Co říkáte na Scott scale 920 - 2017?

13 nepřečtených
  • wittas

    Chystám se koupit mtb a mám možnost koupit za slušné peníze Scotta

    Jsem 180cm/80kg a mám ambice dojet a užít jsi několik mtb maratonů ročně.

    Prosím o názory na rám a samotné osazení. Nevyznám se v tom, nicméně předpokládám, že SLX osazení bude ok, ale komponenty Syncros mi nic neříkají.

    Díkes za kritiku a osvětu, wittas

    0 0
    • mini7  

      Pred tydnem jsem poridil 920 a jsem nadseny.

      0 0
    • abernas  

      No já nevím na jakou by ses dostal cenu, ale komplet SLX za cenu z odkazu mi příjde docela mimo. Holt je to Skot :-)

      0 0
      • blaza84  

        Jenže nekupuješ krabici SLX komponentů, ale kolo s rámem, který je podle mě celkem TOP ;) Když to SLX naskládáš na čínskou katalogovku, která v ČR dostane polep, tak ano, zaplatíš míň ;)

        0 0
    • atty  

      Za MOC cenovku je to samozřejmě extrémně drahé vůči výbavě (platí se značka a to dost podstatně).

      Pokud se dostaneš na nějakou úplně jinou a zajímavou cenu (známosti, výprodej, bazar atd.) pak je to určitě slušné kolo, se slušnou výbavou a na delší nájezdy, rychlým tempem, lehčím terénem jako dělané.

      Syncros bych se nebál vůbec – jsou to slušné komponenty – dělají samozřejmě více řad – od levnějších (těžších, obyčejnějších) až po špičkové (drahé, lehké, karbonové atd.) Třeba výplety si donedávna nechali dělat u DT Swiss (syncros nálepka, pod tím DT), teď už sice prej ne, ale prostě bych se toho nebál.

      0 0
    • havlisek  

      Mně by teda zajímalo, proč se všichni těch Scottů 720 a modelů RC 2017 zbavují? Je jich plný cyklobazar. To není jen tak…někdo nějakou zkušenost, nebo objektivní informaci???

      0 0
      • Chlebovnik  

        Třeba proto, že končí sezóna a všichni závodníci přezbrojují na modely 2018 dřív, než se jim ty letošní rozpadnou pod rukama?

        0 0
        • havlisek  

          Právě že ty bajky jsou minimálně jeté, nepřijde mi že by je prodávali závodníci.....

          0 0
    • couffy  

      Po Scottu se dívám taky,ale pořád mi nesedí ke zbytku osazení brzdy,930–396 Shimano,920– 500 sh. Aspoň deorka by k tomu mohli za ty prachy dát.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.