:

                            • Reaction: 588, 608
                            • LTD: 583, 604
                            • Acid: 572, 596

                            Tedy Reaction v 18ce je výrazně blíže 20ce Acidu než 18ce Acidu.

                            0 0
                            • voytaa  

                              jasně, jestli máš kratší ruce, tak se nedivím, že ti to vyhovuje. Já se bohužel svou postavou trefuju právě tak nějak mezi, už dlouho přemýšlím, jakou velikost pořídím při dalším kole..

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                Pokud máš delší ruce, není nic jednoduššího než sáhnout po jiné značce s delšími rámy. Třeba Canyon je v Mku (18,5ka) dlouhý 595mm, což už by mohlo stačit. A pokud ne, tak by se našly ještě výrazně delší rámy typu Trek v 19,5ce s 625mm délkou.

                                0 0
                            • MlokCZ  

                              A teď k tomu pro srovnání jak se může lišit délka rukou. Manželka měří ± stejně, možná o 1cm méně než já. A ruce má delší o 8cm.

                              A na AMS Pro se nakonec v 18ce vešla také dobře, ale už musela dostat 12cm představec a negativně otočený (pak je reálně ještě delší), což samozřejmě není úplně ono. A k tomu má i delší nohy než já, cca o 1,5cm. Tedy už by jí lépe sedla 20ka, ale kupovat kvůli tomu celé nové kolo (bylo ji nabízeno, že ji ho koupíme), když s 12cm představcem je jí úplně ok (a možná nakonec to půjde zkrátit i na 11cm, má posez takhle poměrně sportovní jak byla zvyklá a nemusela by mít tolik, uvidíme časem, abych ji nehýbal s posezem o moc najednou). A nejdřív to vypadalo, že jí bude rám hrozně krátký, když si ho jen vyzkoušela v době, kdy jsem ho ještě jezdil já. Pak se naštěstí ukázalo, že pro správnou pozici sedla potřebuje sedlo o 3cm více vzadu než já (taky dobrý rozdíl) a tím se posez dost natáhnul.

                              Tedy je tu pěkně vidět jak samotná výška neznamená skoro nic a jak je délka rukou důležitá. Ale i poměr délky stehení a lýtkové části nohy, který určí předozadní posun sedla pro stejně dlouhé nohy.

                              0 0
                              • voytaa  

                                My zase s přítulkou hodně řešili délku noh. Když jsme to kolo kupovali, polde výšky(cca181 cm) jsme shodně s lidmi v bikezonu soudili, že osmnáctka bude akorát, možná se i dá kratší představec. nakonec díky nohám si vzala dvacítku s 12kou představcem. I když je o něco nižší než já, nohy má snad o deset čísel delší. takže souhlas, důležitý jsou všechny proporce, ne jen výška

                                0 0
                          • voytaa  

                            BTW teď jsem koukal na ty rozměry a acid je o dvanáct milimetrů kratší než reaction, což je vážně docela dost. Na druhou stranu rozdíl mezi ltd a reactionem je zase jen asi tři milimetry, ideál by byl fakt něco mezi

                            0 0
                          • mikyqq  

                            Díky všem za rady a rozvířenou diskuzi, také jsem více nakloněn osmnáctce, protože nemám rád když je rám moc vysoký, ale samozřejmě zvažuji všechny alternativy (třeba bych byl překvapen) než objednám. Myslím, že na delší posed bude mít vliv i sedlovka – podle obrázku je tam tzv. hokejka, která by měla také nějaký ten mm nahnat.

                            0 0
                            • MlokCZ  

                              Tohle tu opakuji stále dokola. Sedlovkou se délka posezu neupravuje nikdy, vždy je třeba sedlo nastavit správně vůči pedálům ať už na to budeš potřebovat rovnou nebo hokejku (záleží jak kdo a v dost případech lze použít obě a dohnat jen posunem sedla).

                              Tedy jaká sedlovka je na kole je úplně jedno, ideální poloha sedla je pro každého pevně daná a naopak je třeba použít takovou sedlovku, která tu polohu dovolí.

                              Předem se trošku dá odhadnout jak budeš sedlo potřebovat předozadně z poměru stehení a lýtkové části nohy. Čím delší stehení část nohy, tím více bude potřeba mít sedlo vzadu.

                              0 0
    • Zdenek_cz  

      Přidávám další foto tohodle skvostu.

      0 0
      • Shortys  

        Je to vážně krasavec…

        0 0
        • myki  

          Lidi neblázněte, bílá je sice krásná, ale na horský kolo absolutně nepraktická. Silnička je o něčem jiném, ale na biku toho budete litovat.

          0 0
          • sportovni_biker  

            Přesně, to si myslím taky.

            0 0
            • myki  

              Z vlastní zkušenosti,vydrží to hezký rok a pak ta bílá už nebude nikdy bílá… Je to letos jen módní, ale za rok bude všechno jinak.

              0 0
              • myki  

                Není nad krásný černý kolo jako je třeba CUBE REACTION nebo …

                0 0
                • Shortys  

                  No pro chrty je i o 200 g lehčí černá varianta cube ltd race:) Navíc jen píšu, že se mi líbí. Peníze na něj tak jako tak bohužel nemám.

                  0 0
                • Lister  

                  no nevím, ten Cube Reaction je tak o 300% hezčí v té červené :oD

                  0 0
                • JSt  

                  ono zrovna ten reaction je takovy matny a nejde poradne umyt. takze za chvilu taky neni tak cerny, jako novy ;-).

                  0 0
          • omar  

            ne ne bila je super a když mas dobrej lak.....

            0 0
            • Zdenek_cz  

              Dnes jsem se ptal v Bikezone v Brne na dostupnost kol CUBE a pry je to na objednavku a dodani je kolem 2 mesicu.

              0 0
              • voytaa  

                Tak to už by mi mohlo tak akorát dojít to víčko od vidlice, co jsem si tam u nich objednal někdy v půlce srpna:-)))

                0 0
          • Radek Broz  

            Nesmysl.

            0 0
      • matysekul  

        Nemáte někdo detailnější fotky? Podle horní rámové trubky mi to připadá skoro jako můj scud.Jen jiná hlavová.Koukám,že tu dělají kolo hlavně barva a samolepky.Ne že by se mi CUBE nelíbilo,líbí se mi moc.

        0 0
    • cubej  

      Mám už třetí kolo od Cube,poslední full rám mi sice prasknul u sedlovky v pátém roce ale bez problému jsem dostal tento-novější.Omlouvám se že jsem ho po posledním výjezdu neumyl.A co na závěr,spokojenost se značkou.

      0 0
    • gerrard  

      Mam taky noveho Cuba AMS Comp byl jsem si pro nej v Rakousku musel jsem tri mesice cekat a stal 1420 €, takze jsem jeste poradne usetril. Pri dnesni strategii obchodniku, kdy je tu draz nez za hranicema si uz pokazde kontroluju kolik to stoji u sousedu.

      0 0
      • viszla  

        též jsem objednal stejný typ ale z angl. cena přibližně stejná, zítra by mi měl dojít, čekal jsem jen na zaplacení a teď na kluky z UPS než mi ho přivezou – na ch.r.c. ho měli skladem :o)) jakou máš barvu? pošli foto!

        0 0
        • gerrard  

          Blasted grey :), fotky nemam. Ja jsem volil neco s moznosti servisu na dojeti. CUBE ma v Laa dealera. Laa je z Brna 60km, toz asi tak.

          0 0
          • viszla  

            o dva dny dřív – mám ho doma – červeno/černý … no do teď jsem jezdil na Rock Machine Tsunami – malinko jiné svezení :o)))))))

            0 0
    • Sobi  

      Tak tohodle krasavce asi bude kupovat kolega. Nejdřív jsem ho chtěl prohlédnout a pak koupit, tak jsem kontaktoval Trinnity a odpověděli mi na prní e-mail a pak už ne… asi nemají zájem prodat…

      Tak jsem zkusil Velocentrum Jedlicka v Roztokách a tam si ho jedeme prohlídnout dneska ve 20h a vybrat velikost :-) Tak dám vědět jak to dopadlo :-)

      0 0
    • Sobi  

      Tak tohle kolo bude ve čtvrtek doma! :-)

      Bohužel jsem zažil špatnou zkušenost s Trinnity v Praze ( viz přepis mého posledního e-mailu jim ) , ale koupil jsem ho ve Velocentru v Roztokách u Křivoklátu, všem doporučuji se rovnou obrátit tam!

      Přepis:

      Dobrý den,

      chtěl jsem Vám nepoděkovat, za Váš přístup. Chtěl jsem u Vás koupit kolo a utratit pár desítek tisíc, bohužel asi nemáte zájem prodávat kola, proto nechápu proč to inzerujete na webu. Bohužel jste mi odpověděli jen jednou, že chcete konkrétní specifikaci, poté co jsem Vám odpověděl, včera ráno mi přišel výpis, že jste si e-mail přečetli  a odpověď..... žádná.

      Ne jednou jsem slyšel a párkrát osobně zažil, arogantnost Vašeho obchodu, ale protože jste jediný v Praze kdo prodáva Cuby, obrátil jsem se na Vás. Opět se to potvrdilo! Je to prostě Vaše reklama!

      Obrátil jsem se na konkurenci a výsledek!? Super, jsem spokojený! Ráno jsem napsal, za hodinku odpověď, večer na 20h mě čekal prodejce, 20:30 vyzkoušel kolo stejného rámu a 21:00 jsme kolo objednali včetně tunningu a doplňků! Ve čtvrtek bude k převzetí. Ikdyž jsem musel jet mimo Prahu, ale výsledek byl k mé plné spokojenosti. Takhle by jste měli postupovat i Vy…

      Jen závěrem, celá věc výběru a koupě kola probíhá i na B-F, samozřejmě se hodlám se všemi podělit o mé zkušenosti s Vámi.

      Odpověď ani nečekám S pozdravem LS

      0 0
      • Sobi  

        Jinak biker-prodavač byl fajn, super jsme pokecali, ještě nám poradil a celkově prostě super jednání. Tohle kolo bylo pro kolegu,až si budu kupovat kolo já, tak půjdu určitě tam…

        Jo a ta projížďka z Prahy do Roztok je taky moc fajn, bylo tam nádherně…

        0 0
      • Sobi  

        Jinak teď mi přišla odpověď na e-mail…

        …proč se rozčiluji, že jim to spadlo do spamový pošty a že jsem měl zavolat…

        no zajímavý je to, že první do spamu nespadl, odpověď spadlo, a tento e-mail zase nespad, no nechápu. Je divný i to, že e-mail který spadne do spamu spadne, se asi sám přečte a odešle doručenku o přečtení…nevím, nechápu…

        …jinak jsem se tam setkal i jinými lidmy, kteří si přbírali kola a byli taky z Prahy a po obdobných zkušen ostech si kola objednali tam :-) Byli spokojeni :-)

        0 0
        • Tomys  

          Mám velký zájem koupit kolo Cube Reaction K 24.Máte někdo tento model?Jak jste s ním spokojení?Kde jste ho kupovali? Co brzdy Formula Oro K24? Nevíte, jestli by se dal ještě tento model ve velikosti rámu 20 sehnat v černé barvě?Ptal jsem se dvou prodejců u nás a prý ho nemají ani přímo u výrobce…Děkuji za odpovědi..

          0 0
          • Piki  

            Mám Cube reaction K18 a naprostá spokojenost (snad až na vidli, už byla v servisu kvůli špatnému těsnění oleje, ale K24 má stejně Foxku). cose týká barvy je fakt že ten anodizovaný rám je lehčí(qa hezčí:-) a za stejnoucenu..jen po umytí ho člověk musí vyleštit, jinak vypadá tak nějak ušmudlaně..Co se týká toho sehnamt ho ted v černé, to bude asi problém, nemají je už ani v Německu, jen ty červené.......

            0 0
      • tulda  

        Tak ja v trinnity nakupuju cca pres 3 roky a spokojenej sem byl vzdycky.

        0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.